Naturals, Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Spray (Odżywczy spray do ciała `Wanilia i mleczko sojowe`)

Wanilia i mleczko sojowe nawilżają i odżywiają skórę oraz pobudzają zmysły dzięki słodkiemu zapachowi.

Skład: Alcohol Denat., Aqua, Parfum, Triclosan, Propylene Glycol, Vanilla Planifolia Extract, Phenoxyethanol, Glycine Soja Extract, Methylparaben, Helianthus Annuus Seed Extract, Melia Azadirachta Seed Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Diazolidinyl Urea, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben.

Cena: 18,90zł / 125ml

+ i -

Zamówiłam dwie mgiełki o tym samym zapachu po 7.99 za sztukę, więc się opłacało :)
Skuszona opiniami o nieziemskim zapachu...:D
Po pierwszym użyciu - okropny zapach alkoholu ( po prostu takiej wódy...) ale znika po kilku chwilach ;) te kilka sekund da się przeboleć :)
Zapach faktycznie ma świetny, choć niektórych może delikatnie mdlić ( np mój chłopak, gdy użyję tego przy nim i w zbyt dużej ilości..:D ) jednak większości się podoba ( z tego co pytałam ;) ).
Trwałość - raczej kiepska. Po chwili wyczuwalna tylko delikatnie, no ale jest to mgiełka, nie perfumy ;)

+ cena
+ dostępność
+ opakowanie
+ zapach

- trwałość

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, jeszcze jest drugie ;)

dusiciel...

Zapach bardzo nieświeży i przesłodzony.
Mgiełka ma odświeżać a nie pozbawiać uczucia rześkości .
Bardzo nie lubię tego zapachu i nigdy więcej nie kupie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

mój ulubiony

nie wiem czemu go wycofali!

pięknie pachniał i długo trzymał się na skórze. wiele razy znajomi pytali co tak ładnie pachnę :))

gdy tylko go wycofali, zdążyłam kupić 5 butelek w zapasie na allegro. żałuję że już ich nie ma

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: 7 całych

Anna Małecka masaż twarzy

Mój Ulubiony Vaniliowy Spray

Pięknie pachną, słodką Vanilią. Nie czuć za bardzo alkoholu co jest dla mnie bardzo ważne. Są zwykłe, tak jakby sama woda i zapach Vanilli, ale to dobrze bo nie śmierdzą dziwnymi "po" zapachami, ani nie boje się o ich kontakcie z moją skórą ani włosami.

Jedyny minus - Nie są długo trwałe, więc musze kupić więcej butelek na zapas :}

alkohol psuł cały zapach

kupiłam, sądząc że będzie tak samo dobry jak inne mgiełki które kupowałam w Avonie. jednak tu sie pomyliłam. czuć było wanilię przesyconą alkoholem, czasami miałam wrażenie ze pachnie jak spirytus salicylowy. może miałam jakaś trefną sztukę.. jednak nigdy więcej jej nie kupiłam, a tę po prostu wylałam, bo nawet siostry nie chciały.

Używam tego produktu od: obecnie nie używam (pierwsze i ostatnie op kilka lat temu)
Ilość zużytych opakowań: zero

duszący zapach !

Uwielbiam przeróżne kosmetyki o zapachu wanilii czy kokosa, więc gdy zobaczyła tą serię a katalogu, wiedziałam, że ten spray będzie mój. Kupiłam ze względu, że latem lub po kąpieli lubię delikatne mgiełki do ciała.

Pachnąca strona w katalogu była bardzo pokaźna! Pachniało jak osiem cudów świata!! Więc werdykt był jednogłośny - moje nowe must have !

Plusy:
- cena, w promocji za niecałe 10zł
- solidne opakowanie - nic nie przecieka, nie wylewa się z buteleczki
- dozuje odpowiednią ilość produktu na raz, nie za dużo, nie za mało; niektóre spray\'e mają to do siebie, że leją się strumieniami na nasze ciało

Minusy:
- na opakowaniu są wspomniane jakieś właściwości odżywcze, kojące i ochronne, ale to bardziej pic na wodę, fotomontaż, nic takiego nie ma miejsca. po prostu zwykła pachnąca mgiełka do ciała

ZAPACH:
nie wiem, czy uznać go w sumie za minus. Bo z jednej strony bardzo ładnie pachniał początkowo, ale szybko, nie wiem, jak to się stało, stał się męczący, duszący. Więc po zużyciu 1/4 opakowanie nie było mowy o jakimkolwiek dalszym stosowaniu. Zapach jest słodki, pachnie jak potrójna porcja cukru waniliowego, a nie jak prawdziwa wanilia.
Jednak znalazłam inne zastosowanie tego produktu, JAKO ODŚWIEŻACZ DO POWIETRZA W ŁAZIENCE ! I tu uwaga - sprawdził się rewelacyjnie !! Aż koleżanka się pytała, czym to tak pachnie u mnie w łazience.

Więc jeśli miałabym, go ponownie kupować, to jedynie z zastosowaniem jako odświeżacz do powietrza, bo okazał się przy tym wydajny i idealny do maskowania zapachów :D Dlatego zaznaczyłam, że nie wiem, czy ponownie bym się zdecydowała na jego zakup.

Używam tego produktu od: 2006r. (?)
Ilość zużytych opakowań: jedno 125ml

Nie polubiłyśmy się

Kupując produkt myślałam o aromatycznej wanilii lecz niestety rozczarowałam się nie polubiłam tego zapachu. Pachnie sztuczną wanilią która wywołuje u mnie mdłości. Lecz to chyba rzecz gustu ja z całego serca odradzam kupno tego produktu.

Kocham wanilię, ale to nie to.

Kupiłam tą mgiełkę, ze względu na to że kocham wszystko co pachnie wanilią, a wtedy jeszcze nie przepadałam na perfumami. Wydawało mi się, że ten produkt będzie idealny.
Niestety produkt okazał się być dla mnie klapą. Zapach , na który tak bardzo się napaliłam, okazał być się sztuczny i duszący. Moja koleżanka też go kupiła, i atomizer się zaciął.
Na początku bardzo pachniał alkoholem, a przeciez nie o to chodzi. Plusem może być to, że był dość wydajny, ale nic ponad to.

Używam tego produktu od: parę lat temu

Miodzio

Niestety produkt został wycofany z avonu - przynajmniej z katalogu:):):)
Utrzymuje się bardzo długo na ciele,jest bardzo wydajny i co najważniejsze nie pachnie chemicznie.Może to kwestia tego połączenia wanilia i mleczko,ale pachnie pięknie wanilią.Do tego nie wysuszał ciała.
Wielka szkoda,że go już nie ma.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: z 5 opakowań na pewno

Uwielbiam ten zapach.

PLUSY
- cudownie pachnie, jak pudding sojowy o smaku waniliowym :)
- zapach jest intensywny

MINUSY
- nie nawilża
- nie odżywia
- zapach jest krótkotrwały
- mgiełka jest niewydajna

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa

genialny

Uwielbiam ten zapach.
Słodki, długo się utrzymujący.
Dość intensywny.

Bardzo żałuję, że została wycofana, aktualnie nigdzie nie mogę jej dostać, a niestety się skończyła mi.

Zapach wanilii naprawdę urzekający.

Używam tego produktu od: dawien dawna
Ilość zużytych opakowań: nie do policzenia

Dobra

Uwielbiam zapach wanilii.

Mgiełka na początku wydawała mi się za ciężka, za mocna. Po kilku użyciach przyzwyczaiłam się do jej zapachu i nie mogłam się jej oprzeć.

Wiem jednak, że jej zapach jest dość intensywny, bo pozostali domownicy nie czuli nic innego poza nią ;p.

Nie utrzymuje się dość długo, nie sprawdza się jako perfumy, jednak na lato jako odświeżenie sprawdza się na pewno.

Używam tego produktu od: Trzech lat
Ilość zużytych opakowań: Trzy