Avon, Beyond Colour, Lip Recovery Cream (Szminka regeneracyjna do ust)

Avon, Beyond Colour, Lip Recovery Cream (Szminka regeneracyjna do ust)

Pojemność 1,5 ml

Szminka regenerująca do ust
- wygładza i zmiękcza spierzchnięty naskórek ust
- poprawia kondycję ust dzięki olejkowi jojoby, alantoinie i kompleksowi Insti - Smooth
- doskonale przylegający kolor
- z kompleksem witaminowym i SPF 15.

Cena: 32,90 zł / 1,5 ml

nie

mam kolorek creamy nude, i on jest chyba najlepszy z calej szminki. najbardziej przeszkadza mi zapach jak dla mnei absolutnie nie do przyjecia... przeszkadza mi przy aplikacji i przez caly czas jak mam ja na sobie, slabo sie rozprowadza i tak walkuje na ustach. jak dla mnie porazka.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1

Super !!!

Właśnie dostałam tę szminkę a dokładnie kolor PINK CHARM...

Plusy:
*śliczne elegancka oprawa szminki (wydanie srebrne)
*mięciutki pędzelek doskonale rozprowadzający szminkę
*niesamowicie piękny różany zapach
*nadaje ustom niesamowity koloryt i miękkość
*bardzo długo się na nich utrzymuje dając im niesamowitą dawkę nawilżenia

Minusy:
*mogło by być jej więcej

Używam tego produktu od: sporadycznie (teraz mam nową więc używam :)

Ciekawy

Fajny kolor (mam divine wine), chociaż troszkę inaczej wygląda w opakowaniu, niż na ustach - na ustach jest bardziej intensywny. Śmieszny jest ten pędzelek, na początku nie wiedziałam, jak go użyc :D ale się udało.
Za taką cenę, za jaką kupiłam, mogłabym kupic go jeszcze raz.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Avon Mark - relacja

i tak i nie

Posiadam dwa kolory :Pink Charm oraz Divine Vine ;)

Generalnie jestem zadowolona, blyszczyk swietnie sie naklada, usta sa gladkie, nawilzone, delikatne:)
jednak zapach mnie czasami denerwuje, czasami jest ok a czasmi ten blyszczyk dla mnie smierdzi chemia strasznie ;) zalezy od tego jak wrazliwy mam tego dnia wech ;) to jest o podstawowa wada tego produktu...
Polecam, ale tylko tym ktore nie sa wyczulone na zapach ;)

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 rozne napoczete, zblizam sie do konca

ten zapach...

Paskudny odrażający odór jak na kosmetyk który nakłada się prosto pod nos...
Poza tym pozytywnie
Ładne kolorki, świetnie nawilża i pielęguje usta.

Przez ten "zapach" już jej nie kupie a szkoda.

The BEST

Dla mnie - idealna! Podoba mi się i cudowny kolorek (Divine Wine- mój ulubiony głęboki róż) i konsystencja, i wygładzenie ust, i gadżeciarskie opakowanie. Po prostu idealna!

Fakt, 30 zł może bym za nią nie dała, ale w Avonie kupuje się zawsze w promocji :)

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

ja ją lubię

Ja lubię tą szminkę:)
Uwielbiam jej zapach,taki nietypowy :) gęsta,fajny ma pędzelek do nakładania,lekko kryje,moim zdaniem regeneruje gdyż nie podrażniła spękanych ust,ładnie je wygładziła i używałam jej rok temu na te okropne mrozy i sprawdziła się znakomicie. :) Mam odcień Creamy Nude,ciepły brzoskwiniowy beżyk,ale zaciekawiłyście mnie tym Pink Charm,bo kocham łososie i brzoskwiniowe czerwienie :)
Jedyną wadą jaką widzę to skandalicznie duża cena w stosunku do pojemności szminki !!

Używam tego produktu od:2 lat

****

Mam kolor Creamy Nude. Naturalny beżyk, dyskretnie podkreślający usta, który bardzo mi sie podoba. Sposób aplikacji tej szminki jest zły (wykręcany pędzelek), bo cięzko sie ją nakłada i trzeba trochę zmaltretować usta;)
Co do samej szminki...Średnio kryje, pozostawia na ustach lekką, tłustą wartewkę (ale w sensie pozytywnym), więc troche natłuszcza usta. Usta są nawilżone. Lekko lśni.

nic specjalnego

Niestety nie pamiętam nazwy \'mojego\' koloru - jeden z jaśniejszych, łososiowy na ustach. Rzeczywiście wygładzał usta; malowanie ich pędzelkiem było wygodne, o ile nie wykręci się na raz za dużo szminki.
Sama szminka ma dziwny (ale nie obrzydliwie chemiczny) smak i zapach startej marchewki. Konsystencja gęsta, ale przynajmniej nie wykapuje ani nie rozlewa się na pędzelku.
Byłam z niej zadowolona, chociaż ani cena nie zachęca, ani kolory - jest ich stanowczo za mało. Ponadto odradzam zakupy w ciemno - są tradycyjnie w tej firmie przekłamane.

Regeneracyjna?Hmm..Ale ładna!

Kupiłam, bo ogromnie spodobał mi się chłodny, jasny, piękny róż w katalogu - pink charm. No cóż, kolor zupełnie nie jest taki w rzeczywistości- zamiast różu, łososiowy, całe szczęście, że i taki mi pasuje.
Jak dla mnie najważniejsze to to, że ma wysoki SPF.
Na pewno nie regeneruje - trochę wygładza, nawilża, ładnie lśni, szczerze mówiąc wiele osób komplementowało mój makijaż, gdy byłam tą szminką umalowana - odcień jest taki dziewczęcy, wdzięczny.
Niestety, zepsuło mi się opakowanie - odpadło, zupełnie nie działa, muszę szminkę ze środka wydłubywać pędzelkiem, faktycznie jest trochę twardawa, ale na ustach rozkłada się równomiernie, zapach mi odpowiada, taki jakby owocowy.

W sumie, szminka całkiem niezła, jeśli odpuścić sobie formę jej podania i utrafić w kolor.
Z pewnością jednak niewarta swojej drogiej ceny.

Używam tego produktu od:roku, sporadycznie, głównie latem
Ilość zużytych opakowań:jedno, w trakcie

Obrzydliwa

Mam odcien Pink Charm, w katalogu pokazany jest jako jasny rózowy kolor, a w rzeczywistości okazał się czerwono - pomarańczowy, zupelnie inny. Szminka zle sie naklada, wogole ma jakas dziwna konsystenscje, moja jest jakas skamieniala i wogole nie chce wychodzic z tego pedzelka. Zapach i smak obrzydliwy. Po nalozeniu zaraz musialam ja zmyc, bo nie da sie w niej wytrzymac, poprostu robi sie nie dobrze. I ta cena, o zgrozo! Nie polecam nikomu!

Nie jest zła

Ja dostałam ją od koleżanki ( wizazowa wymiana ), mam kolor divine wine. Szminka odpowiada mi pod wzgledem koloru, zapach nie nalezy do wykwintnych ale nie jest zly. Najgorsza jest w niej forma aplikacji. Moim zdaniem konsystencja nadaje się do gabeczki, a nie pędzelka. Szminka jest gęsta, dlatego trudno ją rozsmarować na ustach- musze pomoć sobie palcami. Nie mogę nic powiedzieć o właściwościach regeneracyjnych, gdyz nie uzywam jej codziennie, ale podoba mi sie jak wyglada na ustach po trudach nakładania. moze nie zasluzyla do konca na 3 gwiazdki, ale daje je, ze wzgledu na trafiony kolor, ladne wykonczenie. Aha...trwałość tez nie jest najgorsza. Zuzyję ją do konca, ale nie zaopatrzę się w następną.