Chance, Body Satin [Creme Satine pour le Corps] (Satynowy krem do ciała)

Chance, Body Satin [Creme Satine pour le Corps] (Satynowy krem do ciała)

Krem Body Satin z gamy kosmetyków towarzyszących zapachowi Chanel Chance nie tylko czule pielęgnuje ciało, ale również zdecydowanie poprawia samopoczucie. Przyjemnie jest go nakładać zarówno po niespiesznej, relaksującej kąpieli, a także - dzięki aksamitnej konsystencji - po porannym prysznicu. Zachwyca zapachem i miłą w dotyku konsystencją. Przyjemnie wygładza ciało (fruktoza, glukoza ) i dość dobrze nawilża dzięki zawartości mocznika.

****

Wspaniały . Ten delikatny krem pachnie równie intensywnie jak żel pod prysznic i woda toaletowa Chance . W zasadzie przez pierwsze trzy godziny można obejść się bez psikania - wystarczy wmasować ten lekki krem w ciało . Nakładanie to super przyjemność - zapach , lekkość - puszysta konsystencja , uczucie wygładzenia i nawilżenia . Wchłania się momentalnie , nie lepi się , ubrać można się po minucie . Ciało po użyciu tego kremu jest miękkie , delikatne i nawilżone ( dla bardzo suchych skór Body Satin może nie być odpowiedni ) . Wydajność - całkiem , całkiem - myślałam , że będzie gorzej . Przyznam się jednak uczciwie , że nóg tym kremem nie smarowałam - szkoda mi było , tylko górę ( skneruska :D ) i może dlatego był taki wydajny . Wystarczył mi na miesiąc stosowania . Cena - mogłaby być kurczę niższa , bo cudów Body Satin ze skórą nie robi , ale za to jak pachnie ... Warto kupić , chociaż dla minutki wklepywania ;) .