Cień do powiek

Cień do powiek

Do wypróbowania tych cieni skusiła mnie cena (chyba ze 3 zł, ale jakiś czas temu) oraz śliczne, czyste i intensywne kolory. Jak można wywnioskować z ceny, jakość nie jest rewelacyjna - cień jest twardy, nakłada się jednak bez większych problemów, bardzo się jednak osypuje i nie jest zbyt trwały. Do odważnych eksperymentów i szaleństw w zupełności jednak wystarcza bo kolor na powiece jest równie intensywny jak w pudełeczku. Aplikator oczywiście nie nadaje się do użytku - wykonany z okropnie twardej gąbki, a rączka ma chyba ze 2 cm długości więc nic się tym zrobić nie da.

Cena: kilka zł

Totalne dno!

Skusiła mnie oczywiście cena ( ot taki dodatkowy , nadplanowy zakup, nie nadwyrężający kieszeni) Kupiłam dwa kolorki - rózowy i brazowy i jest to...totalna tragedia :( Cienie są mega nietrwałe, extra kruszące sie i mają super psujace sie opakownie.Nic dodac nic ująć, poprostu bubel nad buble.

Tagedia

Mam mnóstwo cieni kupionych dla kolorków, których cena oscyluje w granicach 3-6 zl, które nalozone na puder świetnie sie trzymaja i wyglądają.
Ale... te właśnie przed momentem wylądowały w śmietniku. Zakupiłam je skuszona kolorkiem - srebrno-szary, perłowy. Uzyłam ich ze 3 razy, za kazdym niemiłosiernie się się kruszyły, w czasie aplikacji i pędzelkiem, i patyczkiem opruszały policzki.
Teraz przy otwarciu zrobił się z nich proszek, więc już im podziekowałam. Nigdy więcej!

Fatalna trwałość...

Miałam różowy zestaw, pierwszy od lewej na zdjęciu... Oddała mi Go ciocia ;) i już wiem czemu. Cień naprawdę robi dobre wrażenie ( szczególnie cena, nieprawda? ) przez pierwsze 15 minut bo potem Go najzwyczajniej nie ma na powiekach. :/
Natomiast inna seria Wibo, z brokatem jest dość dość... Jedyną ich wadą są niesamowicie intensywne kolory. Choć dla niektórych to z pewnością zaleta. :)

Wibo na wiosnę 2015

Ciekawostka:)

Kupilam je kiedy zaczynalam bardziej powaznie interesowac sie makijazem.Byly to moje proby wiec nie chcialam stracic kasy na cos co moglby mi nie pasowac.Mialam potrojne zlote cienie.Szczerze mowiac bylam zaskoczona ich trwaloscia(kosztowaly chyba z 5zl),bo trwaly w niezmienionym stanie od rana do wieczora.Czasem tylko zbieraly sie w zalamoniu powieki.Ogolem-w sam raz do eksperymentow,przy zapasciach finansowych i dla sentymentu;)

co to ma być?

Bedąc w jakimś sklepie natknełam się na stoisko tejże firmy. Spodobał mi pewien kolor i już zamierzałam poprosić aby sprzedawczyni mi go podała gdy koleżanka się wtrąciła, że ma ów cień i chętnie mi go odda. Byłam wniebwzięta ąz do chwili gdy chciałam go nałożyć na oczęta. Otóż pacynka jest do niczego - twarda, mała - nie da się nią nałożyć cienia. Zastąpiłam ją jakąś inną, wiele razy lepszą. I co z tego skoro i tak cienia nie dało się nałożyć??? Męczyłam się dobre pół godziny a efekt był taki, że to co chciałam nałożyć na oczy wylądowało na policzkach, co nie wyglądało najlepiej. Wtedy zrozumiałam dlaczego koleżanka pozbyła się z ulgą i z uśmiechem na twrzy. Po tym jednym użyciu cień wylądował w koszu na śmieci gdzie jego miejsce.

fatalny

Najgorszy cień do powiek z jakim się zetknęłam. Niewybaczalnie miękki, potwornie się sypie, nie sposób go nałożyć rónomiernie i w kontrolowany sposób. Zostawia ogromne posypane połacie na policzkach. Nie wart wydać na niego nawet złotówki.

nie wiem co myśleć

Miałam podwójne perłowe szarości.Kolor był mało intensywny raczej pozostawiał perłową poświatę-mało trwały po kilku godzinach nie było po nim śladu.Ale polecam jeżeli ktoś chce poekperymentować z kolorami.
ilość zużytych opakowań: 1

kiepsko

mam jeden kolorek -niebieski bo akurat takiego kiedys potrzebowałam. Kolory sa intensywne, ale co z tego jesli się obsypują i szybko znikają z powiek.Na dodatek to paskudne włazenie w zalamania. Odradzam.To cienie dla zabawy dla dziewczynek.

never again

Wibo –Lovely rozœwietlajšcy cien do powiek- estetyczne doœć pudełeczka, cena niewielka –ale w œrodku koszmar.
Żenujšcy połysk, na powiece bardzo krzykliwy- ponieważ nie miałam wczeœniej porównania podobnych cieni w zbliżonej cenowo klasie skusiłam się. Niestety nadaje się na bal kostiumowy – przebranie Apacza. A i to nie wiem czy wytrzyma. Straszna porażka zakupowa, na szczęœcie niebolesna cenowo.

słabizna

Cienie trudno się nakładają. Niewygodny aplikator. Nieładne opakowanie i kolor. Z innej serii tej firmy cienie nakładają się super i są trwałe.

tani

Zobaczyłam, ze kosztuja chyba z 4 zł to kupiłam sobie 2 opakowania (potrójne cienie). Rzeczywście kolor taki jak w opakowaniu, nieco się osypują, ale i tak uważam że a tę cenę można poeksperymentować.

nie trzeba demakijażu ;)

Trzymają się na powiece może z godzinę w kolorze pozostawionym po nałożeniu. Po 3 godzinach zostaje jedynie ślad, że coś tam wcześniej było.