Oil Sheen (Olejek nabłyszczająco-pielęgnujący w sprayu)

Oil Sheen (Olejek nabłyszczająco-pielęgnujący w sprayu)

Renee Blanche odkryło nowy rewitalizujący olejek, nadający włosom naturalny połysk oraz skutecznie zmniejszający ich suchość oraz podatność na uszkodzenia. Olejek odżywia włosy włącznie z cebulkami. Używany regularnie odnawia i odbudowuje strukturę włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi. Sprawia że włosy są lśniąc i puszyste.
Uwagi specjalisty:
Idelany środek do prostownic. Oprócz właściwości nabłyszczających, utrwala fryzurę i chroni przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury.

olejek
w sprayu

NIC SPECJALNEGO ;(

ZALETY?
- Nie zauważyłam by jakoś specjalnie nabłyszczał (no ale mam blond włosy więc może to nie jest tak bardzo widoczne
- nie obciąża włosów
- łatwo się nakłada (spray), wygodny spryskiwacz
WADY:
- Zapach - jak dla mnie nie do zniesienia (śmierdzi gorzej niż niejeden lakier), bardzo intensywny, duszący, wyczuwalny zapach alkoholu
- Mam wrażenie, że wysusza włosy (na pewno zawiera alkolhol)

Jak dla mnie ten produkt jest chyba przereklamowany ;(. Spodziewałam się po nim czegoś lepszego.
Podaję skład (mam nadzieję, że nie zrobiłam błędów, bo etykieta się miejsacmi wytarła)
- alcohol
- cydopentasiloxane
- dimeticonol
- benzyl salicylate
- butylphenyl methylpropional
- citronellol
- hexyl cinnamal

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (300 ml)

SUPER

Produkt jest świetny , dla mnie najlepszy do moich włosków (grube, ciężkie do ujarzmienia, totalny dramat dla każdego fryzjera) świetnie mi prostuje włoski, są sypkie, świeże, miękkie........... cudowne

Na pewno kupię nie raz.

trudno powiedzieć...

To co mogę powiedzieć o tym produkcie to, że napewno już go nie kupię.

Nie sądzę żeby posiadał szczególne właściwości ochronne, prostuję włosy codziennie i nie są bardzo zniszczone ale to zasługa raczej innego kosmetyku

Mam wrażenie że używanie oil sheen było bezsensowne, psikałam nim całe włosy i wydaje mi się że ich nie obciążał ani nie przetłuszczał ale nie robił też nic pozytywnego a więc psikałam żeby psikać i żeby go wykorzystać

raczej Nie polecam tego produktu jest naprawdę wiele lepszych od niego

Używam tego produktu od: ponad pół roku

domowe sposoby na zniszczone włosy

Beznadzieja

Zdecydowanie nie polecam tego produktu!Czesto uzywam prostownicy, wiec szukalam prosduktu dobrze chroniacego wlosy przed goraca temperatura...i tak znalazlam Renee Blanche Oil Sheen. Kupilam zachcecona w wiekszosci pozytywnymi opiniami...niestety ten produkt calkowicie mnie zawiodl! Jego zapach jest bardzo intensywny i nie do zniesienia. Poza tym moje wlosy za kazdym razem po uzyciu tego preparatu sa tluste i wygladaja jakbym nie myla ich przez co najmniej tydzien. Ponad tosa zniszczone i cienkie, chociaz bez uzycia tego preparatu sa puszyste.
Mimo to uzywam czasem tego preparatu, sama nie wiem czemu? chyba mam jeszcze nadzieje, ze mozmoje wlosy stana sie w koncu po nim takie jak w opisach internautek. Jest to tez spowodowane tym, iz nie moge znalezc odpowiedniego preparatu chroniacego przed wysoka temperatura....coz szukam dalej....

Zuzylam ok. 1/3 produktu, ale na tym zakoncze. Czsem pryskam wlosy z glowa pochylona w dol, czasem normalnie. Zdecydowanie nie polecam pryskania na czubek glowy, wlosy wygladaja jakby byly tluste.

Średni

Kupiłam ten produkt głównie ze względu na ochronę przed wysoka temperaturą. Rzeczywiście mam wrażenie, że chroni, do tego nadaje włosom blasku, jednak jak sie przesadzi wyglądają jak tłuste.
Zapach nie powala, ale nie jest az tak bardzo straszny, że sie oddychac nie da i nie czuć go za mocno na włosach.
Miałam nadzieję, że utrwali efekt prostowania, ale nic z tego.
Nie przepadam za bardzo za kosmetykami w spray-u. wolę sama nakładać łapkami kosmetyki-mam wtedy pewność, że dotarły tam gdzie miały:):)

Ogólnie olejek nie jest zły, ale spodziewałam się po nim czegoś innego. U mnie pełni rolę ciekawego dodatku.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Z innym przeznaczeniem;)

Droga wymiany dostalam 100ml tego olejku i...na poczatku troche nieufnie do niego podzeszlam,moze po czesci dlatego,ze nie uzywam prostownicy ale...czasami siegam po lokowko-suszarke i wlasnie do takiego polaczenia go uzylam.Spryskuje juz podsuszone wlosy i zabieram sie do ulozenia fryzury albo inaczej,nadania jej ksztaltu.Wlosy staja sie mieciutkie,jeszcze lepiej sie ukladaja,nabieraja ladnego polysku i...olejek jednoczesnie je jakby utrwala bo nie mam wtedy juz potrzeby siegania po lakier czy wosk.
Olejek jest bardzo wydajny bo naprawde niewiele go potrzeba wiec trudno jest mi powiedziec czy zdecyduje sie na pelnowymiarowe opakowanie 300ml!

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 100ml

Dobry,ale w innej roli

Całkiem fajny i przydatny produkt, ale bardziej jako gadżet. Nie prostuję włosów, więc nie używam tego olejku pod prostownicę, bo i jakoś dziwnym wydaje mi się fakt,że na opakowaniu nie ma ani słowa na ten temat, a owa właściwość znajduje się tylko na stronie polskich sklepów internetowych.
Oby to nie była pomyłka. :ehem:
Ale do rzeczy.
Używam olejku jako nabłyszczacza, po myciu aplikuję kilka psików na mokre jeszcze pasma. Efekt naprawdę dobry. Włosy błyszczące, lejące.
Olejek bardzo wydajny i niedrogi, ale nie wiem czy kupię ponownie bo mam ochotę na typowy nabłyszczacz.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

super włoski

To jest mój pierwszy olejek jakiego używam do prostowania w łosów i jest super.Włosy świetnie się po nim rozprostowują.Są błyszczące, nawilzone i co najważniejsze nie zniszczone. Mnie się troszkę włosy elektryzuje, ale wpo wyprostowaniu nałożę maseczkę z włóknami i włoski są super.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

KWC!

Skoro 4 gwiazdki dostał ode mnie Matrix Iron Finish, ocenę maksymalną powinien otrzymać ten olejek, bo jest zdecydowanie lepszy. Wielka butla, a w w niej tłuste, śmierdzące coś- rzeczywiście wybitnie pachnie alkoholem, a przy nierozsądnym stosowaniu zamienia włosy w parę brzydkich strąków. Jeśli jednak nauczymy się nim posługiwać, potrafi zdziałać cuda. Znacznie ułatwia prostowanie, włosy stają się niezwykle sypkie i delikatne, wyglądają pięknie, niestety słabo nabłyszcza. Po paru godzinach efekt już tak spektakularny nie jest, jednak mimo to to mój najlepszy preparat do prostownic, gorąco go polecam.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego [diablo wydajny]

Nie mam pytań ;)

:czytaj:

Bardzo dobry produkt, wydajny, o dużej objętości i rozsądnej cenie. Włosy są po nim sypkie i lśniące, ma przyjemny zapach. Szkoda, że nie utrwala, ale wraz z lakierem Taft z jedwabiem sprawuje się bez zarzutu. Wydatnie ułatwia prostowanie.
Atomizer nie zacina się i nie psuje /odpukać ;) /.

****

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1...

Olejek w spraju jest rewelacyjny, włosy nawet suche robią sie gładkie, nawilżone, błyszczące, takie jedwabiste. Aczkolwiek... Stosuję go juz od dłuższego czasu i niestety, na drugi dzień włosy robią się jakby "cieńsze" i przyklapnięte, to takie dziwne do opisania wrażenie - jakby ich ubyło.. Po umyciu wracają do normy. Trochę mi to przeszkadza, zwłaszcza że nie musze myć glowy codziennie rano. Także tylko ten jeden minusik.
A, i cudowny zapach (do plusów oczywiście)!!!

Już nie polecam :(

Kupiłam go głównie ze względu na ochronę włosów przed wysoką temperaturą podczas prostowania prostownicą. Muszę przyznać, że prostowanie z tym olejkiem to sama przyjemność. Kilka psików na włosy i od razu można prostować nie czekając, aż wyschnie, bo nie musi nic wysychać :) Mam wrażenie, że olejek lekko nawilża włosy, jednak jeśli się go da za dużo, to może nieco obciążyć włosy cienkie i delikatne. Po prostowaniu z tym olejkiem włosy są proste, ślicznie błyszczą, nie odkształcają się tak łatwo i nie są zniszczone. Bardzo pomocny kosmetyk.

EDIT: Pozostawiam poprzednią recenzję. Ku przestrodze, jak można się nabrać :( Należało przeczytać angielską, a nie polską nalepkę na produkcie! W angielskiej NIC NIE MA O PROSTOWANIU!! To produkt głównie do nabłyszczania! Jestem pod koniec opakowania i widzę, że moje włosy są zniszczone. Nie jest to wina tylko prostownicy, ale też tego produktu, który nie nadaje się do prostowania - na pierwszym miejscu w składzie jest alkohol! :baba: Alkohol + gorąca prostownica to zabójstwo. OSTRZEGAM przed używaniem tego czegoś przy prostowaniu włosów - będą się nadawały tylko do ścięcia!! A miałam takie piękne włosy ... Mam żal do polskich dystrybutorów, że wprowadzili w błąd, bo ten olejek używałabym wtedy do nabłyszczania, a do prostowania wzięłabym coś, co jest do tego przeznaczone.

Używam tego kosmetyku: ponad rok/ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego i ostatniego