Khadi, Viola, Ayurvedic Body and Face Oil (Ajurwedyjski olejek do twarzy i ciała z fiołkiem)

Ajurwedyjski olej do twarzy i ciała z fiołkiem doskonale relaksuje i uspokaja skórę oraz poprawia jej koloryt. Przeznaczony jest do masażu i pielęgnacji wszystkich typów skóry.

bez parabenów
w butelce
olejek
50 - 100ml, <50ml
Skóra
normalna
nawilżające

Lekki i dobry

Kupiłam go jako wsparcie w pielęgnacji, bardzo pomaga mi przy przesuszeniu, ale prewencyjnie, przeciwzmarszczkowo, może być za słaby (cóż, mojej mimicznej przy ustach nie ruszył). Najczęściej stosowałam go solo, czasami dodawałam odrobinę do kremu. Znakomity do szyi i dekoltu - dość szybko się wchłania, więc nie pozostawia niemiłej, tłustej warstwy. Nie powoduje wysypu. Skórę twarzy nawilża i nie zanieczyszcza. Dla mnie (25+), jako pierwszy olejek do twarzy, jest całkiem dobry, ale następnym razem wypróbuję wersję z różą.
Buteleczka nienajgorsza, jedyne problemy z wydobyciem kosmetyku pojawiają się pod koniec użytkowania. 10 ml zużyłam w miesiąc.