Lancome, Poudre Majeur Excellence Libre (Puder sypki)

Lancome, Poudre Majeur Excellence Libre (Puder sypki)

Komfortowy, delikatny puder sypki o nowoczesnej formule - zawartość cząsteczek powietrza pozwala utrzymać skórę miękką i nawilżoną. Wyjątkowa lekkość pudru umożliwia wykonanie wyjątkowo naturalnego makijażu, z efektem satynowego wykończenia.
Zalecany do cery normalnej i mieszanej.

Bardzo fajny, warto

Moze zacznijmy od tego, ze na wizazu jest podana bledna cena. W Sephorze kosztuje ok.250zl.

PLUSY
-ładnie matuje
- nie wchodzi w pory i załamania
-niewidoczny na twarzy
-przedłuża trwałość makijażu, który do końca dnia wygląda dobrze
-wydajny
-bardzo duże opakowanie
-drobno zmielony
-nie daje efektu płaskiego matu, tylko naturalny, bardzo mi się to podoba. Inny efekt, niż przy ryżowych pudrach, które bielą i są widoczne na twarzy

MINUSY
-cena (aczkolwiek w przeliczeniu na ilość produktu, to jest jak najbardziej w porządku)
-za tę cenę liczyłam na efekt wow, jakieś super wygładzenie i zachwycający efekt. Produkt jest dobry, ale nie jest wspaniały. Póki co najlepszy, jaki miałam.

NEUTRALNIE
-opakowanie (solidne, ale mi się średnio podoba)

świetny, świetny, świetny

Puder zdobyłam dzięki mojej mamie, która go sobie zakupiła i porzuciła dwa tygodnie później:D zabawne było to, że tę wspaniałą siateczkę, dzięki której wygodnie się go nabierało wyrwała, bo jej przeszkadzała:) No cóż bywa i tak.

Uwielbiam ten puder chociaż na samym początku prowadziłam z nim małą wojnę, aż zakupiłąm pędzel i w końcu nauczyłam się go nakładać ;)

Plusy:
+ wydajność!!!!!!! używam go już drugi rok i wciąż coś jest
+ świetne satynowe wykończenie, trochę matowe utrzymuje się bardzo długoooo ( u mnie 4-5h to dlugo;)
+kolor stapia się ze skórą, nie ciemnieje, nie robi plam
+ piękne opakowanie
+nie podkreśla suchych skórek, nie uczula

Minusy:
- trochę czasem brudzi
- cena;(

Używam tego produktu od: jaaa długoooo od końa 2010??? jakoś tak
Ilość zużytych opakowań: 1, jeszcze starczy pewnie na parę miesięcy choć już tam na dnie jest niewiele:)

cudownie otula

Wydajny, bardzo drobniutki puder. Daje satynowe wykończenie makijażu. Powiedziałabym, że bardziej daje naturalne wykończenie makijażu niż matowe. Opakowanie zakręcane, więc można brać w podróż nie martwiąc się, że się wysypie, siteczko funkcjonalne. Naprawdę dobry produkt i starcza na długo.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

bardzo dobry;)

nie podrażnia jest bardzo delikatny, pasuje nawet wrażliwej skórze, łatwo się rozprowadza, i co ważne długo utrzymuje się na buzi. mat utrzymuje się przez dobre kilka godzin, lecz nie wiem jak działa w bardzo upale dni, bo jeszcze go wtedy nie próbowałam ;) ale na pogodę wiosenną czy jesienną jest super polecam ;) wart swojej ceny :)

Aksamitne Wykonczenie:)

Puderek wpadl w moje rece przez przypadek-wlasnie konczyl mi sie sypaniec od Chanel i poszukiwalam czegos nowego-moze lepszego;)...bo w moim przekonaniu(i pewnie nie tylko w moim;)-zawsze mozna znalezc cos lepszego od tego co juz sie ma;)-a Chanelka bardzo sobie chwale i to juz moje 2 opakowanie. Produkt od Lancome jest na chwile obecna jedynym sypanym purem dostepnym w ofercie,wiec postanowilam go przetestowac. Mam najjasniejszy kolor. Po nalozeniu osiagamy bardzo ladne, satynowe wykonczenie makijazu. Buzia jest aksamitna i lekko rozswietlona-czego nie zauwazylam po innych pudrach. Na minus niestety trwalosc-zauwazylam,ze nosek zaczyna mi sie swiecic duzo szybciej niz zwykle. jednak ogolnie uwazam,ze puder jest bardzo dobry,po zmatowieniu trzyma sie nadal niezle,nie podkresla porow i nie znika.

Jakby go nie było :(

Puder tak delikatny i naturalny w swym działaniu że na mojej cerze nie robił praktycznie nic . Nie zauważyłam żadnego z opisywanych przez producenta działań.jedyny plus - super drobno zmielony .

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Jak to Lancome- rewelacja

Od razu zaznaczę, ze nie wiem czy kupie ten produkt ponownie, ponieważ nie wiem, czy przy codziennym uzyciu kiedykolwiek się skonczy- wydajnosc jest niesamowita! :)

Jestem zachwycona tym pudrem, kupiłam go tylko dlatego, że w perfumerii akurat nie było mojego owczesnie ulubionego MUFE, dałam się skusić i nie żaluję. Mam odcien 01 - wystarczy dosłownie odrobinka, by pokryć całą twarz matującą mgiełką, czuję się jak po profesjonalnym makijażu - ba, po obróbce w photoshopie ;)

W skrócie- wydajny, świetnie matuje, ujednolica cerę niczym podkład, jest świetnie zmielony, utrzymuje się na twarzy praktycznie cały dzień

Jedynym minusem dla ewentualnych użyktowniczek jest to, że przy tłustym kremie utrzymuje się nieco krócej i trzeba umiec go nałozyc - dla mnie na szczęscie nie jest to problemem, wiem, którego kremu pod niego uzyc.

Używam tego produktu od: ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 ( ok połowy)

pudło

Mam cerę mieszaną z trudną strefą T. Od kilku lat moim pudrowym KWC jest Oil Control IsaDory. Ostatnio stwierdziłam, że jego odcień, chociaż najjaśniejszy z dostępnych - jest za żółty: niby pasuje do mojego dziwnego kolorytu ni to bladego, ni to ziemistego, ni to zaróżowionego tu i tam, ale jakby nie do końca. Postanowiłam kupić coś bladoróżowego. I sypkiego - bo jeszcze nie miałam sypkiego pudru. Transparentnych kiedyś używałam, i chociaż jest to dobre wyjście, gdy nie jest się pewnym swojego koloru, to jednak teraz wolę coś ciut bardziej kryjącego i wyrównującego. Napaliłam się na Lancome Ageless, ale nie było. Kupiłam ten - w kolorze 02. Miałam na twarzy raz i już raczej nie dam mu drugiej szansy. Po pierwsze zupełnie nie matuje (rozumiem, że nie jest pudrem matującym, ale przecież funkcją każdego pudru jest jednak zniewelowanie ostrych blików świetlnych), po drugie ciemnieje od sebum, po trzecie mocno wyświeca strefę T, nawet nałożony na krem matujący. Tak więc jest to chyba rzeczywiście wyłącznie puder do skóry normalnej lub suchej - jak na opakowaniu. I druga sprawa - opakowanie właśnie. Okropna siermięga, na pewno nie do torebki, nawet nie dlatego, że sypki, ale z powodu ilości zakrętek. Wieczko jest bez zatrzasku, a pod nim nakrętka jak na słoik. Sitko tandetne w wyglądzie, tyle dobrego, że chociaż spełnia swoje zadanie i dzięki niemu nabieranie pędzlem jest dość wygodne. No i zapach: jak różany talk z pewexu z lat 80, dla mnie zbyt intensywny.

Używam tego produktu od: mam od kilku dni / raz
Ilość zużytych opakowań: ani jedno

Cudowny

Oceniam odcień 02.
Dla mojej suchej skóry - ideał. Doskonale wygładza i ujednolica, jedno pociągnięcie pędzlem po twarzy i efekt jest jak z okładki Vogue. Skóra jest matowa, a jednocześnie promienna, pełna blasku. Efekt jest dokładnie taki jakiego oczekiałam za te pieniądze. Twarz nieskazitelna i gładka. Pudru nie widać, nie zalega ciężką maską na skórze, tworzy mój promienny efekt makeup no makeup. O niebo lepszy od meteorytów.
Efektu matu nie potrzebuję, może dlatego oceniam tem produkt tak wysoko. Potrzebuję jedynie pudru finiszującego, bo moja cera z zasady się nie błyszczy.
Opakowanie bardzo gustowne i dość wygodne - dzięki siteczku nakładam tyle pudru ile potrzebuję.
Puder cudownie pachnie.
Używam tego produktu od: 3 tyg.

niezły

Puder nie jest zły, ale nie powala mnie na kolana.
Za tę cenę spodziewałam się chyba gwiazdki z nieba. A tu ot taki normalny sypki puder, który działaniem niczym się nie wyróżnia spośród innych średniopółkowców. Denerwuje mnie jego puderniczka, obojętnie jak bardzo uważam to i tak zawsze coś z niej wysypię. Jest to uciążliwe, ponieważ cierpi na tym jego wydajność. No trudno. Ma przyjemny zapach, fajny puszek, którym przyjemnie się aplikuje puder. Niestety dość często zdarza się, że nabiorę go nim za dużo. A co do samego efektu po aplikacji to twarz jest owszem ładna, wyrównana, ale na krótko. Zaznaczam, że nie mam cery tłustej. Nie wiem czy osoby z wymagającą cerą tłustą będą z niego zadowolone.
Niebagatelnym plusem jest tutaj jego wydajnośc. Ptrzy codziennym używaniu i poprawkom mam wrażenie, że go nie ubywa no chyba, że się wysypie ;-)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

3,5

Puder ma sporo zalet: jest drobno zmielony, ładnie wygląda na twarzy, nie wysusza skóry, nie zapycha, nawet najbardziej bladolice znajdą kolor dla siebie (01 Translucide).
Opakowanie jest świetne - w środku znajduje się sitko, dzięki któremu zarówno dołączonym puszkiem jak i pędzlem można łatwo nabrać odpowiednią ilość kosmetyku.
Ma jednak jedną zasadniczą wadę - nałożony po aplikacji kremu (bez filtra) matuje na ok 2 godziny.
Nie wiem, czy jeszcze go kupię bo za taką cenę mat powinien utrzymywać się zdecydowanie dłużej.

Używam tego produktu od: przez cały 2007 r.

Całkiem dobry

Puder nie jest najgorszy, ale za tą cenę można mieć dwa o podobnej jakości. Utrzymuje się w miarę długo, bo około 3 godzin, ale należy uważać przy aplikacji, żeby nie przesadzić z ilością, używam odcienia 01 Translucent.
Ogólnie bez wielkich zachwytów, patrząc na recenzje liczyłam na lepsze efekty.