Paradise Passion EDT

Paradise Passion EDT

Paradise Passion to kompozycja zapachów kwiatowo-orientalnych z nutami owocowo-piżmowymi.
Nuta głowy wibruje rozkosznie pachnącym zielonym kwiatem Perroquet z Madagaskaru. Owocowo-zmysłowe nuty mango i mandarynki wprowadzają w atmosferę raju.
Nuta serca pulsuje zapachem tropikalnego kwiatu papai, miesza się z potęgującą uczucie ciepła białą tuberozą, nutami irysa i heliotropu, tworząc egzotyczny, kobiecy zapach.
Nuta bazy - delikatny akcent wanilii łączy się miękko z drzewnymi nutami piżma i białego drzewa sandałowego.

Ładny, ale niestety podobny do wielu innych z innych firm

Pachnie naprawdę bardzo ładnie. Jest dość mocny, lekko słodki, elegancki. Jednak ma w sobie taką nutę,że bardzo przypomina zapachy innych marek i dlatego się nie wyróżnia. Bardzo dobrze jednak utrzymuje się na skórze.

Używam tego produktu od: raz miałam

wieczorowy kwiatuszek

Zapach mocno kwiatowy ja wyczuwam w nim miętowy zapach sztyftu do nosa (takiego na katar). Nie jest jednak tak piękny jak cat de lux. Zdecydowanie na wieczór. Flakonik ładny. Ale raczej nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: została 1/4 z 5o ml

zmysłowy zapach na lato

Ten zapach może budzić mieszane uczucia. Wg mnie nadaje się idealnie na lato, choć nie jest lekki, świeży i cytrusowy. Wręcz przeciwnie jest ciężki, intensywny, szalenie zmysłowy, orientalny. Nie sposób przejść obojętnie obok osoby pachnącej Paradise Passion. Albo się go polubi, albo nie. Mnie osobiście bardzo zaintrygował, choć nie używam go na codzień. Latem, gdy temperatura przekracza 30 stopni częściej mam jednak ochotę na cytrusowe świeżaki.
Myślę, że wart jest przetestowania. Dodam jeszcze, że opakowanie nie tyle mnie rozczarowało, co zaskoczyło. Nie oddaje głębi i mocy tego zapachu.

Używam tego produktu od: kiedyś kupiłam 30 ml
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 30 ml

TOP 10 damskich perfum

Wakacyjny.

Jak w tytule-zapach typowo wakacyjny.
Kwiatowo-owocowy,słodki,ciepły i trochę ciężki,ale jak dla mnie-idealny:)
Na mojej skórze rozwija się naprawdę pięknie,otula moje ciało kwiatową i bardzo trwałą(ok.6 h!) mgiełką.
Jak tylko spryskam nim szyję,to w wyobraźni widzę siebie na egzotycznych wakacjach:D
Niektórym Paradise Passion nie przypadły do gustu-uważam,że to perfumy z tych,które albo się kocha,albo nienawidzi.
Ja je pokochałam,choć zaznaczam,że mogę używać je jedynie w letnie dni-sądzę,że w inną porę roku niż lato,po prostu straciłyby swoją magię.
Używam tego produktu od: od zeszłego roku

eh- wspomnienia

ten zapach przypomina mi piekne wakacje ktore spedziłam z moim chłopakiem i chyba juz zawsze ten zapach bedzie mi je przypominał..
Ogolnie to bardzo słodki, mocny wręcz duszacy zapach- doskonały na wieczor.. mi bardzo się spodobał- ale ja uwielbiam takie slodkie smierdziuszki- hi hi hi

Używam tego produktu od: uzywłam jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 75 ml

Duszący śmierdziuszek

Dostałam ten zapach w prezencie. No cóż, prezent raczej nietrafiony. Po pierwszym powąchaniu stwierdziłam, że nawet nawet, ale niestety nie jestem w stanie znieść tego zapachu na sobie. Podchodziłam do niego kilka razy i za każdym razem czułam się w nim nieswojo. Dla mnie jest za ciężki, przyprawia o ból głowy i jakiś taki... babciny? Sama nie wiem. Zdecydowanie nie mój.

Używam tego produktu od: od 2 lat stoi na półce i wietrzeje
Ilość zużytych opakowań: -

zapach - tak, opakowanie - nie

Zapach tych perfum spodobał mi się - nie był duszący, ale też nie był lekki jak czysto kwiatowe kompozycje. Nuta zapachowa okazała się bardzo wyważona i dzięki temu perfumy nadawały się zarówno na dzień jak i na wieczór. Cena przystępna, co też działa na korzyść Paradise Passion. Jedynym mankamentem - chociaż wyłącznie estetycznym - była dla mnie butelka.

Używam tego produktu od: ok. rok

MÓJ KWC

Mój KWC- tym lepiej, że opinie są skrajne, każda z nas musi mieć swój zapach- w tym przypadku im mniej wybierze mój" zapach na swój KWC tym lepiej;]
Z jednym się nie zgodzę- nie jest staroświecki, ciężki -może trochę, ale nie staroświecki. Na pewno nie jest banalny ale też nie mdły, co od razu przywodzi na mysl perfumy Kate Moss, a nie powinno.
Dla mnie nie jest nawet tajemniczy, może zadziorny..
Tak- zadziorny i taki ...nie do wytłumaczenia.
No cóż, mój KWC;]

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2/3

ZDECYDOWANAprzebojowaTAJEMNICZ

Dostałam kiedyś tam w wymianie koncówkę w butelce na wypróbowanie i zakochałam się! Zapach stworzony dla mnie, dla kobiety dynamicznej, przebojowej, świadomej siebie i swoich zalet, zmysłowej i tajemniczej. Otulona nim czuję się bezpieczniej bo mam koło siebie swojego ducha który jes tak do mnie podobny.. Zabiera mnie do dzikiej dżungli i ogrzewa swoim ciepłem a kiedy trzeba wyciąga pazury.

Opakowanie idealnie pasuje do zawartości, cena nie gra roli dla mnie w tym przypadku, trwałość bdb.

Kwiaty, owoce, wakacje ;)

No cóż, najbardziej wyrafinowana kompozycja zapachowa na świecie to to nie jest ;) Czuć, że nie ta jakość składników, po rozpyleniu nawet nieco czuć alkohol, ale ma w sobie jakąś wakacyjną beztroskę. Mocna, kwiatowa słodycz, z mieszanki udało mi się wyodrębnić tylko tuberozę w najsłodszym wcieleniu przypominającym bananową kaszkę manną, poza tym to taki multifloral, z kwiatów egzotycznych i tropikalnych. Może lekko dusić, ale używałam i w zimie i przy dwudziestuparu stopniach w lecie i było ok. Raczej się nie rozwija, trwałość przyzwoita (jak prysnęłam na nadgarstek na noc to rano jeszcze był wyczuwalny przy skórze). Miło się go nosi, ale moja buteleczka chyba pofrunie na Targowisko, niech cieszy kogoś innego. Ja mam jeszcze tyyyyyle zapachów do przetestowania :D
Buteleczka w fajnych kolorach, trochę szkoda,że nie ma koreczka.

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:kilka ml z 50

Banalny,zwkly

Zacznijmy od wątpliwej,targowej estetyki buteleczki...nie dla mnie.
Perfumy dostalam w prezencie - spodziewalam się letniego, swiezego, dziewczecego zapachu...
Owszem nie gryzie w nos, nie wywoluje kotrowersji,ot co - zwykly zapaszek dla nastolatek, banalny, kwiatowy, cieply. Nie dla mnie.

Używam tego produktu od:uzywalam kiedys
Ilość zużytych opakowań:1 wymęczone

Zapach raju :D

Mocno egzotyczny, wakacyjny zapach.
Raczej mocno kwiatowy, osobiście nie czuje w nim owocowych nut. Jest słodki, ale moim zdaniem na pewno nie ulepkowaty, nie jest to zapach cukrowy.
Drzewo sandałowe jest wyczuwalne od początku do końca, stanowi idealne tło, dla zapachów tych wszystkich egzotycznych kwiatów ;)
Zapach zmysłowy, seksowny, tajemniczy, kobiecy...
Bardzo fajny, ale raczej sezonowy. Pewnie jeszcze do niego będę wracać.

Używałam tego produktu: 2msc