Pomadka ochronna (stara wersja)

Pomadka ochronna (stara wersja)

Pojemność 4,5 g

Pomadka ochronna pozostawiająca na ustach błyszczący, ochronny film. Długotrwała, nawilżająca i wygładzająca usta. Do stosowania w każdej temperaturze. O słodkim smaku i zapachu - do wyboru kilka wersji kolorystycznych.

Cena: ok. 2zł / 4,5g

Powinna być w słoiczku...

Dobra, nie oszukujmy się- za 2zł nie można się spodziewać cudów. Pomadka była chwilą impulsu, gdyż daaaawno, dawno temu, miałam pomadkę w podobnym opakowaniu i bardzo mi się podobała- więc pomyślałam, że może to ta. Wnioski są dwa- albo miałam wtedy nikłe wymagania, ale to nie jest ten produkt.

Może zacznę jednak od plusów:
+ zmiękcza usta
+ wygładza
+ fajny skład
+ coś tam nawilża...
+ śmieszna cena

- - -STRASZNIE SIĘ ŁAMIE I ROZPUSZCZA! Nie ważne czy trzymam ją na biurku, w kieszeni czy w lodówce- podczas użytkowania dosłownie topi się pod wpływem ciepła ust. Wystarczy ją mocniej przycisnąć, a zacznie się kruszyć. Pacia się przez to po całym opakowaniu, trzeba je co chwile wycierać. Panie, co to za żarty?
- słabo wydajna (2,5 tygodnia max...)
- czuć ją na ustach, bo zostawia na nich lepki film
- bardzo łamliwe i nieco tandetne pakownie

Ciężko mi wystawić jednoznaczną ocenę pomadce... pół gwiazdki to za mało, bo jest lepsza niż zjechana przeze mnie Pearly Shine Nivei, dwie to za dużo, bo Isanowska Hydro jest przy Lemaxie genialnym kosmetykiem..

.Używam tego produktu od: używana przez 2,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno, CAŁE -,-

Taka sobie.

+nawilża ale na nie całe 5 min.
+ładnie pachnie
+opakowanie (takie jakie ma każda pomadka)
+miękka
+cena
+dostępność

-roztapia się
-wydajność

Używam tego produktu od: czerwiec 2013

Nie.

Oceniam wariant bananowy.
Zakupiłam ją w jakimś sklepie z tanimi kosmetykami kilka lat temu. Wybrałam bananową, bo wtedy miałam jakąś manię na punkcie bananów :D . Faktycznie pachniała bananem, ale wyczuwałam też trochę chemię. Opakowanie niezbyt trwałe, chociaż nigdy nie zdarzyło mi się, żeby pomadka upadła, ale gdyby tak było, napewno by mi popękało. Nawilżenie nie było raczej dobre, pomadka bardziej natłuszczała.

Nie wiem, jak z nową wersją, ale może ją ulepszyli. Ale czego można się spodziewać po pomadce, którą można kupić za złotówkę ? Ja za swoją zapłaciłam chyba 1,50 zł.

Używam tego produktu od: dawna

Dieta na trądzik

pol na pol

kupilam go w groszku i nie jest on drogi. taki sklepowy produkt. jest w sumie ok. nie kupuje szminek za 30 zl bo nie jestem taka bogata, taka mi wystarczy:) oczywiscie mam tez inne ale ogolnie moze byc.

Używam tego produktu od: miesiac

Nie polecam.

Kupiłam tą pomadkę we Władysławowie, w sklepie, w którym były kosmetyki. Mam żółtą. Jedyny plus to ZAPACH. Ta pomadka pachnie tak samo jak gumy orbit truskawkowe. Pomadka jest tłusta, nie pozostaje zbyt długo na ustach. Tutaj cena przekłada się na jakość, niestety.

Używam tego produktu od: lipca 2011
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Chemiczna

Te pomadki zazwyczaj można dostać w kioskach, sklepach typu "z 5 zł", w drogerii rzadziej (na szczęscie;)).
Miałam 2 pomaanczowe i jedną różową. Pomarańczowa miała troszkę lepszy smak (choć nie powalała) niż różowa=mydlanochemiczna.
Obie pomadki są bardzo rzadkie, przy smarowaniu ust błyskawicznie się topią, tworząc poślizgową wazelinę, która szybko się wchłania w usta i je "zasusza" Usta proszą się o kolejną porcję...
Pomadki mają brzydkie, tłuczące opakowania.
Plus to cena 2zł.
Pomdka nie nawilża, nie odżywia, nie regeneruje, nie chroni.

Nie...

Jedynymi plusami tej pomadki jest łatwość w rozprowadzaniu i zapach. Nie ma żadnych właściwości pielęgnacyjnych, pozostawia na ustach nieprzyjemny film, do tego ma okropny, chemiczny smak.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: dwa, wylądowały w koszu

Raczej nie...

Nie polecam. To taka typowa \'pomadka za złotówkę\'. Kupiłam, bo ładnie wyglądała, zachęciła mnie cena (1 zł.). Wiedziałam, że nie będzie to nic fajnego i nie pomyliłam się. Złamała się po 2 dniach, nie nawilżała, lepka, chemiczna. Jedyną zaletą jest wygoda używania i nic poza tym. Jestem na NIE. Przykro mi. ;)

Cudowna!!!

Kupując tą pomadkę byłam sceptycznie nastawiona, poniważ miałam wcześniej pomadkę bell za ok 3,50 która zawiodła na całej linii! i za tą cenę zwykle produkty nie są dobre (kupiłam w sklepie "wszystko po 2.90" dwie pomadki za 2.90) i co odkryłam? Rewelacja! Usta nawilżone, zapach świetny (mam zieloną i żółtą)i jeszcze ta cena-ideał! Na pewno będę je teraz kupować jak dla mnie KWC;)wśród pomadek ochronnych (używam jej zimą;-))

Używam tego produktu od:2 dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie używania dwóch na zmianę

Ot, średniaczek...

Kiedyś kupiłam w kiosku, gdy zapomniałam pomadki z domu a usta miałam w stanie tragicznym. Oprócz tych zapachów na zdj. była jeszcze zielona - kiwi.

Plusy:
+ ładny zapach (wersja bananowa, żółta)
+ niska cena

Minusy:
- jakość adekwatna do ceny - słabiuutka
- słabe opakowanie - spadło z szafki nocnej i pękło

W domu się można pomalować czasem. Chociaż zdaje mi się, że wysusza usta.

Ilość zużytych opakowań: odrobinka pierwszego

Nie jest żła :)

Miałam ją kiedyś,niestety nie pamiętam gdzie ją kupiłam :).....
Miałam wariant cytrusowy.
Ładnie pachniała,zapach miała taki sobie natomiast smak dobry,adekwatny do owocu.Bardzo wydajna.Niestety nie wiem,jaką ma pojemność.Dobra
PS.Nie wiem,gdzie można ją kupić:P

Używam tego produktu od: dawno bardzo dawno temu

o tak :)

Może i nie jest to mistrz świata w estetyce opakowań, ale, jak dla mnie, ma inne zalety:
-niska cena, jakieś 2 zety
-ładnie pachnie
-smakuje ok, tak woskowo
-wydajny
-i RADZI SOBIE z moimi bardzo spierzchniętymi ustami
-zostawia lekki filtr, który od razu się nie zmywa

a w sumie kupiłam tylko do smarowania się w domu-bo kaloryfery.
no i się sprawdza, zwłaszcza na noc. mam pomarańczowy, kupię jeszcze jeżynę.

Używam tego produktu od: miesiąca? jakoś tak
Ilość zużytych opakowań: jedno całe