Body, Jogurt odżywczy do ciała

Body, Jogurt odżywczy do ciała

Odżywcze mleczko do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, a szczególnie suchej i szorstkiej, pozbawionej naturalnej, ochronnej warstwy lipidowej. Pielęgnacyjna formuła mleczka zawiera olej ze słodkich migdałów o właściwościach zmiękczających i uleastyczniających skórę, wygładzające proteine mleczne oraz witaminy E,C,F. Mleczko ma także właściwości antywolnorodnikowe, dzięki czemu chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Moja skóra go kocha :D

Balsam jest rewelacyjny dla mojej skóry! Idealnie trafia w moje wymagania i w wymagania skóry.

+ doskonale nawilża i natłuszcza skóre pozostawiając tłusty film a ja to uwielbiam :D

+ na cieplejsze pory roku może być za cięzki, ale na zime jak najbardziej super

+ nie roluje się na skórze

+ wygodna butelka z dozownikiem

+ zapach bardzo mi przypadł do gustu - ciepły, orzechowo-migdałowy

Wad nie widze :p

Używam tego produktu od: ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: próbka, 1 całe opakowanie, teraz uzywam drugie

tłusty

PLusy:
- super zapach (slodki, nie zalatuje chemia)
- wygodne opakownie
- niska cena
MInusy:
- rzadka konsystencja
- praktycznie sie nie wchlania
- lepki
- nie nawilza, nie odzywia
- pozostawia tlusta warstwe

Używam tego produktu od: 1.5 miesiaca

Na 5*!

Polecila mi to mleczko (balsam, jogurt?) znajoma mieszkajaca na stale w Anglii. Podobno ilekroc jest w Pl robi sobie zapas tego specyfiku by miec je na Wyspach. Cóż, musze przyznac, ze i mi bardzo spasowalo - cudownie pachnie, rozprowadza sie lekko i miło, nawilża i odzywia wystarczająco dobrze, do tego pieknie nablyszcza skore niczym ,,suchy olejek\ - same przyjemnosci ze stosowania. Wydajne, i na każda partie ciała, nawet te najbardziej wysuszone jak łokcie czy kolana.
Dax sie spisał na medal. Nie znam innych produktow do ciala z tej serii (jakies budynie, galaretki! :) ), jezeli sa rownie dobre i smakowicie pachnace jak ten to beda wkrotce moje! :)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 i 1/2

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Mmmm-pycha!

Uwielbiam kosmetyki ktore pachna jak niedzielny deser... Ten spelnia to zadanie w duzej mierze, jest idealnie smakowity, smarowanie nim to wrecz kulinarna gratka. Dobrze nawilza, rozsmarowuje sie swietnie po czym zapach jeszcze dlugo sie utrzymuje na skorze. Podoba mi sie jego konsystencja, jest lekko budyniowa i treściwa, nie lubie lekkich mgiełek ktore znikaja szybciej niz wiosenny deszczyk. Ten jest w sam raz, bo znowu zbyt gesta maz jest niewygodna w aplikacji. Mam skore z tendencja do miejscowego wysuszania, DC poradzil sobie z nia popisowo.
Skora pieknie blyszczy zdrowiem, jest widocznie nawilzona i co wazniejsze odzywiona.
Z czystym sumieniem 5 *, bo za tak niewiele dostajemy rzecz naprawde rewelacyjna.

Używam tego produktu od: lato 2006

właściwie 3 gwiazdki, ale ...

No właśnie ale. Jego konsystencja, a w rezultacie jego wmasowywanie mnie tak męczy, że jednak będą tylko dwie - za zapach (który jesyt ładny, nie za mocny, nie za słodki i dość długo się utrzymuje) i rezultaty (na pewno nie nadaje się na lato - bo natłuszcza i chroni, ale nawilża średnio). Wydajność jest słaba, a opakowanie całkiem chybione (nie dość, że pompka ma tendencje do zacinania się, to jeszcze trzeba się sporo namęczyć, żeby do końca go zużyć.

Po firmie, która jest dość innowacyjna na polskim rynku i szybko sie rozwija - spodziewałabym się czegoś lepszego (szczególnie, że mus do ciała udał im się bardziej).

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

niezły

balsam o tłustawej konsystencji, dosyć ciężko się rozprowadza, w związku z tym jest raczej mało wydajny,
pozostawia tłusty film na skórze, nie wchłania się całkowicie
nie takiego zapachu się spodziewałam, ten mnie się raczej z wanilią kojarzy niż z migdałami, jest słodki, ciepły i w sumie mi odpowiada,
nawilżenia i pielęgnuje przyzwoite

moj balsamowy ideal =D

Jogurt jest fenomenalny! Prawdziwy tluscioch, taki jak lubie najbardziej i jak ciezko w ktorejkolwiek firmie znalezc :) Do tego ten przepyszny zapach - zawsze mam ochote go zlizac :D bardzo wygodne opakowanko z pompka, chociaz pod koniec troche sie trzeba namordowac, co by resztki wyskrobac ;) dlugotrwale nawilzenie gwarantowane - nawet po porannym prysznicu nie odczuwam gwaltownej potrzeby wysmarowania czyms ciala, a to jak na mnie naprawde duuuuzy sukcej :) stoi na pierwszym miejscu podium egzekfo z maslem kakaowym oceanic :)

tłuścioch

JAk sama nazwa wskazuje, odzywia. I to naperawde dobrze. Mocno przesuszona skóra posmarowana nim odrazu sie poprawia. W przeciwienstwie do innych wizazanek, sadze, ze jego zapach jest bardzo ciekawy. I utrzymuje sie bardzo długo. Jedynymzauwazonyjm przeze mnie minusem, jednak dosc sporym jest tłusty film pozostający na skorze. Nie da sie go wklepac, trzeba zetrzec...a porzyjemny w dotyku,przynajmniej dla mnie, nie jest w zadnym wypadku...

taki sobie

Balsam zachwycil mnie zapachem. Niestety intensywny jest tylko podczas aplikacji, pozniej na skorze - niewyczuwalny. Opakowanie z pompka poczatkowo wygodne, jednak pod koniec ciezko wydostac z niego calkiem spore "resztki". Balsam malo wydajny, ma gesta konsystencja. Dosc dobrze odzywia skore, ale pozostawia tlusty film. Jesli sie skusze ponownie, to tylko ze wzgledu na zapach:)

fajny

Dosyć fajny balsamik, który dobre nawilża, pozostawia warstwę ochronną, ładnie pachnie, tylko, że jak dla mnie jest dosyć trudny do rozprowadzenia co powoduje, że zużywam go więcej, a przez to jest mniej wydajny.Ale ogólnie za tą cenę warto spróbować.Bardzo możliwe, ze jeszcze go kupię bo świetnie odżywia moją przesuszoną skórę.

moglo byc lepiej

Przyslali mi z DAXa probke. Spodobal mi sie, wiec po jakims czasie kupilam opakowanie. Po dwoch uzyciach czar prysl. Zapach ktory na poczatku wydawal sie przyjemny i cieply - migdalowy, zrobil sie jakis sztuczny, dziwny. Co do odzywiania, nawilzania i ogolnego efektu stosowania nie jest tak zle, skora jest miekka i gladka.
Przyjemnosc stosowania i wydajnosc tez moglyby lepsze byc. Balsam jest troche toporny i ciezki do rozsmarowania czyli trzeba go wiecej wycisnac zeby sie posmarowac. Gwiazdke daje za pompke, lubie ta forme wydobywania kosmetyku.
EDIT - Odejmuje gwiazdke za wydajnosc. Konczy sie w zastraszajacym tempie. Gdybym uzywala go codziennie to starczylby na max. 14dni. Wiecej nie kupie. Nawet dla zapachu.

plastikowe migdaly

Balsam do ciala nie ma topornej konsystencji, rozsmarowuje sie latwo i jest nawet dosc wydajny (pompke na koniec odkrecilam, postawilam butelke na czystym talerzyku do gory nogami a to co sie zlalo z calosci na talerzyk, zebralam i wsmarowalam w nozki :) ), butelka nie do przeciecia, chyba, ze sekatorem do scinania zywoplotow a takowego nie posiadam.
Dobrze nawilza (szkoda, ze glownie parafina), zostawiajac lekko blyszczaca, przyjemna, nielepka warstewke.
W moim egzemplarzu zapach nie byl jakos specjalnie nachalny (nie to co krem do rak z serii Perfecta!) - ale calosc pachniala mi mocno po prostu plastikowym opakowaniem. Zapach na szczescie szybko zniknal.
Moze wyczuwanie go to indywidualna sprawa. Migdalow w nim w kazdym razie - malo.
Dobry na zime, przypuscilam bowiem zmasowany atak na swoja skore krokodyla - obficie sie balsamujac, zjadajac oleje bogate w witamine E lychami, pod prysznic uzywajac tylko olejku Nivea, systematycznie pilingujac.
Efekt zadowalajacy ale wole autorskie mieszanki olejow naturalnych (jojoba, sezamowy i winogronowy) nakladane na mokra skore.
Jesli produkt nie calkowicie naturalny, to przynajmniej nie testowany na zwierzetach (oby nie klamali).