Magia Natury, Krem brzoskwiniowy, odżywczo-regenerujący

Magia Natury, Krem brzoskwiniowy, odżywczo-regenerujący

Delikatny krem o lekkiej konsystencji, szybko się wchłaniający, niezbędny dla utrzymania zdrowego i młodego wyglądu cery. Zapewnia skórze odpowiedni poziom wilgotności i odpowiednio ją natłuszcza. Dzięki składowi opartemu na naturalnym olejku z owoców brzoskwini, krem doskonale odżywia, ujędrnia i wygładza skórę, ułatwia jej oddychanie, przez co twarz staje się świeża i wypoczęta. Krem polecany na dzień i na noc do każdego typu cer, bez ograniczeń wieku.

Cena: 9 zł / 50 ml

beznadziejny

Dostałam w prezencie, inaczej w życiu bym go nie kupiła, nie wierzę ( ijak się okazuje- słusznie) w dobrą jakość kosmetyku do twarzy za taką cenę.
Gęsty, maziowaty, tłusty. Zapach taniego kremidła, gdzieś tam, na szarym końcu, można wyczuć chemiczną brzoskwinię (ale przy tym aromacie to nawet zwykły brzoskwiniowy krem avonu pachnie jak perfumy Guerlain).
Wolno się wchłania, w ogóle nie nawilża, zostawia jedynie tłustawą powłoczkę na skórze, kótra się potem błyszczy aż miło! Efektów regeneracyjnych się nie dopatrzyłam. Jak dla mnie tragedia i tyle.