Mincer Pharma, Vita C lnfusion, Nawilżająca mikrodermabrazja do wszystkich typów cery Nr 162

Oczyszcza i tonizuje; stymuluje odnowę naskórka; przywraca piękną skórę. Przeznaczona do wszystkich typów cery. Na dzień i noc.
Składniki aktywne: ekstrakt Camu-Camu, olej z rokitnika, micro-kryształki złuszczające.
Rezultat: delikatnie złuszczona, odświeżona, dotleniona, wygładzona, promienna skóra. Koloryt ujednolicony.
Wskazówki: sprawdza się idealnie jako orzeźwiający element porannej toalety.
Przebadana dermatologicznie.

pozostałe
Cera
normalna
oczyszczające, wygładzające
w tubce
50 – 100ml

Zwykły peeling

Nie wiem czy ten produkt powonien miec w nazwie mikrodermabrazja...
Jest to zwykły peeling z małymi drobinkami. Ma piękny zapach świeżej cytryny. Po użyciu skóra jest gladsza i promienna. I to by było na tyle. Jako zwykły peelind sprawdza się świetnie. Radzę nie liczyć na efekt jak po mikrodermabrazji z salonu...

Niespecjalnie.

Produkt wygladzil skore, ale to dzialanie jak kazdego peelingu. Bardzo ladnie, cytrusowo pachnie. Nie zauwazylam rozswietlenia skory, efekt gladkosci bardzo krotki.

Jak dla mnie KWC !!

Kupiłam z polecenia siostry, ponieważ obie mamy tendencję do skóry wrażliwej z licznymi teleangiektazjiami. Na początku byłam specyficznie nastawiona do tego produktu lecz ku mojemu zdziwieniu zostałam pozytywnie zaskoczona. Mianowicie ten produkt rozświetlił moja skórę i wygładził nie podrażniając jej.
Bardzo polecam !!

rewelacyjny produkt

Po kilku użyciach skóra jest miękka, nawilżona, bez suchych skórek. Wygląda jak po nałożeniu podkładu rozświetlającego. Koloryt wyrównany, pory zwężone. Jedyny warunek to naprawdę szybki masaż. Powolne ruchy nie zdają egzaminu.
Kupiłam w e-drogerii, więc cena też dobra (około 13 zł)

wit. C

Już po samej ilości recenzji na wizażu widać, ze kosmetyk jest dość popularny.
Zapewne zawdzięcza to poleceniu przez Maxineczkę. Nie ukrywając, sama kupiłam go też właśnie dlatego. Jednak dla mnie jest to produkt nijaki, ani nie jest super, ale krzywdy mi też nie zrobił.

Zalety:
-niska cena, zwłaszcza online
-nie podrażnił skóry
-wydajny
-neutralny zapach
-delikatne oczyszczenie

Wady:
-nie zmniejszył rozszerzonych porów
-nie usunął przebarwień
-ogólnie niezbyt spełnił obietnice wypisane na etykiecie

Vita C Infusion

Kupiłam produkt z polecenia. I tak jak lubię się z peelingami przeróżniastymi, tak mam mieszane uczucia w kwestii tego produktu.
I po pierwszym użyciu moja skóra zareagowała bardzo gwałtownie. Była podrażniona i wręcz piekła. Zrobiłam ostrożnie następne podejście i było lepiej. Peeling ma składzie korund, więc mimo jego kremowej konsystencji i niewyczuwalnych ziarenek pod palcem, należy mocno uważać. Dobrze oczyszcza skórę z suchych skórek, po peelingu twarz jest rześka i promienna. Stosowałam go maksymalnie dwa razy w tygodniu z dużą ostrożnością. Nie pomógł pozbyć się zaskórników.
Produkt działa dobrze, ale przy jego stosowaniu miałam wrażenie jakbym traktowała twarz kwasem, dlatego nie wiem czy wrócę do niego.

Oczekiwania w pełni spełnione!

Moja skóra nie należy do nieskazitelnych, zmagam się z trądzikiem hormonalnym, przez który moja twarz nigdy nie jest idealnie gładka i o jednolitym kolorycie. Wielokrotnie testowałam silniejsze i słabsze peelingi w nadziei, że pozwolą wyrównać zarówno strukturę jak i koloryt mojej twarzy - niestety bez większych rezultatów. Ten produkt w 100% spełnia obietnice producenta! Po dwóch zastosowaniach (zgodnie z zaleceniem producenta - dwie minuty szybkiego "szorowania") zauważyłam pierwsze rezultaty. Koloryt skóry ładnie się wyrównuje, zbladły blizny potrądzikowe, pory są oczyszczone i mniej widoczne, a skóra stała się gładka. Bezpośrednio po użyciu towarzyszy uczucie zdrowej nawilżonej skóry, nie ma mowy o ściągnięciu. Bardzo polecam ten produkt!

Polecam!

Kupiłam bez większego przekonania, bo to już kolejny produkt drogeryjny, którym chciałam zniwelować przebarwienia na twarzy.
Naprawdę to niezły peeling, od razu po użyciu skóra jest promienna, oczyszczona i gładka. Po kilku użyciach (stosowałam co 2-3dni) niewielkie przebarwienia zaczęły się zmniejszać i znikać.
Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Normalizacja

Od dwóch tygodni regularnie co drugi dzień używam razem z serum i maską z tej samej serii. Moja skóra była przesuszona, błyszczała się i pojawiały się na niej codziennie nowe wypryski i suche skórki. Stan mojej skóry uległ znacznej poprawie. Wspomagając się dużą ilością wody i kosmetykami z mincera, zauważyłam, że mniej się błyszczę, niektóre przebarwienia i blizny zaczęły się rozjaśniać, i nie pojawiają się nowe wypryski. Skóra jest bardziej miękka i faktycznie rozjaśniona. Kupiłam na przecenia na ezebrze i na pewno kupię kolejne opakowania.

Bardzo fajny produkt

Zużyłam już dwa opakowania tego produktu i mogę powiedzieć, że jest bardzo ok. Jest to kremowy zdzierak, który faktycznie zostawia cerę nawilżoną i dobrze oczyszczoną. Szukałam czegoś, co poradzi sobie z suchymi skórkami na tych bardziej przesuszonych miejscach mojej twarzy i spisał się w tym bardzo dobrze. Dodatkowo mogę powiedzieć, że całkiem dobrze wpływa na moje rozszerzone pory ładnie je doczyszczając.
Czasami moja skóra ma momenty większego rozkapryszenia i wtedy warto uważać, bo korund zawarty w kosmetyku potrafi jakby porysować skórę. Dlatego warto obserwować twarz i dozować siłę nacisku podczas masażu.
Zapach jest delikatny i bardzo przyjemny. Konsystencja kremowa z drobinkami, które są wyczuwalne dopiero podczas masażu. U mnie się sprawdził i spełnił obietnice producenta.

Mój nr 1

Mój ulubiony peeling! Stosuję go regularnie i jestem bardzo zadowolona z efektów. Przede wszystkim odpowiada mi jego "moc", nie jest dla mnie ani za mocny ani za słaby. Po użyciu moja skóra jest rozjaśniona, gładka i miękka, Wszelkie kremy wchłaniają się natychmiastowo. Pomógł mi również rozjaśnić blizny po trądziku spowodowanym hormonami na linii żuchwy.
Szczerze polecam.

Niby ideały nie istnieją ... a jednak!

Zwykle niechętnie podchodziłam do wszelkich peelingów, ponieważ moja sucha, wrażliwa i skłonna do wszelkich podrażnień skóra ich bardzo nie lubiła - ani mechanicznych ani enzymatycznych - zawsze było to samo - czerwona piekąca skóra. Aż do odkrycia tego cuda - skóra po nim jest bardzo ładnie oczyszczona, delikatnie nawilżona i rozpromieniona. Był to pierwszy element tej serii, który wypróbowałam - zachwyt był tak wielki, że od razu dołożyłam resztę serii - jest równie dobra dla mojej skóry. Zdecydowanie polecam