Eveline Cosmetics, Gold Lift Expert, Luksusowy złoty krem pod oczy i na powieki

Eveline Cosmetics, Gold Lift Expert, Luksusowy złoty krem pod oczy i na powieki

Zapewnia spektakularny efekt poprawy napięcia skóry wokół oczu, a dzięki zawartości silnie działających kompleksów stymuluje wielowymiarowy lifting poprzez ujędrnienie i poprawę napięcia skóry, wypełnienie zmarszczek od wewnątrz, intensywne wygładzenie i poprawę mikrokrążenia, silnie liftinguje i widocznie odmładza kontur oczu. Natychmiast po aplikacji przywraca spojrzeniu świeżość i wypoczęty wygląd. Zawiera escynę, która uszczelnia naczynka krwionośne oraz powoduje ich obkurczanie, dzięki czemu likwiduje obrzęki i rozjaśnia cienie pod oczami. Stymuluje mikrokrążenie i widocznie poprawia koloryt skóry. Działają ściągająco, dzięki czemu błyskawicznie likwiduje opuchnięcia i cienie pod oczami.

kremy pod oczy
rozświetlające, liftingujące, przeciw cieniom / opuchnięciom, przeciwzmarszczkowe, regenerujące
w tubce

Luksusowe to może nie jest ale daje rade

Krem pod oczy spełnia oczekiwania chłodzenia, no i może tyle? Niestety gdy mamy podrażnione oczy krem może nam wyrządzić więcej krzywdy niż pożytku, oczywiście stosując go na powieki i pod oczami. Do tego ,,kremu" które powinno zwać się serum bo taką właśnie ma konsystencje musimy użyć potem jakiejś tłustej substancji, ponieważ samo - nazwijmy to serum nie nawilża aż tak dobrze skóry. Chociaż samo w sobie działa dobrze na worki ze względu na efekt chłodzący i kofeinę. Nie sugerowałabym się też latami na opakowaniu, jeśli potrzebujesz taniego serum z kofeiną pod oczy to jest idealnym wyborem, nie ważne czy masz 20, czy 40 lat...ale krem po nim obowiązkowo.

Bubel

Niestety ale muszę zjechać ten produkt. Raz w życiu zdarzyło mi się mieć uczulenie na kosmetyk ale to było w czasie ciąży dlatego wtedy może się zdarzyć że kosmetyk może nie przypasować ale niestety zdarzyło się i tym razem. Po użyciu tego kremu pod oczy oraz na powieki, dostałam uczulenia. Pojawiła się pod okiem wielka czerwona plama a na górnych powiekach skóra piekła, swędziała a potem łuszczyła się. Chciałam dać drugą szansę temu specyfikowi odstawiłam go na dwa tygodnie, oczy doszły do siebie ale niestety powtórka z rozrywki, znowu uczulenie i te same objawy. Nie polecam tego produktu. To jest pierwszy krem pod oczy który zrobił mi kuku. Najwidoczniej coś ma w składzie nie dobrego, bardzo nie dobrego.

Dobry

Krem pod oczy kupiłam dla dopełnienia pielęgnacji twarzy tej samej serii. Ogromy plus za to, że można go stosować zarówno pod oczy jak i na powieki. Ma lekką, nie obciążającą konsystencję i szybko sie wchłania. Nie roluje się pod oczami i dobrze współgra z korektorem. Skóra wydaje się być nawilżona i napięta. Jedynym minusem dla mnie jest to, iż potrafi mnie po aplikacji delikatnie szczypać w oczy, pomimo nakładania z dala od samej linii rzęs.

jest okej

Opakowanie było wygodne - miękkie i nie ma problemu z wydobyciem kremu do końca. Nawet gdyby okazał się bublem to nie byłoby mi aż tak szkoda, ponieważ to tani produkt.
Krem jest bardzo delikatny, powiedziałabym że aż za delikatny. Przez to, że jest lekki, nie oczekiwałam mocnego nawilżenia. Jest to produkt stworzony na wiosnę-lato. Na zimę to nawilżenie jest za słabe dla mojej skóry pod oczami. Odżywienie jest optymalne, ale nieszczególne.

Jeden z lepszych

Krem jest w przepięknym złotym pudełku. Natomiast opakowanie jest białe ze złotymi drobinkami i złotą zakrętką co wygląda bardzo elegancko. Niestety napis na złotym tle się rozmazuje, co nie wygląda zbyt estetycznie. W środku mamy 15 ml produktu za około 18zł. Przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem starcza na ponad 2 miesiące, co jest bardzo dobrym wynikiem.
Krem jest białego koloru. Jest lekki i po rozsmarowaniu posiada zapach, którego w ogóle nie czuć. Tu akurat jest plus, gdyż produkt niezbyt ładnie pachnie.
Przede wszystkim krem pod oczy rozprowadza się bez żadnego problemu, bez względu na to czy będzie to większa czy mniejsza ilość. Szybko się wchłania, nie podrażnia oczu i świetnie nadaje się pod makijaż, gdyż dobrze współpracuje z korektorem czy następnymi produktami do makijażu. Plusem jest również to, że spokojnie nadaje się na powieki, a nie każdy krem pod oczy na powieki można nałożyć. Cudownie nawilża skórę pod oczami, wygładza i napina. Rozjaśnia przebarwienia i cienie pod oczami. Ten efekt akurat u mnie jest dosyć delikatny, ale działa. Skóra po aplikacji kremu jest miękka i gładka w dotyku.
Moim zdaniem jest to świetny krem w dobrej cenie, do tego wydajność i rezultaty po użyciu kremu sprawiają, że jeszcze nie raz go zakupię. Śmiało mogę stwierdzić, że to jeden z najlepszych kremów pod oczy jakie miałam

Dobry

Krem od Eveline ma konsystencję chłodzącego, bezzapachowego żelu. Szybko wchłania się pod okiem, dając uczucie ulgi. Produkt niweluje zasinienia pod okiem i dobrze nawilża przesuszoną skórę. Dobrze się rozprowadza, nie podrażnia.
Nie zauważyłam żeby działał przeciwzmarszczkowo.
ZALETY
Wygładza
Nawilża
Nie podrażnia
Bezzapachowy
Wydajny
Cena
Niweluje zasinienia pod okiem
WADY
Nie wpływa na poziom zmarszczek pod okiem

30 Plus :)

Kupiłam ten krem pod oczy i krem do twarzy 30 plus jako zestaw.
Jeśli chodzi o krem pod oczy ma delikatną konsystencję, jest wydajny bo naprawdę kropelka wystarcza aby posmarować okolice oka. Zdarzyło się jeśli wzięąłm za dużo , że podrażnił oko i spowodował łzawienie. Jeśli chodzi o nawilżanie to działa, skóra pod oczami jest przyjemna w dotyku. Używam kremu na noc i rano. Nadaje się pod makijaż.
Jestem z niego bardzo zadowolona. Również cena jest atrakcyjna.

Na tak.

Ogólnie rzecz ujmując kosmetyki Eveline u mnie sprawdzają się niezwykle rzadko. Ale jakoś tak się składa, że kremy pod oczy u mnie zawsze spisują się na piątkę.

Ten krem kupiłam dlatego, że kiedyś zakochałam się w złotej serii tej marki, którą niestety wycofano, a naprawdę było warto użytkować te produkty. Z sentymentu sięgnęłam po ten, aby się przekonać czy to come back tamtego kremu. Niestety nie jest to ten sam krem, ale jest równie dobry.

Kremik otrzymujemy w zafoliowanym kartoniku, w którym mieści się poręczna tubeczka z dzióbkiem. Krem jest niesamowicie wydajny. dosłownie ociupina wystarczy, aby posmarować nim okolice oczu. Do tego świetnie je nawilża, szybko się wchłania i nie powoduje żadnych przykrych niespodzianek w postaci łzawienia, wyprysków itp. Polecam każdej pani w każdym wieku. Wg mnie to naprawdę dobry produkt. Wad nie zauważyłam.

I tak i nie

Krem pod oczy Eveline kupiłam poprzez doradzanie ekspedientki w Rossmanie. Cena, nawet nie wiem jaka jest, bo nie z wracałam uwagi, ale coś około 30zl.
Zalety: praktyczne opakowanie, jest mega wydajny, szybko się wchłania, cena, dostępność, konsystencja
Wady : nie zauważyłam jakiś efektów ani nawilżenia ani czegokolwiek.

Dobry krem

Właśnie skończyłam swoje pierwsze opakowanie tego kremu, więc myślę, że to najwyższy czas aby go ocenić.

Krem pod oczy Eveline Gold Lift Expert kupiłam właściwie bez zastanowienia i wcześniejszego sprawdzenia opinii w internecie. Nie pamiętam ile dokładnie kosztował. Wiem, że był tani a dodatkowo w Hebe trwała akurat promocja -40% na pielęgnację twarzy, więc naprawdę zapłaciłam za niego grosze. Było to kilka miesięcy temu a krem zużyłam dopiero wczoraj, stosując go codziennie rano i wieczorem, więc z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest naprawdę wydajny.

Na początku trochę się go bałam. Mam bardzo wrażliwe okolice oczu i wiele kosmetyków stosowanych w tych rejonach wywołuje u mnie straszne pieczenie i łzawienie oczu. Ten krem tego nie zrobił co już mi się spodobało. Nawet kiedy przypadkowo produkt dostanie się do oka nie ma tragedii.

Krem nie jest ani za lekki, ani za ciężki. Dla mnie w sam raz - wystarczający na noc, ale też jak najbardziej nadaje się pod makijaż. Można bez obaw nanosić na niego korektor czy podkład. Nic się nie roluje.

Krem nie jest perfumowany. Ja akurat jestem zwolenniczką zapachowych produktów do pielęgnacji. Zdecydowanie umilają mi one ten czas. Są jednak wyjątki - moje kremy pod oczy i produkty do demakijażu mają być bezzapachowe, więc tutaj Gold Lift Expert otrzymuje kolejnego plusa.

Dodatkowymi zaletami kremu jest to, że można nakładać go na powiekę oraz to, że zawiera filtr SPF (niski, bo niski, ale zawsze coś).

Co do działania - krem świetnie nawilża. Już po nałożeniu czuć w okolicach oczu taki komfort. Bardzo przyjemne uczucie. Podczas stosowania produktu nie pojawiły się u mnie żadne nowe zmarszczki, ale trudno powiedzieć czy to zasługa kremu, czy to dlatego, że w ogóle miały się nie pojawić. Jeśli chodzi o działanie wygładzające zmarszczki to ciężko mi to ocenić, ponieważ mam 23 lata i jedyne zmarszczki pod oczami jakie u mnie występują to jakieś delikatne mimiczne, ale na tego typu zmarszczki nie pomoże przecież żaden krem, więc i ten nic z nimi nie zrobił, ale to nie jest żadna wada. Innych nie posiadam, więc nie wiem czy faktycznie działa na nie czy nie.

W każdym razie jestem zadowolona z tego kremu i co prawda aktualnie testuję inny, ale myślę, że za jakiś czas do niego wrócę.

Jeden z lepszych kremów pod oczy z Eveline

Bardzo dobry krem pod oczy. Świetnie nawilża, napina skórę, spłyca zmarszczki.

Jestem bardzo wymagającą klientką jeśli chodzi o kremy pod oczy, ponieważ od ponad 22 lat noszę soczewki kontaktowe i codziennie "robię" sobie zmarszczki zakładając soczewki. I choć ze względu na dobre geny nie mam wielu zmarszczek to pod oczami mam takie potrójne mechanicznie regularnie samodzielnie wytwarzane bruzdy :) Ten krem je znacznie zniwelował.

Jest mega wydajny i łatwy w aplikacji - niewielka ilość spokojnie wystarcza pod oba oczka :)

Zapach maksymalnie delikatny, niemal niezauważalny.
Odpowiednia cena w stosunku do jakości.

Jedyny krem pod oczy w Eveline, który kupiłam 2 razy. Z innych serii Eveline 2 inne kremy pod oczy uczulały mnie (łzawiłam), choć nie mam żadnych alergii ani uczuleń.

Warto wypróbować i stosować systematycznie - rano i wieczorem, a efekty na pewno będą.

Nie wiem czy kupię ponownie, bo jest taki duży wybór na rynku... ale jeśli się na jakimś kremie zawiodę to na pewno wrócę do tego :)

Lubię go, jest skuteczny, nawilża i dobrze wygładza

Działanie kremu bardzo mi się spodobało - mam bardzo (ekstremalnie wręcz) suchą skórę pod oczami i lubię, kiedy krem oprócz działania przeciwzmarszczkowego czy przeciw cieniom niweluje również tą suchość. Ten krem świetnie sprawdza się na mojej skórze - wygląda ona gładko, nie traci nawilżenia, jest odpowiednio napięta. Co do redukcji cieni - moje są bardzo duże (taka uroda, dodatkowo przez budowę oka), więc na spektakularne rozjaśnienie nie liczę, ale przy mniejszych zasinieniach może przynieść pożądane efekty. Na pewno świetnie wygładza, napina skórę (widać różnicę przy regularnym stosowaniu). Nie miewam raczej opuchnięć pod oczami, więc trudno mi ocenić, czy i z tym krem sobie radzi, ale parę razy, gdy po mniejszej ilości snu okolica oka była lekko podpuchnięta, mam wrażenie że krem to zredukował.

Konsystencja jest bardzo przyjemna, krem jest treściwy, ale nie za ciężki. Łatwo się rozprowadza i nie roluje na skórze. Nawet nałożony w większej ilości dobrze się wchłania, nie utrudnia makijażu, nie kłóci się z korektorem.
Plus za to, że krem można nakładać zarówno pod oczy, jak i na powieki.
Nie podrażnia, nie szczypie w oczy.

Opakowanie - mamy wygodną formę podania w tubce. Krem jest stosunkowo gęsty (nie wypływa samoczynnie z opakowania, nie brudzi dozownika). Opakowanie jest na plus, utrzymane w eleganckim klimacie.
Cena - przystępna, krem jest wydajny.

Wart polecenia - za niewielką cenę mamy coś odpowiedniego do codziennej pielęgnacji. Szczególnie polecam do suchej cery, bo dobrze sobie radzi, gdy skóra jest cienka, wiotka czy wysuszona. Wybierając krem pod oczy nie kieruję się wiekiem, ale konkretnymi potrzebami mojej skóry - a tu krem spełnia moje wymagania. Myślę, że odnajdzie się zarówno u młodszych osób, jak i u już dojrzałych kobiet - działanie napinające, jakie widzę, dowodzi jego skuteczności przy dojrzałej skórze. W kwestii działania przeciwzmarszczkowego - tego nigdy nie jestem w stanie ocenić, bo i jak, przecież nie będę nakładać go pod jedno oko, a pod drugie nie ;) Ale zakładam, że będzie także tutaj skuteczny, skoro i działa nawilżająco, i napinająco na skórę - a to zapobiega powstawaniu zmarszczek.