Avon, Beyond Colour, Nutralush Lipstick SPF 15 (Szminka wygładzająca usta)

Avon, Beyond Colour, Nutralush Lipstick SPF 15 (Szminka wygładzająca usta)

Pojemność 3,66 g

Szminka, która zwiększa objętość ust, utrzymuje wysoki poziom nawilżenia, zmniejsza głębokość zmarszczek.
Szminka występuje w 14 kolorach, m.in.
- Beige Shimmer,
- Divine Wine,
- Beige Nude,
- Mocha Truffle.

Cena: 32,90 zł / 3,66 g

Skusiłam się przede wszystkim ze względu na promocyjną cenę - bodajże 16,90zł. Trochę zniechęciły mnie opinie Wizażanek ale klamka zapadła i... oto jest!

Zalety:
* Ładne opakowanie.
* Kolor (Cocoa) bardzo ładny, brązowy - niestety przy ścieraniu wpada lekko w śliwkę a tego nie lubię.
* Bardzo dobrze kryje.
* Dość trwała (tzn. ściera się dopiero przy jedzeniu, piciu itp.).
* Nie wysusza, przyjemne mrowienie po nałożeniu.

...i wady:
- Smak - sztuczny, nieprzyjemny.
- Zupełnie matowa - zero połysku, koniecznie trzeba się ratować błyszczykiem a wtedy traci na brązowym kolorze, jak już wspomniałam powyżej.
- Tenedencja do rozmazywania przy malowaniu.

Poza tym nie zauważyłam żadnego wygładzania ale też nie w tym celu ją kupiłam.
Oceniam na plus, może na trójeczkę z plusem ;) ale do 4 jeszcze jej brakuje.
Nie wiem, czy kupię ponownie ponieważ zniechęca mnie brak połysku i cena podstawowa. Za niewiele więcej można mieć świetną szminkę L'oreala.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

***

Ma przyjemną konstystencję, łatwo sie nakłada na usta. Nie wysusza, ale też nie nawilża i nie wygładza. Troszke się zjada, ale ogólnie wytrzymuje do picia/jedzenia
Mam kolory:
"pink lemoniade". Niestety, jak dla mnie zbyt wyrazisty, ale ładny.nie wiem, czy kupię, bo kolor nie do końca mi odpowiadał.
oraz "buff"
który jest strasznie siny:/

najlepsza ze szminek

No tak jak napisałam jest to najlesza szminka, którą posiadam :) bardzo dobrze nawilża i wygładza usta. Zamawiając ją bałam sie o kolor gdyż nie lubie sie malować na ciemno ale chciałam jakąś fajna szminke. zamówiłam wiec Beige Shimmer i musze przyznać że bardzo dobrze trafiłam :) jestem bardzo z niej zadowolona, ale nie wiem czy kupię ją jeszcze, ponieważ jak dla mnie jest bardzo droga... Teraz akurat trafiłam na fajną promocje i płaciłam tylko 16 zł

Używam tego produktu od: kilku dni

Avon Mark - relacja

Moja szminka

Bardzo lubię ten kosmetyk chociaż innych "kolorowych" kosmetyków Avonu ie lubię. Szminka bardzo dobrze nawilża i wygładza usta. Nie muszę już stosowac błyszczyku. Dotąd najlepszy dla mnie kolor to Beige shimmer - neutralny ale widoczny na ustach, w sam raz na dzien. Oprócz tego miałam też Romantic (kolor raczej "zimny") i Terracota (ten zbyt czerwony na co dzień - tylko na wieczór).
Jedyna wada to trwałość - niestety nie utrzymuje sie długo.Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:4-5

W porządku

Pomadka spodobała i się jeszcze przed kupieniem, a to ze względu na solidnie wyglądające opakowanie. W rzeczywistości naprawdę takie jest, to trzeba przyznać. A sama pomadka- łatwa w nakładaniu, ma lekką delikatną konsystencje, jednak jej minusem jest to iż niestety łatwo się ją „zjada”  A z plusów to jeszcze to nawilżenie, usta są gładkie. Przyjemna konsystencja. Jak dla mnie pomadka jest bezzapachowa. Minus jak już wspomniałam słaba trwałość. Ogólnie nawet dobra, ale nie żeby to była jakaś wielka rewelacja

ilość zużytych opakowań: 1

moja pierwsza

Pierwsza szminka avonu jaką kupiam-w 1999 roku odcień cocoa :P uwiodła mnie kakaowym kolorkiem idealnie wtapiającą się w moją buzią.Po tylu latach kupiłam ją jeszcze raz bo kocham ten kolorek.Zawiodłam sie tylko tym że straciła na kolorze.Wyblakła, już nie jest taka mocna, bardziej wpada w żółć niż w brąz ;(
Szminka jakoś nie działa cudem.Jest gęsta, mocno odżywcza, łatwo schodzi ale usta ją polubią zpewnością.Ma śliczny słodki zapach, żałuję tylko że cocoa jest kolorem płaskim...
Wbrez temu co producent pisze nie nadaje się do ust spierzchniętcyh i potrzebujących odnowy i nawilżenia.Jest za ciężka i tylko dobrze odżywia.Nadaje się raczej do ust bez problemów.

fajne

mam odcienie: COCOA, BEIGE NUDE i BEIGE SCHIMMER. trafiłam w swoje kolory, dlatego chętnie ich używam. Efektu powiększania czy wygładzania ust nie zauważyłam, ale ciesze sie z kolorów.

a fuj

mam kolor party pink ładny jasny różyk jaśniejszy od koloru ust i to błąd szminka ma straszną konzystencję nierównomiernie się ją nakłada matowo wygląda na ustach koszmar a i jeszcze pokreśla pionowe wgłębienia na ustach. żeby wyglądało to ładnie używam błyszczyka na ten oto produkt ;)

wysuszająca

Pamiętam,że wysuszała dosyć mocno usta i skórę wokół nich. Ogólnie nie wspominam jej dobrze:(Była dość trwała ale szybko traciła świeżość koloru ...