Osis +, Slick: Flattening Liquid (Fluid prostujący włosy)

Osis +, Slick: Flattening Liquid (Fluid prostujący włosy)

Doskonale prostuje i wygładza włosy, w tym naturalnie kręcone i po zabiegach chemicznych. Zapewnia długotrwały efekt i naturalny połysk.
-zapewnia super płaski efekt
-chroni włosy przed uszkodzeniami
-poprawia rozczesywanie
-działa antystaycznie
Produkt profesjonalny dostępny tylko w salonach fryzjerskich.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., PEG-12 Dimethicone, Hydroxypropyl Guar, Chitosan PCA, Propylene Glycol, PEG-40, Hydrogenated Castrol Oil, Quaternium-80, Parfum (Fragrance), Panthenol, Benzophenone-4, Isopropyl Alcohol, Limonene, Bambusa Vulgaris Extract, Linalool, Citric Acid, Butylphenyl Methyl Propional, Benzyl Salicylate. (28.12.2008)

Super

Świetny preparat prostujący włosy. Pierwszy raz kupiłam go jakieś 8 lat temu i używałam oszczędnie - był trochę drogi, więc szkoda mi było go szybko wytracić. Potem nie mogłam go nigdzie kupić. Kilka dni temu kupiłam go wreszcie na pewnej stronce. Dzisiaj przyszedł, pachnie tak jak dawniej - dla mnie pięknie! Miałam po nim naprawdę super proste włosy i bardzo gładkie jednak nie tłuste i przyklapnięte. Mam dwa inne gęste preparaty Osisa, ale nie są już tak świetne, i ten w sprayu do prostowania też mam, ale marzyłam, żeby znowu mieć Slicka, bo pozostałe nie są tak świetne.

Używam tego produktu od: 8 lat temu przez 3 lata, od dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie 2

Warto go mieć!

To wspaniały produkt, wart swojej ceny.
Nie lubię prostować włosów prostownicą bo jest mi najzwyczajniej szkoda kłaków...dzięki osis mam proste włosy bez użycia prostownicy. Suszarka i kwadratowa szczotka wystarczą aby moje włosy uzyskały efekt prostych i pięknie naturalnych.
Osis chroni włosy przed gorącym powietrzem jakie uzyskujemy podczas suszenia suszarką lub prostownicą.
Włosy wyglądają zdrowo i są lśniące.
Po długim stosowaniu zauważyłam, że moje włosy przestały się rozdwajać.
Nie wysusza włosów i nie przetłuszcza...

Ilość zużytych opakowań: sporo

Szczerze polecam :)

Prostuje moje kręcone włosy średnio raz na tydzień. Odkąd zakupiłam Osisa, nie modeluje ich już na szczotce, tylko prostuje od razu prostownicą (oczywiście najpierw zabezpieczając włosy Osisem;)).
+ kosmetyk sprawia że włsy naprawde są odporne na wilgoć (przynajmniej moje).
+ efekt wygładzenia jest naprawdę zadowalający ( a jestem wybredna)
+ baaardzo wydajny kosmetyk.
+ dizajnerskie opakowanie :)

Minusem mogłaby być wysoka cena, ale nie ma się co czepiać co do tego, bo za jakość zazwyczaj się płaci :)

Używam tego produktu od: 1mc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1/4 pierwszego

depilacja brwi

Polecam!

Jak dla mnie bomba! Prosuję włosy z 10 lat - kiedyś miałam loczki, potem stopniowo się wyprostowywały.Teraz,dzięki temu preparatowi, nawet po deszczu zachowują lnię prostą:)
Włosy lepiej się rozczesują, a preparat jest bardzo wydajny. Aha- i nie obciąża włosów! Przynajmniej moich:)

Używam tego produktu od:kilku miesiecy co 2-gi dzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Bardzo dobry

Bardzo fajny żel prostujący. Na wstępie powiem, że jest niezwykle wydajny, mam go ponad 2, 5 roku (ale nie stosuję codziennie).
Włosy są po nim miękkie, trochę jak od fryzjera, jednocześnie nie obciąża włosów i ich nie skleja.
A przede wszystkim bardzo dobrze prostuje :)
Wydaje mi się, że jest to świetna opcja dla osób, które chcą prostowac włosy tylko za pomocą szczotki.
Teraz używam prostownicy i trochę się obawiam, że ten żel nie chroni włosów przed wysoką temperaturą.
Generalnie uważam, że był to zakup wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 2,5

bardzo porządny.

Produkt ten spełnia moje oczekiwania.

Ma przyjemną konsystencją przezroczystego żelu.
Nakładany na mokre włosy, natychmist w nie wnika, nie obciążajać. Włosy zdecydowanie łatwiej prostują się przy uzyciu suszarki i szczotki.

Nakładany na suche włosy, również szybko w nie wnika, zapewniając dobry poślizg dla prostownicy.

Fryzura wygląda bardzo naturalnie i włoski są sypkie.

Jeśli chodzi o wady, to włosy wciąż troche sie puszą, zapach (mało przyjemny, naszczęscie znika z włosów) no i jak w przypadku kazdego Osisa: opakowanie, przez które nie widać ile specyfiku zostało.

Polecam.
Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakce 1

niezastąpiony przy prostowaniu

Gdy tylko prostuje włosy sięgam po Slicka. Już w pierwszym etapie modelowania włosów tj suszeniu, widzę, że moje naturalne fale lekko się rozprostowują. Potem parę machnięć prostownicą i voila! fryzura gotowa :)
Nie obciąża a efekt idealnie prostych włosów utrzymuje sie naprawdę długo dzięki czemu nie trzeba już używać kolejnych środków utrwalających fryzurę. Włosy wyglądają naturalnie i są przyjemne w dotyku. Fajne opakowanie, wystarczy jedna doza preparatu by pokryć średniej długości włosy. Butelka starcza na naprawdę długo. i śmiało mógłby stać się moim KWC ale... mimo zapewnień producenta o ochronie włosów przed uszkodzeniami wcale tego nie robi. Wręcz przeciwnie mam wrażenie,że sprzyja wysuszaniu włosów. Ale dobra pielęgnacja sprawia, że moje włosy nadal są w super formie. POLECAM dla dziewczyn uzależnionych od prostowania a nie lubiących stosowania tony kosmetyków.

Używam tego produktu od:4 lat

bardzo naturalny efekt

Ma dziwną, ale przyjemną konsystencję: coś pomiędzy żelem a olejkiem - w dotyku wydaje się lekko tłusty, ale na włosach absolutnie nie, za to świetnie się po nich rozsmarowuje i malutka porcja starcza na pół głowy :)
Zupełnie nie skleja i obciąża włosów, a najważniejsze, że ich nie usztywnia, czego najbardziej się obawiałam - po Osisie włosy są bardzo miękkie i sypkie, właściwie nie widać, że zastosowano kosmetyk do stylizacji. Jedyny efekt polega na ochronie przed temperaturą suszarki i delikatnym utrwaleniu suszarkowego rozprostowania. Nie wiem, jak sprawdzałby się w przypadku włosów bardziej kręconych, ja używam go do rozprostowania lekkich fal i wywijających się końcówek - do tego nadaje się bardzo dobrze. Ma dość intensywny zapach, ale nie trzyma się on długo na włosach.
Używam do najpierw na wilgotne włosy przed suszeniem, a potem pół porcji z dozownika wsmarowuję już w suche - przeciwdziała to puszeniu się i sprawia, że włosy mniej się elektryzują.
Mam cienkie włosy, podatne na wszelkie zabiegi stylizacyjne, ale tez latwo dające się ociążyć - Osis sprawuje się na nich bardzo dobrze. Być może ma nawet - obiecywane przez producenta - działanie nawilżające: moje włosy jakby lepiej wyglądają odkąd go używam, ale nie jestem pewna, czy efekt jest doraźny, czy bardziej trwały. Jedyną wadą jest fakt, że nie widać, ile pozostało kosmetyku w opakowaniu. Osoby, które oczekują silnej stylizacji, mogą być zawiedzione, a ja akurat lubię taki naturalny efekt. Jest b. wydajny - po 4 miesiącach stosowania 2-3 razy w tygodniu na średniej długości włosach jest go chyba jeszcze co najmniej 40% (sądząc po wadze butelki).