AA, Beauty Primer 360, Baza matująca + zmniejszanie porów

AA, Beauty Primer 360, Baza matująca + zmniejszanie porów

Baza pod makijaż o działaniu pielęgnacyjnym. Matuje skórę, wygładza ją, zmniejsza widoczność porów. Baza dodatkowo reguluje wydzielanie sebum, przedłużając efekt matowego makijażu. Kompleks Skin de-stress uszczelnia naskórek, wzmacniając go i przygotowując na komfortową i wygodną aplikację makijażu.
· Skin de-stress complex – uszczelnia warstwę ochronną skóry, zabezpieczając ją przed podrażnieniami, wynikającymi ze stosowania makijażu.
· Formuła MattFinish ułatwia aplikację i zapobiega, pojawiającemu się w ciągu dnia, błyszczeniu się skóry, nadając jej gładkość i matowe wykończenie.
· Ekstrakt z zielonej herbaty, bogaty w polifenole, witaminy i mikroelementy, normalizuje aktywność gruczołów łojowych, dzięki czemu zmniejsza widoczność rozszerzonych porów.
· Ekstrakt z bambusa intensywnie odświeża i tonizuje skórę, wspomagając działanie matujące.
Testowana dermatologicznie.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Nylon-12, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Silica, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Propylene Glycol, Butyrospermum Parkii Butter, Adansonia Digitata Seed Oil, Oenothera Biennis Oil, Perilla Ocymoides Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Palm Kernel Glycerides, Squalane, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Lecithin, Cetyl Alcohol, Lauryl Alcohol, Myristyl Alcohol, Ceramide NP, Aqua, Pentylene Glycol, Ornithine HCL, Carnosine, Glycine, Histidine, Lysine, Calcium Gluconate, Magnesium Gluconate, Cupric Chloride, Manganese Chloride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Super produkt

Super produkt, spełnia swoją funkcję w 100%
Początkowo nie byłam przekonana do produktu o silikonowej konsystencji ale już po pierwszym użyciu byłam zachwycona. Skóra stała się idealnie gładka i przestała się świecić, pory zmniejszyły się. Mój ulubiony kosmetyk.
Polecam wszystkim, którzy mają problem z błyszczącą skórą oraz rozszerzonymi porami.

Dobry

Ogólnie produkt nie jest jakiś super świetny. Nie zauważyłam ukrycia porów (których nie mam jakoś super mocno widocznych). Po nałożeniu wygładza buzię i matowi, jednak efekt nie trwa za długo. Nie współpracuje ze wszystkimi podkładami. Jednak największą zaletą jest to, że nie uczula i nie zapycha :D

polecam

Bazy tej używam okazjonalnie jedynie na nos i policzki bo tam mam problemy z rozszerzonymi porami. Zaobserwowałam że na tej bazie lepiej wygląda podkład i trochę dłużej się utrzymuje. Skóra w dotyku jest wygładzona pory wyrównane ale wiadomo że to działanie silikonów. Nowych wyprysków po użyciu tej bazy nie zaobserwowałam ale nie używam jej codziennie. Jeśli chodzi o opakowanie to jest poręczne a kolor bazy jest przeźroczysty.
Polecam :)

ZALETY:
Wydajność
Efekt na twarzy
Cena

WADY:
Brak

Spodziewałam się czegoś lepszego

Bazę kupiłam na promocji w Rossmanie. Średnio mi się sprawdziła. Po nałożeniu twarz jest fajnie wygładzona, ale nie matuje. Może trwafiłam na złą partię, ale baza wydaje się trochę zbyt tłusta i wodnista. Nie przedłuża trwałości makijażu, wręcz mam wrażenie że przez nią podkład bardziej się ściera przy nosie, dlatego nakładam ją tylko na policzki i czoło. Nie kupiłabym ponownie.

Bardzo fajna

Jeśli chodzi o zmniejszenie porów to nie zauważyłam, jednak podoba mi się konsystencja bazy która nadaje idealny „poślizg” do nakładanego podkładu. Za to bardzo lubię te bazę. Jeśli ktoś oczekuje zmniejszenia porów to może się zawieść, jednak efekt matowienia jest zauwazalny

Bardzo dobry produkt

Baza jest bardzo przyjemna. Ma lekko silikonową konsystencję. Idealna pod makijaż, szczególnie pod gęstsze podkłady. Dzięki niej lepiej jest je rozprowadzić i lepiej prezentują się na twarzy. Na skórze po zastosowaniu produktu widoczne jest zmatowienie. Jednak w strefie T nadal widnieje błyszczenie się skóry, które jest mniejsze niż w przypadku braku stosowania bazy.

Baza

Po bazę z AA sięgnęłam w czasie promocji w Rossmannie, a skusiły mnie do tego dobre opinie na jej temat w internecie. Nie zawiodłam się, baza spełnia wymogi, o których zapewnia nas producent. Często nakładam ją po prostu na krem, bez używania podkładu i również sprawdza się świetnie.

3 razy TAK!

To moja pierwsza baza i jestem z niej bardzo zadowolona. Podchodziłam do niej sceptycznie, bo co niby może zdziałać z moją wiecznie świecącą się twarzą, rozszerzonymi porami i ścierającym się podkładem? Okazało się, że całkiem sporo.
Baza ma cudowną aksamitną konstystencję, bardzo łatwo się rozprowadza. Skóra od razu staje się matowa i miękka. Nie kłóci się z kremem ani podkładem, raczej idealnie współgra. Podkład trzyma się i nie świeci przez kilka dobrych godzin (6-8), później wystarczy przypudrowanie. Nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego ukrycia porów, ale mniej się rzucają w oczy. Zauważyłam za to coś innego. Przez długi weekend majowy stosowałam tylko bazę, bez podkładu. Skóra ładnie się wygładziła, zniknęły wypryski i nie pojawiły się żadne nowe (a powinny, bo to był "ich czas"). Podejrzewam, że to zasługa ekstraktu z zielonej herbaty.

Żałuję zakupu...

Bazę zakupiłam podczas ostatnich promocji w Rossmannie pod wpływem całkiem obiecujących opinii na wizażu. Jestem posiadaczką przetłuszczającej się cery ze sporą ilością rozszerzonych porów. Ten produkt robi tylko jedno - nadaje gładkość. Nic więcej. Nie zauważyłam ani dłuższego matowienia, ani tym bardziej zmniejszania widoczności porów (ani odrobiny!), a na tym zależało mi najbardziej. Wielka szkoda. Radzę przemyśleć, czy ten zakup będzie Wam naprawdę potrzebny.

Szkoda kasy

Baza rzeczywiście matuje ale porów praktycznie w ogóle nie tuszuje... Żałuję wydanych pieniędzy... Nie przedłuża trwałości.. trzeba długo czekać aż się wchlonie.. nie polecam... Jak za te pieniądze można kupić coś lepszego..

Całkowicie zbędny produkt.

Bajerki o pięknie ujednoliconej cerze bez widocznych porów i z matem. No któż by się nie nabrał? Szczerze to nigdy nie lubiłam baz pod makijaż. Ta baza tylko mnie w tym utwierdza. Poprostu nie spełnia obietnic. Ani buzia nie jest gładka. Ani nie przedłużyła matu. Pory nadal ohydnie widoczne. Tak więc no efekt żaden więc ja nie polecam.

I znów czuję się ofiarą marketingu...

Mówiły blogerki... mówiły panie w rossmanie... mówiły strony w Internecie... że absolutnie potrzebuję primera, że w ogóle co to makijaż bez niego, że mogłabym wyglądać lepiej, a robię gorzej.
Tymczasem zdrowy rozsądek: "nie Ty potrzebujesz, tylko ktoś Ci potrzebuje n-tą rzecz sprzedać i czy w ogóle słyszałaś naiwne dziecko kapitalizmu o artykułach sponsorowanych? I czy serio masz czas i chęć nakładać przed wyjściem 58 rzeczy na twarz i wydaje Ci się, że to dobrze dla Twojej cery?"
I naiwne dziecko kapitalizmu słuchało rozsądku, aż nie przyszło -55% w rossmanie i nagle wszystkie niepotrzebne rzeczy stały się konieczne, bo kiedy jak nie teraz.
I jak zawsze w takich sytuacjach mówię: ostatni raz daję się tak nabrać. (tjaaa...).
No nic mi ten primer nie robi. Nic. Miałam nadzieję odratować nim nie do końca udany efekt podkładu "Endless perfection" z Manhattan na mojej skórze, ale nic się nie zmieniło, prócz świadomości, że mam na twarzy dodatkową warstwę czegoś, o czym wcale nie wiem, czy powinno tam być.
Pory nadal wielkie, podkład nadal się ciastkuje, skóra nadal się przetłuszcza.
Coś tam ciut ciut lepiej wygląda, ale różnica jest tak minimalna, że wolę tego efektu poszukać w innym podkładzie lub kremie, zamiast pakować na twarz nie wiadomo co. No, może dam mały plusik za rozprowadzanie.
Pomyślę o primerze jeszcze zimą, bo wtedy dodatkowa warstwa "czegoś", co potencjalnie ochroni twarz przed zimnem i wiatrem, może się sprawdzić. Póki co wrzucam go do szuflady i strzelam fochy. Żeby to chociaż SPF miało. Ale nie ma. Sama jestem sobie winna. Przecież wiedziałam!
EDIT: przetestowałam primer z Astor Mattitude HD - tu już lepiej się sprawdził, bo poprawił trwałość podkładu i ten lepiej się prezentował w ciągu dnia. Z porami i z matem jednak nadal żadnych efektów. Za wspomnianą poprawę oddaję jedną gwiazdkę.