Palmolive, Aromatherapy, Anti-Stress - płyn do kąpieli

Palmolive, Aromatherapy, Anti-Stress - płyn do kąpieli

Płyn ten ma bardzo przyjemny zapach o działaniu relaksującym. Nawilża przeciętnie, ale za to wspaniale się pieni:) Wystarczy parę kropel, a otrzymamy wannę pełną piany.

Kocham go

W zimie po prostu muszę go mieć w łazience. Gorąca kąpiel i ten zapach i jest bardzo przyjemnie :)
Byłby idealny, gdyby troszkę bardziej się pienił.

Biorąc pod uwagę, że w zasadzie płaci się tylko za zapach, jest trochę drogi. Częściej bym go kupowała, gdyby był tańszy, albo posiadał dodatkowe właściwości, np. jednocześnie fajnie nawilżał skórę.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: sporo i będzie więcej :)

nie dla mnie

Ciężko mi go ocenić,ponieważ używałam go tylko kilka dni i okazało się,że mnie uczula.+intensywny zapach; (ja akurat lawendy nie lubię,ale chciałam go przetestować)
+nie przesuszał skóry (stosowałam kilka dni)
+pieni się bardzo dobrze
+dosyć gęsty
+wydajny-informacja od innych domowników

Anti-Stress

Zadowolona z żelu Palmolive Aromatherapy Anti-Stress zaopatrzyłam się w płyn do kąpieli z tej samej serii i linii zapachowej. Przede wszystkim płyn swoim zapachem świetnie uprzyjemnia kąpiel - odpręża i relaksuje. Wystarczy niewielka ilość płynu by w wannie było dużo pachnącej pianki. Po kąpieli zapach co prawda nie jest tak intensywny i nie utrzymuje się na skórze tak długo jak po użyciu żelu pod prysznic, ale nie narzekam. Wydajny, gęsty. Nie wysusza skóry. Estetyczna wyglądająca butelka. Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Cellulit jak stosować kosmetyki

Niestety wysusza:(

Zapach ma fajny, rzeczywiście relaksujący i odprężający. Lecz, jak już ktoś napisał, szybko się nudzi.
Najgorsze jest jednak to, że wysusza skórę, co dla mnie jest absolutnym wykluczeniem.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

całkiem dobry

Lubie płyny do kąpieli Palmolive, i ten nie różni się w sumie niczym, no oprócz zapachu od pozostałych. Oczywiście ładnie pachnie, zapach jeszcze na długo pozostaje w łazience, dobrze się pieni, co najważniejsze dla mnie nie wysusza skóry, a wydajność średnia jak na te płyny, wystarcza na 5-6 kąpieli.

Używam tego produktu od:od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań:kilka

zapach i dużo, dużo piany

Uwielbiam fiolety z tej serii. Zarówno płyn do kąpieli jak i żel pod prysznic są cudowne.
Kąpiel to prawdziwa aromaterapia. Zapach rzeczywiście działa na mnie odprężająco i relaksująco. Piana zaś jest bardzo obfita i nie znika zaraz po zakręceniu kranu: w wannie można taplać się i godzinę.
Kolejna zaletą tego płynu jest to iż jest bardzo gęsty a co za tym idzie wydajny. Gorąco polecam!

Dobry

Kupiłam ten płyn w sieci sklepów Tesco, zafascynowana zapachem wcześniej kupionego żelu pod prysznic. Cóż. Zapach ładny, nawet bardzo. Trochę tajemniczy i dość oryginalny. Kąpiel w nim, szczególnie z początku, należy do dużej przyjemności. Ale niestety, szybko się mi znudził. Powoli kończę już opakowanie i prawdopodobnie go nie kupię. Nie dlatego, że jest zły. Po prostu, w moim przypadku, żeby kosmetyk "zasłużył" sobie na ponowne kupno, musi być co najmniej bdb.

bicie piany

Piana fajna, choć krótkotrwała.
Zapach nudny na dłuższą metę.
Nie odstresowuje bardziej, niż sama kąpiel.

Wysusza skórę i podrażnia. Ogólnie - nic ciekawego, taką samą pianę robi płyn Tesco.

Używam tego produktu od: 1 rok

zapach!

po raz kolejny ten zapach zdecydowal o kupnie tego płynu(mialam żel pod prysznic z tej serii).
kąpiele sa wspaniale-czysty relaks,duzo duzo pianki i pachnąca skóra:)
nie wysusza mnie zbytnio ale tez nie nawilża:)
dla mnie przez zapach,konsystencję to KWC !pycha pierniczek ten zapach ;)Używam tego produktu od:miesiąca

cudowny

kapiel z tym płynem jest niesamowita. doskonale relakcuje po ciężkim dniu, pobudza zmysły i wprawia w miły nastrój a także uspokaja.
zapach naprawdę piękny, bardzo go polubiłam i zawsze muszę go mieć pod ręką.
do tego jest taki taniutki.

Używam tego produktu od:nie dawna
Ilość zużytych opakowań:cała masa:) używam często i duuużo

kocham

kąpiel w takim cudzie naprawdę relaksuje. Zapach uspokaja, odpręża. Piana cudowna i gęsta. Zmiękcza wodę i nie wysusza skóry, nawet jeżeli długo siedzę w wannie. Do szczęścia brakuje lampki wina i iPoda z ulubioną muzyczką :)

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

I like it!

Przede wszystkim urzeka jego zapach. Naprawdę po stresującym dniu przyjemnie się wykąpać w tej ślicznie pachnącej piance. Przeważnie kąpię się z TŻtem i tym płynem ;)...i jest baaaardzo przyjemnie.
Nie zauważyłam, żeby wysuszał skórę. Po kąpieli posmarowałam się oliwką Johnsona lawendową i już całkiem lawendą pachnę.
Polecam wszystkim.

Używam tego produktu od: 2 miesiący