Nail Lacquer

Nail Lacquer

Szybkoschnące lakiery do paznokci w najmodniejszych kolorach, w odcieniach matowych i perłowych.

- Idealne krycie
- Długotrwały połysk
- Nie zawierają formaldehydu, toluenu ani kamfory

Cena: 36zł

może być,ale bez zachwytu

Właściwie to go nie kupilam, tylko wygrałam w jakimś konkursie razem z cieniami. Kolor mam perłoworóżowy, bardzo ładny, lubię taki delikatny efekt. Lakier jest na początku bardzo rzadki, trzeba uważać, żeby nie wylewał się poza płytkę paznokcia (a że ma spory pędzelek, to też dużo się go nabiera). Po jakimś czasie trochę gęstnieje i jest lepszy.
Trochę za drogi jak na taką jakość. Trwałość też przeciętna.

Mieszane uczucia

Mam bardzo mieszane uczucia wobec tego lakieru. Miałam ich trzy- jasny beż,perlową śliwkę i jasnoczerwony. O ile dwa pierwsze były w zasadzie bez zarzutu ( no może poza trwałością)- to trzeci okazał się beznadziejny. Nie wiem - może to nowa ulepszona formuła ?;) Jest stanowczo za rzadki, konsystencją przypomina wodę. Trudno nim równomiernie pokryć paznokcie- rozlewa się na boki i pozostawia smugi. Słabo kryje- dopiero trzecia warstwa daje jako taki efekt. No i następnego dnia zaczyna odpadać. Dodatkowym minusem jest straszliwie mocno zakręcona buteleczka- moje musiał mi odkręcać mąż, bo sama nie dałabym rady. Absolutnie niewart swojej ceny.