Miss Sporty, Pump Up Booster 100% Rock Mascara (Tusz do rzęs)

Miss Sporty, Pump Up Booster 100% Rock Mascara (Tusz do rzęs)

Nowa maskara 100% Rock z linii Pump Up Booster zapewnia rzęsom intensywną czerń, 7 razy większą objętość już przy pierwszej warstwie, a po nałożeniu kolejnej aż 11 razy większą! Dociera do każdej, nawet najmniejszej rzęsy. Zawiera czarne pigmenty oraz kolagen.

Szczoteczka
grzebyk

Bardzo lubię

Tusz bardzo ładnie wygląda na rzęsach - faktycznie wydłuża i pogrubia. Specyfika tego kosmetyku opiera się na aplikacji. Jest lekko ciężka ze względu na szczoteczkę i zdarza się, że zostawia grudki, jednak trzeba je sczesać i wszystko jest ok.

Pump Up Booster

Kupiłam go z polecenia. Jednak nie do końca się u mnie sprawdził. Nie wiem czy kupię ponownie. Nie zauważyłam rewelacji, jednak nie mogę powiedzieć, że jest zły. Jak dla mnke jest zbyt duża szczoteczka.

Dobry

Używam na przemiennie z fioletowym. Szczotka również jak najbardziej dla mnie, fajnie rozczesuje i wyciąga rzęsy. Na początku też zdarzyło się sklejanie, ale już jest ok. Świetnie sobie radzi w kącikach, daje efekt wachlarza.

Super

Bardzo fajny tusz, ma wielką szczotę, która idealnie rozczesuje i rozdziela rzęsy. Ma mocny, czarny kolor, nie osypuje się, ani nie robi efektu pandy. Moje rzęsy są po nim wydłużone, pięknie rozdzielone i pogrubione, więc efekt na 5 :)

Świetna

Lubię tusze Miss Sporty, więc i tego u mnie nie zabrakło. Tusz pogrubia rzęsy na pewno, przy okazji wydłuża. Nie skleja,nie osypuje się nawet po kilku godzinach. Szczoteczka fajnie dopasowana do rzęs, trochę trudniej pomalować dolne. Łatwo dostępny i cena też przystępna

efekt sztucznych rzęs

Bardzo lubię tusze z Miss Sporty i ten tak samo przypadł mi do gustu. Zużyłam już kilka opakować i z pewnością kupię kiedyś kolejne. Tusz jest po prostu genialny, mocno pogrubia, wydłuża i nadaje rzęsom intensywnie czarną barwę, a na dodatek ma naprawdę w porządku cenę. Szczoteczka jest wygodna, dobrze nakłada się nią mascarę. Samo opakowanie jest spore, dzięki czemu tusz starcza na długo. Pogrubienie jest naprawdę widoczne już po nałożeniu jednej warstwy, więc jeżeli ktoś lubi mocno pogrubione rzęsy to zdecydowanie powinien wypróbować ten produkt. Wady żadnej nie znalazłam, tusz nie skleja rzęs, nie osypuje się, chociaż osypał mi się raz, ale to już w momencie, gdy malowałam się resztkami kosmetyku, więc za wadę produktu tego uznać nie można.

Dobry tusz

Jeden z lepszych tuszy miss sporty.
+Wyraźnie pogrubia
+Podkręca
+Wydłuża
+Bardzo mocna czerń
-Lekko się osypywał, jednak za taką cenę można mu to wybaczyć
+Wydajny
+Ładne opakowanie

U mnie się nie sprawdził

Tusz niestety nie przypadł mi do gustu. Szczoteczka jest duża przez co ciężko się nią pracuje i przy okazji brudzi całą powiekę. Maskara zaraz po nałożeniu osypuje się. Rzęsy są posklejane zamiast pogrubionych, a o wydłużeniu nie ma mowy. Zawiodłam się bo miss sporty ma kilka fajnych tuszy, ten niestety jest słaby. Nie polecam.

Fajne pogrubienie

Bardzo fajna, imprezowa mascara.
Zalety:
1. Cena!
2. Dostępność
3. Znakomicie pogrubia, a przy tym nie skleja rzęs
4. Odcień głębokiej czerni
5. Trwałość - tusz nie rozmazuje się przez całą imprezę.
Wady:
1. Na moich rzęsach nie ma spektakularnego efektu wydłużenia, ale jest wystarczający

Głęboka czerń!

Tusz Miss Sporty już od początku mi się spodobał. Wygodna, duża szczoteczka idealnie rozczesuje i rozdziela rzęsy nie sklejając ich. W ciągu dnia tusz się nie ściera ani nie osypuje. Formuła nie jest za rzadka ani za gęsta, nie odbija się na powiece i szybko schnie. Efekt na moich rzęsach totalnie mnie zachwycił. Szczotka rozdziela moje rzęsy, wydłuża i delikatnie pogrubia. Po całym dniu moje rzęsy nadal wyglądają jakby były dopiero co pomalowane.

O idealny dla naszych rzęs tusz jest naprawdę trudno, a ja chyba właśnie znalazłam swój zamiennik drogich tuszy.