CHI, Style Illuminate Moringa & Macadamia Oil Miss Universe (Odżywczy olejek bez spłukiwania)

Lekki, odżywczy olejek bez spłukiwania regeneruje i zabezpiecza włosy przed działaniem czynników zewnętrznych. Specjalnie skomponowana mieszanka oleju moringa i makadamia zapewni włosom odmłodzenie i wyjątkowy blask, dzięki ich skutecznemu nawilżeniu i odbudowie struktury.

wygładzające, nabłyszczające, regenerujące / odbudowujące, nawilżające, odżywiające
z silikonami

Może być ;)

Ogólnie jestem wielbicielką jedwabiu Silk Infusion, ale lubię testować inne odżywki CHI. Uważam, że praktycznie każda z nich sprawia, że włosy są miękkie i nabierają blasku. Ta podobnie. Jest bardzo wydajna, wystarczy naprawdę mała kropla nałożona od połowy długości włosów lub też bardzo oszczędnie od nasady (żeby ich nie przetłuścić). Ma bardzo przyjemny zapach, umila stosowanie. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo lubię testować wszelkiej maści olejki i odżywki do włosów.

Nie zawiera alkoholu! ❤️

Uwielbiam wszelkiego rodzaju olejki, dlatego ciekawiło mnie jak ten się sprawdzi.
Tej jesieni moje włosy są wyjątkowo suche i szorstkie i jakoś żadne odżywki specjalnie ich nie odżywiają, dlatego sięgnęłam po ten olejek.

dobry

Uwielbiam olejki do wlosów, w szczególności produkty CHI. Olejek używam codziennie w niewielkiej ilości na końcówki, po użyciu są one nawilżone i wygładzone. Produkt nie obciąza wlosów.

dobry dla końcówek

Mam już z tej firmy jedwab do włosów, więc byłam ciekawa tego produktu, jakaś odmiana dla włosów. Zapach jest bardzo ładny, długo utrzymuje się na włosach. Odżywki używam tylko na końcówki włosów, jest tłusta ale nie przetłuszcza włosów. Końcówki są bardziej odżywione, nie plączą się i są gładkie. Produkt jak najbardziej wpadł w moje gusta, gdyż lubię wszelkie nowości do włosów a tutaj dodatkowo produkt zdał egzamin.

fajny

Olejek dostalam od swojej fryzjerki w prezencie i jestem z niego bardzo zadowolona. Swietnie radzi sobie z suchymi koncowkami. Zapobiega ich rozdwajaniu ,czasami dodaje ten olejek do maseczki z nafta i z zoltkiem i efekty powalaja:) wlosy sa sypkie, miekkie i pelne blasku