AA, Beauty Primer 360, Baza matująca + zmniejszanie porów

AA, Beauty Primer 360, Baza matująca + zmniejszanie porów

Sprawdź ceny produktu

Baza pod makijaż o działaniu pielęgnacyjnym. Matuje skórę, wygładza ją, zmniejsza widoczność porów. Baza dodatkowo reguluje wydzielanie sebum, przedłużając efekt matowego makijażu. Kompleks Skin de-stress uszczelnia naskórek, wzmacniając go i przygotowując na komfortową i wygodną aplikację makijażu.
· Skin de-stress complex – uszczelnia warstwę ochronną skóry, zabezpieczając ją przed podrażnieniami, wynikającymi ze stosowania makijażu.
· Formuła MattFinish ułatwia aplikację i zapobiega, pojawiającemu się w ciągu dnia, błyszczeniu się skóry, nadając jej gładkość i matowe wykończenie.
· Ekstrakt z zielonej herbaty, bogaty w polifenole, witaminy i mikroelementy, normalizuje aktywność gruczołów łojowych, dzięki czemu zmniejsza widoczność rozszerzonych porów.
· Ekstrakt z bambusa intensywnie odświeża i tonizuje skórę, wspomagając działanie matujące.
Testowana dermatologicznie.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Nylon-12, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Silica, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Propylene Glycol, Butyrospermum Parkii Butter, Adansonia Digitata Seed Oil, Oenothera Biennis Oil, Perilla Ocymoides Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Palm Kernel Glycerides, Squalane, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Lecithin, Cetyl Alcohol, Lauryl Alcohol, Myristyl Alcohol, Ceramide NP, Aqua, Pentylene Glycol, Ornithine HCL, Carnosine, Glycine, Histidine, Lysine, Calcium Gluconate, Magnesium Gluconate, Cupric Chloride, Manganese Chloride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Fajna

Baza ładnie matuje skórę, zmniejsza widoczność porów, wygładza cerę. Dodatkowo baza przedłuża efekt matowego makijażu.
Baza nawilża, odświeża i tonizuje skórę, dodatkowo nadając jej gładkości oraz blasku.
Nie podrażnia, nie uczula

Miłe zaskoczenie

Jest to baza silikonowa w poręcznym opakowaniu, przezroczysta, o lekkiej konsystencji. Świetnie się rozprowadza a efekt wygładzenia i zmatowienia jest widoczny już po chwili od zastosowania. Dla mnie po prostu sztos!
Używałam jej pod różne podkłady i z każdym z nich współpracowała tak samo dobrze przedłużając ich trwałość.
Mat na mojej buźce utrzymuje się o kilka godzin dłużej niż z reguły miało to miejsce. Podkład nie spływa, powiedziałabym wręcz że nie rusza się z miejsca i przez długie godziny nie wymaga najmniejszych poprawek. Byłam bardzo ciekawa czy ten pierwszy efekt 'wow' nie zmieni się w trakcie dnia, pory nie staną się widoczne czy nie zacznę się szybko świecić. Całe szczęście nic takiego się nie stało a wręcz przeciwnie zostałam zadowoloną posiadaczką dobrej jakości kosmetyku!
Nie pojawiły się żadne niepokojące zmiany na skórze, baza nawet w najmniejszym stopniu mnie nie zapchała. Nie spodziewałam się po niej cudów, ale jest naprawdę świetna!

Redukuje widoczność porów

Ciekawa przyjemna silikonowa baza,
Nie jest najtańsza, w Rosmanie kosztuje 30 zł dodatkowo jest dostępna w każdym rossmanie, ale AA ma też inne bazy z serii AA Wings W takich samych cenach baza ta rzeczywiście przedłuża trwałość makijażu o kilka godzin, bardziej utrzymuje ją matową bo oczywiście nie zdarzyło się mi żeby makijaż całkowicie był nietrwały ponieważ używam podkładu Max Factor Long Lasting lub Estee Lauder. W zależności jak się używa tej matowej bazy starcza na trzy miesiące. Polecam

jest ok ale ....

No własnie jak zawsze mam jakies ale . Baza jako produkt jest ok , ma fajna konzystencje ,niestety zauważyłam po kilku dniach nie używania ,że przed użyciem trzeba wstrząsnąc poniewaz wytra sie przezroczysty poślizg :/ po wstrząśnieciu jest ok. Co do obietnic producenta hmmm niezbyt wygładza , pory są nadal widoczne , noo może trochę je zmniejsza ale nie takiego efektu oczekiwałam.

Średniak

Jest to moja pierwsza baza i liczyłam, że obietnice producenta zostaną spełnione. Niestety na zmniejszenie porów nie ma w tym wypadku co liczyć. Drugi raz już jej nie kupię, gdyż ciężko zużywa mi się dotychczasowe opakowanie tej bazy...

Super produkt

Super produkt, spełnia swoją funkcję w 100%
Początkowo nie byłam przekonana do produktu o silikonowej konsystencji ale już po pierwszym użyciu byłam zachwycona. Skóra stała się idealnie gładka i przestała się świecić, pory zmniejszyły się. Mój ulubiony kosmetyk.
Polecam wszystkim, którzy mają problem z błyszczącą skórą oraz rozszerzonymi porami.

Dobry

Ogólnie produkt nie jest jakiś super świetny. Nie zauważyłam ukrycia porów (których nie mam jakoś super mocno widocznych). Po nałożeniu wygładza buzię i matowi, jednak efekt nie trwa za długo. Nie współpracuje ze wszystkimi podkładami. Jednak największą zaletą jest to, że nie uczula i nie zapycha :D

polecam

Bazy tej używam okazjonalnie jedynie na nos i policzki bo tam mam problemy z rozszerzonymi porami. Zaobserwowałam że na tej bazie lepiej wygląda podkład i trochę dłużej się utrzymuje. Skóra w dotyku jest wygładzona pory wyrównane ale wiadomo że to działanie silikonów. Nowych wyprysków po użyciu tej bazy nie zaobserwowałam ale nie używam jej codziennie. Jeśli chodzi o opakowanie to jest poręczne a kolor bazy jest przeźroczysty.
Polecam :)

ZALETY:
Wydajność
Efekt na twarzy
Cena

WADY:
Brak

Spodziewałam się czegoś lepszego

Bazę kupiłam na promocji w Rossmanie. Średnio mi się sprawdziła. Po nałożeniu twarz jest fajnie wygładzona, ale nie matuje. Może trwafiłam na złą partię, ale baza wydaje się trochę zbyt tłusta i wodnista. Nie przedłuża trwałości makijażu, wręcz mam wrażenie że przez nią podkład bardziej się ściera przy nosie, dlatego nakładam ją tylko na policzki i czoło. Nie kupiłabym ponownie.

Bardzo fajna

Jeśli chodzi o zmniejszenie porów to nie zauważyłam, jednak podoba mi się konsystencja bazy która nadaje idealny „poślizg” do nakładanego podkładu. Za to bardzo lubię te bazę. Jeśli ktoś oczekuje zmniejszenia porów to może się zawieść, jednak efekt matowienia jest zauwazalny

Bardzo dobry produkt

Baza jest bardzo przyjemna. Ma lekko silikonową konsystencję. Idealna pod makijaż, szczególnie pod gęstsze podkłady. Dzięki niej lepiej jest je rozprowadzić i lepiej prezentują się na twarzy. Na skórze po zastosowaniu produktu widoczne jest zmatowienie. Jednak w strefie T nadal widnieje błyszczenie się skóry, które jest mniejsze niż w przypadku braku stosowania bazy.

Baza

Po bazę z AA sięgnęłam w czasie promocji w Rossmannie, a skusiły mnie do tego dobre opinie na jej temat w internecie. Nie zawiodłam się, baza spełnia wymogi, o których zapewnia nas producent. Często nakładam ją po prostu na krem, bez używania podkładu i również sprawdza się świetnie.