Mincer Pharma, Vita C lnfusion, Nawilżająca mikrodermabrazja do wszystkich typów cery Nr 612

Oczyszcza i tonizuje; stymuluje odnowę naskórka; przywraca piękną skórę. Przeznaczona do wszystkich typów cery. Na dzień i noc.
Składniki aktywne: ekstrakt Camu-Camu, olej z rokitnika, micro-kryształki złuszczające.
Rezultat: delikatnie złuszczona, odświeżona, dotleniona, wygładzona, promienna skóra. Koloryt ujednolicony.
Wskazówki: sprawdza się idealnie jako orzeźwiający element porannej toalety.
Przebadana dermatologicznie.

wygładzające, oczyszczające
w tubce
50 – 100ml
pozostałe
Cera
normalna

Delikatny, przyjemny produkt

Produkt kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami. Szczerze powiem że jak przeczytałam mikrodermabrazja to spodziewałam się silnego zdzieraka . A tu niespodzianka. Przyjemny , delikatny produkt ktory nie zrobi krzywdy. Dokładnie oczyszcza skórę twarzy, delikatnie złuszcza , cera jest wygładzona i przyjemna w dotyku. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam różnicę na mojej skorze. Cera nabiera ładnego, zdrowego kolorytu. Jest wydajny , nie trzeba nakładać dużej ilości . Nie mam się do czego przyczepić. Mikro daje rade :)

Taki sobie produkt

Na tą mikrodermabrazje skusiłam się podczas promocji. Ma bardo przyjemny zapach. Delikatne drobinki dobrze złuszczaja naskórek. Skóra jest odświeżona, nawilżona i wygładzona lecz nie na długo. Jak dla mnie bez szału.

Mikrodermobrazja

Polecam bardzo dokładnie oczyszczone skóra dzięki mikro kryształkom delikatnie złuszcza czuć jak skóra jest od samego początku odświeżona i nawilżona na pewno będę używać nawet mój mąż zauważyłam że używa

Fajny produkt.

Odświeża cerę. Trzeba trzeć dosyć szybko żeby poczuć drobinki :) Zostawia napiętą i nawilżoną skórę. Często stosuje przed użyciem maseczek, ładnie skórę przygotowuje do dalszej pielęgnacji.

Wielkie Tak!

Twarz po użyciu peelingu jest promienna, wygładzona oraz oczyszczona.
Przy regularnym stosowaniu, skóra pozostaje niesamowicie wygładzona i promienna. Zdecydowanie wyrównuje koloryt skóry i pomaga zwalczać przebarwienia. W między czasie używam również innych kosmetyków z witaminą C, co też znacznie przyczyniło się do wyrównania kolorytu mojej skóry. W trakcie używania skóra staje się również bardziej jędrna i sprężysta.
Nie jest to taki chamski peeling, który zedrze cały naskórek. Jest bardzo delikatny więc idealny dla osób z wrażliwą skórą.
Zwykle mieszam peeling z żelem do mycia twarzy by dokładniej oczyścić twarz.
Absolutnie wszystko co obiecuje producent ma przełożenie na rzeczywistość.

Bardzo przyjemny

Całkiem niezły peeling. Ma bardzo małe drobinki, przez co jest bardzo delikatny. Ładnie oczyszcza skórę, jednocześnie ją odżywia i nawilża. Po jego zastosowaniu skóra jest miękka i gładka. Ogólnie daje całkiem fajny efekt, nie jest to jednak mój ulubieniec, znalazłam inny, który lepiej spełnia moje oczekiwania.

Spodziewałam się lepszego działania peelingującego

Spodziewałam się większej ilości drobinek ścierających i lepszego działania. Drobinki są w skali mikro i musiałam trzeć całą wewnętrzną częścią dłoni, żeby coś poczuć. Może sprawdzi się przy cerach wrażliwych.

Ma postać kremu i zapach limonkowo-pomarańczowy.

Opis Produktu:

Uwielbiam ten peeling. :) Nakładam go na oczyszczona skórę i pozostawiam na około 5 minut. Po zmyciu peelingu skóra jest mięciutka, nawilżona, odprężona i gotowa na nałożenie maseczki lub do przystąpienia do kolejnych kroków pielęgnacji. Nie zauważyłam żadnych podrażnień przy tej mikrodermabrazji nawet gdy moja skóra była w złym stanie :)

Świetny

Nawilżająca mikrodermobrazja o naturalnym składzie to kosmetyk, którego długo szukałam. Tak jak wszystkie peelingi stosuję go z dodatkiem żelu micelarnego Ziaja ca najmniej trzy razy w tygodniu. Kosmetyk mojej skóry nie podrażnia zupełnie, ale stosuję go zgodnie z zaleceniami producenta, czyli masuję twarz maksymalnie 1-2 minuty. Kosmetyk pozostawia moją skórę czyszczoną i przygotowaną do nałożenia kremu na noc lub na dzień. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

zaskakujaco dobry

Kupiony na promocji z tych " a moze by przetestował" i tu szok! delikatnie złuszcza naskórek, odzywia, oczyszcza, pozostawia ja delikatna i miekka, rozświetla ja i pozostawia odzywiona. Zapach ma delikatny cutrusowy jakby. Napewno kupie kolejne opakowanie!

Nie rozumiem o co tyle szumu...

Wiele youtuberek, w tym Maxineczka polecały baaardzo ten produkt. Kupiłam więc na promocji w Rossmannie, licząc na hit. A tu... rozczarowanie.
Słyszałam, że można tym produktem zrobić sobie krzywdę, bo tak mocno złuszcza. Że co? Nie wiem, może mam najgrubszą i najbardziej pancerną skórę na świecie, ale mnie tylko ledwie pomiziała ta "mikrodermabrazja" :D
Ładnie pachnie, skóra jest po niej leciutko gładsza niż zazwyczaj, ale szału nie ma.... Złuszczania brak, efektów zadowalających też brak. Poprawny produkt do mycia buzi i tyle...

Zwykły peeling

Nie wiem czy ten produkt powonien miec w nazwie mikrodermabrazja...
Jest to zwykły peeling z małymi drobinkami. Ma piękny zapach świeżej cytryny. Po użyciu skóra jest gladsza i promienna. I to by było na tyle. Jako zwykły peelind sprawdza się świetnie. Radzę nie liczyć na efekt jak po mikrodermabrazji z salonu...