Eveline Cosmetics, Precious Oils, Olejek do ust z efektem Push up 'Waniliowy'

Eveline Cosmetics, Precious Oils, Olejek do ust z efektem Push up 'Waniliowy'

Nawilżający olejek do ust w formie błyszczyka, który łączy moc wyjątkowo skutecznych olejków (arganowego, kokosowego, awokado, z oliwek, Inca Inchi) z kolagenem o właściwościach powiększających usta. Eliksir doskonale odżywia, nawilża i zmiękcza usta poprawiając ich ukrwienie. Odmładza je spłycając już istniejące zmarszczki i zapobiega powstawaniu kolejnych, neutralizuje wolne rodniki, wspomaga odnowę komórek. Chroni skórę ust przed niską temperaturą, słońcem i wiatrem. Polecany do suchych i spierzchniętych ust. Delikatna konsystencja, waniliowy zapach i subtelny kolor zapewnia uczucie komfortu przez cały dzień.
Precious Oils olejek do ust 8w1 gwarantuje ekstremalny efekt w 5 minut:
- regeneruje,
- maksymalnie nawilża,
- ujędrnia,
- widocznie powiększa,
- wygładza,
- niweluje zmarszczki,
- poprawia kontur,
- chroni przed słońcem, wiatrem i mrozem.

balsam do ust
wygładzające, regenerujące, nawilżające, powiększające usta, ochronne
z aplikatorem

Średniaczek

Produkt ma na pewno wiele zalet. Bardzo mi się podoba jaką daje ulgę po nałożeniu na spierzchnięte usta. Nawilża w średnim stopniu, takim w sam raz na stosowanie w środku dnia. Zmiękcza usta i zdejmuje ból gdy usta są już tak bardzo ściągnięte. Ma piękny waniliowy słodki zapach, zgrabne opakowanie z wygodnym aplikatorem. Wydaje się, że wszystko jest prawie idealne. Jednak jest tu jedna ogromna wada. Olejek trzyma się na ustach 5 minut i znika, a razem z nim działanie pielęgnacyjne. Żeby czuć komfort na ustach cały czas musiałam non stop dokładać. Więc taki olejek starczył mi na tydzień. Za dużo zachodu ze stosowaniem go.

Lśniące usta

Olejek Precious Oils z marki Eveline jest w formie błyszczyka, który zawiera olejki: arganowy, kokosowy, awokado, z oliwek. Wszystkie te składniki sprawiają, że moje usta są gładkie i miękkie po jego nałożeniu. Olejek na długo nawilża usta, nie klei się i przyjemnie pachnie. Super alternatywa gdy nie ma się ochoty na pomadkę.

ciekawy

Eveline proponuje nawilżający olejek - forma błyszczyka - o szerokim spektrum działania.
Stosowanie ma zapewnić: nawilżenie, odmłodzenie,ujędrnienie, widoczne powiększenie i wiele, wiele innych.

Opakowanie jest złote. Serum przypomina swoją barwą i konsystencją - miód, o słodkim zapachu. Wyczuwam nuty waniliowo - karmelowe.
Na ustach, kolor staje się neutralny.

Olejek szybko się wchłania, początkowo błyszcząca/ kleista formuła - znika, towarzyszy temu uczucie mrowienia i lekkie swędzenie.
Skóra jest delikatnie nawilżona i napięta, a wargi lekko opuchnięte.

Produkt stosowałam samodzielnie lub jako bazę pod makijaż.
Nie uczulił mnie, wszystkich właściwości - 8 w 1 - nie dostrzegłam ale efekt końcowy - delikatne optyczne powiększenie - mnie bardzo zadowolił.

Dobry lecz bez spektakularnych efektow

Olejek kupiłam by zaspokoić swoją ciekawość i wypróbować formulę inną niż standardowe pomadki ochronne i nawilżające.
Konsystencja bardzo przypadła mi do gustu bo jest to olejek, który nie spływa z ust od razu po nałożeniu, nie daje uczucia ciężkości i lepkości na ustach.
Co do działania to na pewno nawilża ale niestety nie jest to bardzo mocny efekt. Czy powiększa? Może tylko wizualnie. Czy poprawia stan ust? Zużyłam pół opakowania i zmian nie widzę. Na pewno nadaje się pod wszelkiego rodzaju pomadki, błyszczyki i konturowki. Ułatwia i przyspiesza ich aplikacje bez zmniejszenia trwałości.
Używam go zarówno rano jako przygotowanie ust przed ich makijażem, wieczorem jako pielęgnację oraz w ciągu dnia gdy mam taką potrzebę.
Zapach ma przyjemny, wanilia nie jest przytlaczajaca.
Opakowanie nie należy do najlepszych ale trzeba się tego spodziewać bo cena tego olejku nie jest zawrotna. Niestety nakrętka pęka ale dopiero podczas dłuższego użytkowania. Mimo tej wady nie zauważyłam żeby olejek przedstawiał się poza opakowanie mimo iż czasami leży do góry nogami w kosmetyczce.
Jest to dobra alternatywa od klasyki.

ok

Producent trochę przesadził z tym 8w1, ale nie da się ukryć, że to bardzo dobry olejek do ust. Bardzo dobrze odżywia i nawilża usta, efektu powiększenia czy napięcia nie widzę. przynajmniej nie większego niż innych lśniących błyszczyków, gdzie wiadomo, że lekki efekt powiększenia ust zawsze przy takich produktach jest. Używam go codziennie i jest bardzo wydajny, ma ładny zapach. Gdyby nie opis producenta i to 8W1 dałabym mu 5 gwiazdek, ale skoro producent tyle obiecuje i się nie wywiązuje to muszę zaniżyć ocenę.

Świetny

Bardzo lubię ten olejek, doskonale nawilża i odżywia usta. Nakładam go zarówno samodzielnie, wtedy wygląda ja błyszczyk lub kiedy zaczynam się malować, nakładam go na usta, aby odżywić usta przed nakładanie kolorowej pomadki. Sprawdza się świetnie, efekt push-up jest jedynie optyczny, nic nie piecze. Jest bardzo wydajny, używam go codziennie a zużycie jest znikome. Ma bardzo ładny zapach i jest bezsmakowy. Jeśli chodzi o trwałość to jest standardowa, równomiernie się zjada.

Doskonały olejek- serum i napinacz ust ;)

Olejek nabyłam w jakiejś promocji i okazało się, że był to zakup bardzo dobry. Kosmetyk sprawdził się u mnie w codziennych warunkach zarówno w pielęgnacji, jak i w sferze lekkiej poprawy samopoczucia przy okazji noszenia makijażu. Nic bowiem tak pięknie nie pachnie jak waniliowe kosmetyki, ale to moja opinia, z którą niekoniecznie trzeba się zgadzać. Subiektywnie mówiąc, zapach i smak tego olejku, dla mnie cudo.

Kolor jest lekko pomarańczowy, złotawy, a w zamyśle chyba miał być transparentny, tak też wygląda, jedynie ociepla trochę kolor ust. U mnie po aplikacji pojawia się lekkie mrowienie, ale naprawdę delikatne, może w ten sposób poprawia mikrocyrkulację krwi w ustach i wpływa na powiększenie ust. Nie wiem czy powiększył, w każdym razie moje usta były lekko obrzmiałe, może to miał być ten efekt. Dla mnie już sam zapach i smak jest tak bardzo atrakcyjny, że bez żadnych obrzmień też mogłabym chodzić- tu trochę żartem piszę, bo idea ideą, ale przysłowiowych pontonów raczej na ustach nie zauważyłam. Rzeczywiście natomiast widać napięcie powierzchni ust i według mojego sposobu aplikacji tego kosmetyku można wykorzystać ten "potencjał", otóż po nałożeniu olejku na usta czekam chwilę, ścieram ten cudowny olejek niestety i na czyste usta nakładam pomadkę, wcześniej obrysowując usta konturówką. Przyznam, że całość prezentuje się ładnie (skromność;), pomadka lepiej się rozprowadza, natomiast już sam zapach wanilii super. Olejek nadaje się również na usta na noc, ponieważ jest nieuczulającym kosmetykiem, który ma również zdolności regeneracyjne.

Muszę wspomnieć o wadliwym opakowaniu. Ma pękającą zakrętkę i jest to niekomfortowe.

Skończyłam opakowanie i rozglądam się po drogeriach, ale chyba ten olejek został już wycofany;) Nie wątpię, że Eveline wprowadzi jakiegoś godnego następcę. I cóż, że olejek inspirowany jest wynalazkiem chyba Clarins, skoro jest może nawet chyba lepszy;)

Pozytywnie z małym minusem.

Posiadam tego produktu już drugie opakowanie więc na pewno coś do niego przyciąga.

Z pewnością jest to bogata formuła która nawilży nasze usta i pozbędziemy się tym sposobem wszystkich suchych skórek.

Posiada: olejek arganowy, kokosowy, z awokado i oliwek.
Więc takim to sposobem w połączeniu tych wszystkich naturalnych cudów zapewnimy głębokie nawilżenie.

Głównie stosuje go do nocnego zabiegu nawilżającego.

Niestety nie otrzymamy niesamowitego powiększenia naszych ust chyba że to optyczne, ponieważ nawilżona usta mogą wydawać się pełniejsze, lecz nie powinniśmy zwracać uwagi o zapewnieniu producenta na temat zawartości kolagenu o właściwościach powiększających bo to zwyczajny chwyt marketingowy i oprócz toksyny botulinowej nic nam nie zapewni spektakularnego powiększenia ust.

Aplikator bardzo poręczny, z łatwością i przyjemnością maluje się nim usta.

Zdecydowanie nie jest przeznaczony dla kobiet które nie lubią efektu posiadania olejków które są ciężkie i z pewnością czuję się je na ustach.

Zapach jak dla mnie przyjemny, słodki, opakowanie bardzo estetyczne chociaż przyznam że szybko ścierają się napisy co jest usprawiedliwione i jak dla mnie nie ma większego znaczenia.

Rewelacja!

Jest to najnowszy na najwyższym poziomie wymiar nawilżenia ust,a właściwie na olejowania.
Usta są nawilżone,ale w zupełnie inny sposób niż tradycyjna wazelina,ponieważ jest to olejek ,który dodatkowo daję przepiękny efekt lustrzanych ust.
Zjada się umiarkowanie,ale mimo to dosyć dobrze utrzymuję się na ustach.
Można go również stosować jako błyszczyk z opcją regeneracji.
Niestety kosmetyk się klei,ale jako kuracja wcale mi to nie przeszkadza.
Zapach słodki,bardzo wyraźny trochę nawet owocowy.
Aplikator mógł by być trochę większy.
Cena ok 16 zł kupiłam go na dziale balsamy do ust w Rossmannie.
Warto spróbować,ponoć jest odpowiednikiem olejku do ust z Clarensa.

doktor na całe zło

nie pozorny niby blyszczyk jest naprawde cudem, ktore uratuje najbardziej suche usta. powinno sie go uzywac jak lekarstwo najlepiej rano i wieczorem. Moje usta po 3 dniach uzywania go staly sie gladkie i jedrne - zadnych suchych skorek. Niesamowity!

Kocham! Jak na moich bardzo wąskich i krzywych ustach ten produkt spisuje się bardzo dobrze. Wyrównuje usta i lekko powiększa- efekt niesamowity!!! Poza tym bardzo dobrze nawilża i wygładza! Jestem w nim zakochana. Piękny zapach, wydajny i dobry aplikator

Jak na moich bardzo wąskich i krzywych ustach ten produkt spisuje się bardzo dobrze. Wyrównuje usta i lekko powiększa- efekt niesamowity!!! Poza tym bardzo dobrze nawilża i wygładza! Jestem w nim zakochana. Piękny zapach, wydajny i dobry aplikator.

Warto wypróbować

Olejek nawilża krótko, jednak uważam, że jest bardzo fajnym nawilżającym błyszczykiem po prostu :) Nadaje ustom lśnienie, nie powoduje spierzchnięcia ust - jak zwyczajny błyszczyk. Zapach taki sobie, ani brzydki ani ładny.
Bardzo niska cena jak za całkiem dobry kosmetyk.