Body, Budyń wyszczuplająco - modelujący

Body, Budyń wyszczuplająco - modelujący

Jego zadaniem jest rozbicie skupisk komórek tłuszczowych, hamowanie pobierania i gromadzenia lipidów pod skórą, przyspieszenie spalenia już zmagazynowanych tłuszczy w komórkach. Zawiera m.in. LipoReductor C.L.A., kofeinę, proteiny mleczne. Nazwa brzmi bardzo kusząco i apetycznie.

Cena: 24 zł / 150 ml

bardzo dobry

kupiłam ten balsam bo potrzebowałam czegoś na ujędrnienie, a on tak cudownie pachniał w sklepie :love:

zbyt dużego ujędrnienia nie potrzebuję ;) i u mnie ten balsam się sprawdził. widocznie napina skórę już po tygodniu regularnego stosowania (ja stosuję go 2 razy dziennie). w połączeniu z masażem i ćwiczeniami naprawdę może zdziałać cuda - mi masować nigdy się nie chciało :-p smaruję nim tylko uda i pupę.

jak wspominałam, ma cudny zapach. na szczęście zapach ten utrzymuje się bardzo długo, bo cały dzień :love: oprócz napinania skóry, balsam świetnie ją nawilża - skóra naprawdę jest miękka, aksamitna, jak jedwab ;) bardzo szybko się wchłania i nie klei się. jest wydajny.

nie wiem czy kupię jeszcze raz, bo chciałabym spróbować czegoś innego ;)

Używam tego produktu od: 3 miesięcy (2 razy dziennie)
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Balsam z ładnym opisem

Gdy czyta się opis tego budyniu to można sobie wyobrazić, że po 1 aplikacji będziemy mieć figurę modelki i ciałko jędrne jak pani z reklam środków na zwalczanie cellulitu. Ale po aplikacji wracamy do rzeczywistości. Oczywiście nie jesteśmy szczuplejsze, a cellulit nie znika. Ale skóra jest bardziej jędrna. Produkt ładnie pachnie, dobrze się wchłania, nie klei się.

Używam tego produktu od: kilka tygodni jesienią 2008

Jakość w niskiej cenie.

Zwykle kupując tego typu produkty podchodzę do nich z ogromną dozą sceptycyzmu co do ich skuteczność, mimo to spróbować nigdy nie szkodzi.
Tym razem miło się zaskoczyłam. Produkt miał dobrą konsystencję, wchłaniał się stosunkowo szybko, przyjemnie pachniał i faktycznie działał! Przy konsekwentnym stosowaniu tego produktu przez 2 miesiące moje ciało widocznie wysmuklało a skóra była jędrniejsza.
Sama byłam zaskoczona efektami.
Dodatkowo firma DAX nie testuje swoich produktów na zwierzętach co jest dla mnie ogromnym plusem.
Jedynie opakowanie jest mało atrakcyjne, ale to już drobiazg.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Lubię

Bardzo lubię ten budyń. Oczywiście nie modeluje i nie wyszczupla, o tym możemy zapomnieć ;), ale jest cholernie miły w użyciu. Świetnie się rozprowadza, szybciuteńko wchłania, konsystencja idealna (nie za gęsta i nie toporna, ale nie też wodnista, leista), cudowny budyniowy zapach (taka trochę chemiczna wanilia) ;) i ładny efekt UJEDRNIAJĄCO-NAWILŻAJACY. Nie nadaje się może do jakiś silnych zabiegów drenująco-wyszczuplajacych, ale przy profilaktycznym stosowaniu ujędrniającym jest super. Daję 3* bo nie wywiązuje się z obietnic producenta, ale to naprawde sympatyczny tylko i aż - balsam do ciała. Nie wiem czemu, ale po prostu bardzo go lubię.

Używam tego produktu od: 3mscy

efekt "wypielęgnowanej" skóry

Całkiem miły preparat, stosowałam zamiast zwyczajnego balsamu do ciała. Posiada przyjemny zapach, o dziwo! - dobrze się wchłania, nawilża i ujędrnia skórę, pozostawia miły efekt gładkości i "wypielęgnowania". Słowem - cud miód, ale... w założeniu miał modelować i wyszczuplać! Wprawdzie nie potrzebowałam tych jego działań, ale przecież jeśli byłby w pełni skuteczny, zauważyłabym i w swoim przypadku jakieś spektakularne efekty... Stąd o 1 gwiazdkę mniej.

taki sobie

Moja przyjaciółka była nim zachwycona - 1 opakowanie miało jej ( bez diety i wysiłku!) ując sporo centymetrów :) Jestem reakistką, ptzetestowałam mnóstwo tego typu kosmetyków, ale która z nas sie nie skusi na jeszcze jeden ? ;)
Zatem miałam, zuzyłam...Chyba nawet przez 1,5 tygodnia, uczciwie 2 razy dziennie. Niezbyt drogi, mało wydajny, dośc gęsty. Pachnie słodko, ale to mocno mączny budyń. Szybko sie wchłania, wygladza. Ubytku centymetrów nie zauwazyłam, ale i zbytnio nań nie liczyłam - i tak zawsze cos uzywam...
Sprawdziam, teraz męczę cos innego.

Używam tego produktu od:przez 2 tygodnie

dla zapachu- tak

Nie jestem pewna czy faktycznie wyszczupla bądz modeluje tak jak zapewnia producent... Faktem jest, że przepięknie pachnie wanilią choć momentami troszkę sztuczną...Nawet szybko się wchłania, konsystencja ujdzie. Niestety, nie mogę go od dłuższego czasu go zużyć- pewnie z braku efektów- dałam sobie spokój po 3/4 tubki. Za sam zapach daję **, pozostała * za działanie- na pewno nie jest spektakularne.

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:koniec pierwszego

Zapach

Mam opkaowanie i męcze je juz dłuuugo. Poza super zapachem, ktory utrzymuje sie nie tylko na skórze ale i w pokoju, w ktorym robilo sie aplikacje:D, to nie zauwazylam zadnych efektow. naprawde za ta a nawet niższa cene sa lepsze kosmetyki. Teraz mam serum EVELINE i jest suppper (cena 16 zl). A ten budyniek jedyne co robi to pieknie vaniliowo pachnie. Lepi sie i wchlania jak zwykly balsam.Dla mnie zero efektow...

Używam tego produktu od:rok

Pyyyszny :)

Z tym wyszczupleniem to jest lekka przesada:p: Ale efekt ujędrnienia jest :]

Jego największą zaletą jest cudowny zapach... Nie spotkałam się z tak długotrwałym zapachem u balsamu. Przed chwilą powąchałam swoją skórę a ona wciąż pachnie (od nałożenia minęło ponad 10 godzin!!! Może byłoby to problematyczne gdyby nie to,że zapach jest naprawdę piękny.
Konsystencja budyniu :D Ale szybko się wchłania.

Niestety jak na taka ilość cena jest dość wysoka.

Doskonale nawilża. A moja skóra zwłaszcza zimą bardzo tego potrzebuje...

Polecam :)

Używam tego produktu od: kiedyś używałam i powróciłam
Ilość zużytych opakowań: 1 po dość długiej przerwie (wczesniej chyba zużyłam 3)

budyn?!

Balsam jest rzeczywiście bardzo dobra. Świetnie nawilża skórę. Po uzyciu skóra pozostaje napięta i wygładzona. Podoba mi się zapach- słodki, ale z niczym konkretnym nie kojarzę go. odejmuje dwie gwiazdki, bo rozczarowałam sie okrutnie nazwą. Kupiłam, bo bardzo mi się podobała nazwa i myślałam, że rzeczywiscie bedzie jakieś cuda, a to w gruncie rzeczy zwykły balsam.

Dobry:)

A ja w przeciwieństwie do pozostałych recenzentek stosuję go wyłącznie do smarowania miejsc newralgicznch- pupy, ud i brzucha i tam sprawdza się znakomicie. Dobrze wygładza, ujędrnia skórę. Konsystencja przyjemna, zapach jak dla mnie śliczny- reasumując bardzo sympatyczny kosmetyk do którego wracam z przyjemnością.

niesmaczny ten budyń

zacznę od tego, że producent zdecydowanie przesadził z tą ceną w stosunku do pojemności balsamu, którego jest w opakowaniu niewiele i znika szybko. cena zapewne obliczona jest na to magiczne słówko "wyszczuplający" w nazwie, ale kto by w to wierzył...
balsam nie wyszczypla, nie ujędrnia i jest najzwyklejszym balsamem na świecie. byłyby 3 gwiazdki, ale ja niestety jestem wrażliwa na zapach kosmetyków i od tego specyfiku odrzuca mnie zapach i ta tłusto-mokra powłoka, którą zostawia na skórze po wsmarowaniu. nie ma to nic wspólnego z odżywieniem, jakie daje granatowe mleczko Nivei i czy Ziaja Olikowy balsam - ta tłustość tu jest taka...dziwna, niemiła i jakby lepka.
wracając do zapachu: lubię zapachy jedzeniowe, Masło Kakaowe AA uwielbiam, ale tu się nie udało - za słodko, za sztucznie, zero naturalnych aromatów. a ta niby wanilia ewidentnie podrabiana:-)
podsumowując: jeśli chodzi o nawilżenie to balsam jakich wiele, natomiast zapach i cena i pojemność z kosmosu.
nie polecam. za tę cene można mieć wiele innych, fajniejszych balsamów.