Wellness & Beauty, Balsam do ciala wanilia-rumianek (vanille-camille)

Wellness & Beauty, Balsam do ciala wanilia-rumianek (vanille-camille)

Intensywnie nawilżający balsam do ciala o zapachu wanilii, z dodatkiem rumianku. Bogata, kremowa i dość gęsta konsystencja zapewnia dlugotrwałe nawilżenie nawet najbardziej wysuszonej skóry. Dodatkowo po jego zastosowaniu skóra pięknie się błyszczy i sprawia wrażenie rozświetlonej.

Zbyt tłusty

Produkt jest tak gęsty i tłusty, że bardzo ciężko się rozprowadza. Odpowiedni tylko dla bardzo suchej skóry.
Zapach- wyraźny i mocny. Myślę, że działa trochę jak woda tolaetowa - to znaczy, że czuć miły zapach od osoby, kóra go wtarła.
Na razie używam jako zimowy krem do rąk.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Suuuper

Nie kupię bo już go wycofali :cry:

Tak długo był, a ja go kupiłam w "cenie na do widzenia" buuu. Czemu go nie odkryłam wczesniej?

To balsam spełniający moje wymagania w 100% !! Gęsty, treściwy, nawilza, natłuszcza. Pięknie pachnie - nie za słodko, nie za chemicznie. Higieniczne opakowanie. Wydajny, tani...

Czemu go wycofali?? :cry:

Używam tego produktu od:

gęsty i treściwy

Mleczko to to napewno nie jest, balsam raczej też nie, nazwałabym to raczej kremem :)
Konsystencja gęsta, ciężka, pompka po każdej wyciśniętej porcji musi odsapnąć, i szczerze mówiąc, chociaż jeszcze działa sprawnie, to ja już się przygotowałam, że kiedyś mi się popsuje, bo ona naprawdę ledwo daję radę z tym kremem :P
Żeby ów krem rozprowadzić, trzeba się porządnie namęczyć, ale warto :)
Bardzo dobrze nawilża i natłuszcza, odżywia i wygładza. Wchłania się wolno, ale jak już się wchłonie, efekty są widoczne. Wystarczy raz dziennie (dwa razy to już dla mojej skóry za dużo przy tym kremie), najlepiej wieczorem posmarować ciało, a rano jest takie mięciutkie i gładziutkie.
Zapach, dla innych zaleta, dla mnie jest całkiem obojetny, nie ładny i nie brzydki, nie wyczuwam w nim wanilii, po prostu mocno słodki zapach, o bliżej nieokreślonym pochodzeniu :P
Butelka ładna, matowa, przezroczysta, krem powoli spływa po ściankach, i będzie problem z wydobyciem resztek.
Dość mało wydajny, ale w promocji też niedrogi, więc da się wytrzymać.
Napewno dobry na zimę, na lato bym nie ryzykowała :)

depilacja opóźnianie porostu włosów

ok

Balsam rzeczywiście jest tłusty, ale mnie to nie przeszkadza. Używam go tylko na noc, kiedy mam czas, żeby się wchłonął. Dobrze nawilża skórę, co jest ważne zwłaszcza o tej porze roku. Balsam ma płynną konsystencję, pompka w moim opakowaniu działa bez zarzutu. Zapach dość intensywny, według mnie bardzo przyjemny. Polecam. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo jest jeszcze tyle ciekawych mazideł do wypróbowania:)

niezbyt fajny

skuszona oceną KWC zakupiłam przy okazji promocji ten, jakże INTENSYWNIE I POWALAJąCO pachnący specyfik....Do tego jest on tak gęsty, że można go kroić nożem, a pompka działa jakby miała opóźniony zapłon.

Supcio

Zapach świetny,waniliowy.
Konsystencja toporna,TŁUSTA ale płynna,trzeba poczekac trochę,aż wsiąknie.
Nawilża i odżywia jednocześnie.
Opakowanie z dozownikiem tak jak lubię.
Bardzo wydajny.
Używam dla poprawienia nastroju.
Polecam,jak jest promocja warto wyprubowywać nowe produkty,ja tak robię.

okropny

Jeszcze nigdy nie smarowałam sie czyms tak ochydnym...Moze i pachnie ładnie ale poza tym ma same wady!!!Miałam wrazenie jakbym smarowała sie smalcem.Nie robi nic dobrego dla skóry,jedynie pokrywa ją tłustym,obrzydliwym filmem.Skóra sie lepi,błyszczy,wszytsko sie do niej przykleja....Porażka...

Tłuścioch i nic więcej

Nie przypadł mi do gustu. Żadne mleczko to nie jest, nie nawilża skóry tylko ją natłuszcza. Zastosowanie pompki dozującej to wg mnie porażka, strasznie opornie się go wydobywa. Poza tym trudno się go rozprowadza i pachnie trochę chemicznie. Można spróbować, przynajmniej nie kosztuje dużo, choć ja nie polecam.

tłuste kremidło

Nie przepadam w sumie ani za aromatem wanilii ani za aromatem rumianku, ale niuch ;) w sklepie, poniższe recenzje i promocyjna cena sprawiły, że kupiłam to pseudomleczko. I tak jak już niektóre z recenzentek zauważyły, tak i ja stwierdzam, że żadne mleczko to to nie jest. Z pompki wydobywa się (z pewnym trudem) gęsty, ciężki krem, który poślizgu nie ma prawie wcale i trudno go rozsmarować na ciele. Żeby było śmieszniej zostawia nieprzyjemną tłustą warstwę, która bardzo długo się wchłania, dlatego profilaktycznie od razu użyłam go na noc. Rano, co prawda po tłustej warstwie śladu nie było, ale czułam się dziwnie nieświeżo, a poza tym jakiegoś super nawilżenia czy odżywienia nie odczułam. To samo było, gdy użyłam go po raz drugi i więcej nie miałam ochoty. Wg mnie to "mleczko" bardziej natłuszcza niż odżywia i mojej skórze taki stan rzeczy nie odpowiada. Fakt, nie mam suchej skóry, bo staram się ją codziennie nawilżać, ale o tej porze roku, gdy kaloryfery już grzeją, muszę postawić na intensywniejszą pielęgnację, ale, jak się okazuje, to "mleczko" mi jej nie zapewnia. Nie rozumiem zatem tych zachwytów i zapewne nie zrozumiem, bo moja przygoda z tym mleczkiem już się zakończyła. Niska cena, praktyczne opakowanie z pompką i przyjemny, nienachalny waniliowo-rumiankowy zapach to nie wszystko. Ja wymagam jeszcze porządnej pielęgnacji!

Użyłam tego kosmetyku 2 razy / ilość zużytych opakowań: jakieś 15-20% z pierwszego i ostatniego

mój ideał!!!

kocham zapach wanilii więc gdy tylko zobaczyłam ten balsam na półce w rossmannie (w dodatku w cenie promocyjnej-8 zł!!!) bez zastanowienia sięgnęłam po portfel. Szczerze mówiac nie spodziewałam się po nim zbyt wiele ale napis "wanilia" na opakowaniu przesądził o wszystkim :D
Kiedy posmarowałam nim ręce na próbę, nie mogłam się powstrzymac od ciagłego ich wąchania :D zapach jest cudowny-polecam wszystkim miłosniczkom słodkich aromatów :)
Ale na tym nie koniec zachwytów --> ten balsamik pomógł mojej wiecznie przesuszonej skórze!!! Teraz jest gładka i nawilżona a ponadto zapach utrzymuję się naprawdę długo. Tak więc rozstanę sie z seria waniliowa avonu i bez dwóch zdań przerzucam się na Rossmanna. O ile jestem dobrze poinformowana to z tej linni zapachowej jest jeszcze żel pod prysznic, krem do rąk i peeling)

Dobry dla suchej skóry

Rossmann się postarał. Za niewielkie pieniądze otrzymujemy gęsty, pięknie pachnący i nader skuteczny balsam do bardzo suchej skóry. Jest bardzo gęsty, przez co trochę ciężko się rozsmarowuje i pozostawia na ciele tłustą powłokę, co jak wiem, nie każdy lubi. Ja lubię bardzo, a właściwie lubi moja okropnie sucha skóra. Dzięki stosowaniu tego balsamu, moja skóra, która lubi się wściekle przesuszyć nawet latem (a co dopiero zimą, gdy grzeją kaloryfery), jest w doskonałej kondycji, miękka, nawilżona i odżywiona jak należy. Stosowanie balsamu uprzyjemnia bardzo ładny i naturalny zapach wanilii i rumianku (w składzie prawdziwe olejki!). Stosowałam go bezpośrednio po goleniu nóg i nie podrażnił mi skóry. Zastrzeżenia mam jedynie do opakowania: pompka, w którą jest zaopatrzona ładna buteleczka tego specyfiku, przestaje działać mniej więcej w połowie opakowania, czeka więc nas mozolne wytrząsanie balsamu. Producent lepiej by zrobił opakowując go w jakąś tubę. Poza tym mankamentem jest to kosmetyk godny polecenia wszystkim suchoskórym. Na pewno nie raz jeszcze go kupię.

dobry

To nie mleczko, ale bardzo gęsty balsam. Esencjonalny, natłuszczający...Faktycznie - do skóry suchej i w tej roli naprawde dobrze się sprawdza. Trzeba trochę masować ciało, by go rozprowadzić, ale dobrze się wchłania. Skóra pozostaje odżywiona, z wyczuwalnym filmem. Minusem dla mnie jest to, co inni chwalą najbardziej, czyli zapach. W duecie wanilia-rumianek zdecydowanie zwycięża rumianek, a ja wolałabym wanilię...:( No, ale nobody`s perfect. Balsam jest przyjemny, a jakby był inny zapach....