Odżywka do włosów mieszanych z ekstraktem z miąższu i pestek winogron

Odżywka do włosów mieszanych z ekstraktem z miąższu i pestek winogron

Timotei wydobył z winogron silnie skoncentrowane ekstrakty o właściwościach odświeżających i ochronnych. Na ich bazie stworzył odżywkę o skutecznej recepturze ułatwiającej rozczesywanie włosów bez ich obciążania.
Rezultat: włosy są łatwe do rozczesywania, miękkie i błyszczące.

Cena: ok. 6,50 zł / 200 ml

Milutka.

Zawsze zanim kupię jakąś odżywkę do włosów, muszę się dwa razy zastanowić, poczytać to co jest napisane na pakowaniu, ponieważ główną cechą wielu odżywek jest obciążanie włosów. Ta jednak do nich nie należy. Prześlicznie pachnie winogronami, ułatwia rozczesywanie, jest przyjazna dla włosów przetłuszczających się. Bardzo wydajna, ma przyjemną konsystencję. Ubolewam, że Timotei ją wycofało, a w nowej wersji nie ma jej odpowiednika.

Używam tego produktu od: kilka lat (ok. 3?)

Mile wspominam

Używałam jej już jakiś czas temu. Mile wspominam - ułatwiała rozczesywanie moich długich włosów, wygładzała, nie obciążała i nie przyspieszała przetłuszczania (a wtedy miałam włosy, które przetłuszczały się szybko i nie chciałam jeszcze szybciej ;))
Bardzo ładny zapach, jak zresztą większość odżywek Timotei.

Teraz jestem starsza, włosy mają inne potrzeby, więc już jej nie używam :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Dosyć dobry

Włosy nie przetłuszczają sie tak szybko.
Ma miły i świerzy zapach.włosy wydają sie gładkie i są bardziej lsniące a nawet bardziej puszyste
Polecam tym którzy mają cienkie i niezbyt gęste włosy =)

Używam tego produktu od:

Manicure - kolorowy french

poniżej przeciętnej

Najzwyklejsza w świecie odżywka z tych, które jedynie pomagają rozczesać włosy, bo całą resztę jej "cudownych właściwości" można sobie między bajki wsadzić. Właściwie powinna zostać nazwana balsamem, a nie odżywką.
Absolutnie nie nawilża, nie przywraca równowagi włosom i niestety sprawia, że włosy wyglądają jakby było ich mniej objętościowo.
W obliczu takich mankamentów rozpisywanie się na temat opakowania, konsystencji czy zapachu albo gloryfikowanie niskiej ceny nie ma zupełnie sensu.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kiedyś 2, gdy nie wiedziałam jeszcze jak dobre mogą być inne odżywki do włosów

ok

Bardzo poczciwa odżywka, w zasadzie nie ma sie czego za specjalnie czepiać; fajnie pachnie, wydajna, włoski są po niej miękkie, gładkie, bezproblemowo można je rozczesać i do tego jest niedroga. Ale ma jedną wadę - jest jak wiele innych odżywek, więc na kolana nie rzuca, aczkolwiek przyjemna w stosowaniu i tania więc zakup pewnie jeszcze nie raz powtórzę. Może być :)

Sympatyczna

Sympatyczna odżyweczka. Łatwo się ją nakłada i spłukuje, bardzo ładnie pachnie. Faktycznie ułatwia rozczesywanie, wygładza i zmiękcza włosy. Do tego jest stosunkowo niedroga. Ma jednak zbyt rzadką konsystencję i w drodze między dłonią a włosami trochę mi się jej z reguły wytraca...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.