Femina, Żel do higieny intymnej płatki róży + kwas mlekowy

Femina, Żel do higieny intymnej płatki róży + kwas mlekowy

Żel do higieny intymnej z wyciągiem z płatków róży francuskiej i kwasem mlekowym. Łagodzi podrażnienia, koi i ułatwia utrzymywanie fizjologicznego pH miejsc intymnych. Wspomaga leczenie stanów zapalnych. Polecany szczególnie kobietom dojrzałym i w okresie menopauzy.

Rewelacja!

Fantastyczny produkt. Nie wysusza, łagodzi, nie podrażnia i nie szczypie po depilacji, co czasem mi się zdarzało po innych płynach.

Przecudny, naprawdę uroczy zapach róży, świetna butelka i konsystencja "w sam raz".

Na pewno wrócę do tego produktu, mimo że lubię testować nowości.Używam tego produktu od: miesiąca

wysuszające SLSy

szukałam czegoś z duża ilościa kwasu mlekowego. niestety nie popatrzyłam do składu, bo ufam daxowi... w kapieli zdziwienie, bo na drugim miejscu sa SLSy :( paskudnie to czuc przy uzytkowaniu - skóra jest sciagnieta nawet na dłoniach gdy uzywam tego płynu. nie jest to zbyt przyjemne, zniecheciło mnie.
innych zastrzeżeń nie mam... jest tani, wydajny, ładnie pachnie różą i nie spowodowal podraznień jednak wróce do starej, dobrej ziai.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pół

Przyjemny

Miałam drugi raz nie kupować tego płynu, ale kupiłam, zapominając o szczegółach tej recenzji...

Dodaję jedną gwiazdkę, gdyż -jak sprawdziłam- to nie ten preparat spwodował pewne podrażnienie, którego wcześniej doświadczyłam.

-------------------------------

Wydawało mi się, że jak rekomendowany dla dojrzałych kobiet, to płyn powinien być odpowiedni dla ich potrzeb: nie wysuszać a zauważalnie łagodzić i poprawiać kondycję delikatnej skóry.

Nie jest chyba jednak do zadań specjalnych.

Poza tym:

bardzo przyjemnie pachnie,
konstystencja lekko żelowato-galaretkowata,
wydajny,
nie za mocne, delikatne pienienie się,
komfort świeżości.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Studio fryzur kucyk Beyonce

ok

Na początku miałam mieszane uczucia... początkowo gdy go zaczęłam używać miałam jakieś podrażnienie/ swędzenie okolic intymnych (zaczęło się to gdy tylko go użyłam). Po jakimś czasie to minęło i potem już było dobrze (dodam, że nie zdarzają mi się takie swędzenia, więc od razu skojarzyłam ze zmianą płynu na inny).
Płyn jest dość wydajny, ładnie pachnie, ma fajną konsystencję. Wg mnie nie odświeża tak super jak powinien.
Nie wiem czy jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 3 mies.

porządny

Właściwie to ci jakiś czas zmieniam płyny do higieny intymnej, ale bardzo możliwe, że go jeszcze zakupię. W sumie to nie mogę napisać nic złego na jego temat, wszystko się zgadza w praktyce z tym co zostało zapisane na etykiecie tego produktu. Nie podrażnia, nie wysusza, delikatnie pachnie, idealna konsystencja, która nie spływa z palców i bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:już skończyłam

Mój KWC!

Po próbach z: Ziają, AA, Avonem i paroma innymi, których nazw już nie pamiętam, uważam że ten jest najlepszy, począwszy od walorów estetycznych do fizjologicznych:)
+ ładne, wygodne opakowanie
+ konsystencja żelowa, bardzo poręczna i wydajna
+ śliczny, delikatny zapach róż
+ odświeża zdecydowanie
+ łagodzi lekkie podrażnienia (nie wiem jak z poważniejszymi, bo raczej nie miewałam
+ łagodny i skuteczny zarazem
100% kobiecości w produkcie dla kobiet!

doskonały

Używałam naprawdę wielu żelów do higieny intymnej szukając tego właściwego. Większości z nich nie mogłam stosować codziennie, bo miały zbyt intensywny zapach, ściągały, wysuszały, podrażniały. Niestety jestem podatna na ataki grzybów i bakterii, dlatego mam duże wymagania w stosunku do żelu do higieny intymej.
Daxa kupiłam ze względu na zawartość kwasu mlekowego. Zaskoczył mnie jego delikatny różany zapch oraz to jak długo po porannym użyciu miałam poczucie świeżości.
Ponieważ nie powodował żadnego dyskomfortu stosowałam go codziennie i wiecie co? - tak doskonale przywrócił mi równowagę pH, że zapomniałam już co to jest zapalenie bakteryjne.
I chociaż mój ginekolog odradza stosowanie tego typu kosmetyków to jednak musiał uznać potęgę Daxa ;)

Używam tego produktu od:pół roku

niezly

mialam wersje z lotosem, to mama kupila teraz ta. i mimo, ze nie jestem kobieta w okresie menopauzy ani dojrzala, to dla mnie sie nadaje;)
dobrze odswieza, chyba nawet lepiej niz lotos, chociaz tamtemu nie mam prawie nic do zarzucenia. ladnie pachnie, jest w porecznej butelce, dobrze myje.
fajny.

Używam tego produktu od:kilku tyg
Ilość zużytych opakowań:1-sze

FANTASTYCZNY!

Wypróbowałam prawie wszystkie żele do higieny intymnej jakie są dostępne na rynku i w końcu trafiłam na Daxa. Spodobała mi się po prostu butelka i tak bez zbędnego wczytywania trafił do mojej łazienki:). Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych żeli (bo być może jeszcze istnieje jakiś równie dobry jak ten). Fantastycznie i długotrwale odświeża, pomimo SLS nie wysusza, pielęgnuje, świetnie myje. Naprawdę bardzo miły w użyciu. Polecam z czystym serduszkiem:).

Używam tego produktu od: miesiąca i 3 dni

fajny

co najwazniejsze dobrze myje wrazliwe miejsca i usuwa wszelkie intymne zapachy na długi czas.Plus za to ze pomaga w stanach zapalnych i ma własciwe Ph :)

Używam tego produktu od:2 tyg

Niezły:)

Żel rzeczywiście niezły, ma dość gęstą konsystencję i przyjemny różany zapach. Przestraszyły mnie ( podobnie jak i inne wizazanki) sulfaty w składzie, ale niepotrzebnie. Żel jest bardzo delikatny, nie podrażnia, wyraźnie koi i łagodzi. Felerne jest jedynie opakowanie, butelka jest za miękka i już po kilku dniach uzywania paskudnie się pogniotła. Jak kosmetyk się kończył- nie sposób go było wydobyć ze środka:(

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

ujdzie w tłoku

Żel dobry, ale niepowalający na kolana, przeciętniak jakich wiele, nie wyróznia sie niczym szczególnym; ładnie pachnie, jest wydajny, myje, odswieza, nie podrażnia. Wad nie zauwazyłam, niemniej wymienione zalety pozostają na srednim poziomie. Można spróbować, bo krzywdy nie robi, ale zachwytów tez nie wywołuje.