Schwarzkopf Gliss Kur, Ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów farbowanych (dwufazowa, bez spłukiwania) (stara wersja)

Ekspresowa odżywka regenerująca Gliss Kur z filtrem UV i Systemem Ochrony Koloru wygładza powierzchnię farbowanych włosów i chroni cenne pigmenty farby wewnątrz włosa. Zapobiega przedwczesnemu blaknięciu koloru i sprawia, że dłużej zachowuje on intensywność. Włosy łatwiej się rozczesują i mają wspaniały połysk.
Odżywka zawiera Skan Repair Komplex nowej generacji, który nie tylko wygładza powierzchnię włosów, ale wnikając głęboko w ich strukturę regeneruje włosy od wewnątrz. Innowacyjny Skan Repair Komplex działa precyzyjnie w uszkodzonych partiach i odbudowuje zniszczoną substancję włosów, bez nadmiernego obciążania. Zdrowe włosy zyskują piękny połysk.

dobra, ale ten zapach :/

wszstko ładnie i pięknie, odżywka działa, opis na opakowniu potwierdza się w życiu,
włosy łatwiej się rozczesują, kolor dłużej się trzyma,
tylko jej zapach wywołuje u mnie mdłości :/

Używam tego produktu od: ----

dla włosów normalnych

Polubiłam ją za zapach (kokosowo-cukierkowy?), opakowanie i filtry UV. Zaraz po spryskaniu gdy włosy są jeszcze mokre średnio ułatwia rozczesywanie ale w miarę suszenia jest coraz lepej. Włosy gładkie, miękkie, absolutnie nie obciąża. Dobrze prostuje się po niej włosy.

Jest jedno ale...słabo nawilża, końcówki pozostają suche. Ponieważ jestem w trakcie zapuszczania włosów i nie są one w najlepsze kondycji zmuszona jestem ją odstawić. Ale na pewno jeszcze do niej powrócę,

Używam tego produktu od:2mies

Ok.

Kupiłam ta odżywkę pod wpływem wątku na Biochemii, skuszona filtrem UV, na tegoroczne wakacje. Musze przyznać, ze jestem dość zadowolona z efektów, chociaż na kolana przed nią nie padam.
Filtr UV to chyba najfajniejsza rzecz w tej odżywce. Używałam jej na wakacjach w pełnym słońcu i moje włosy nie zblakły tak, jak zblakłyby normalnie, gdybym jej nie używała. Czyli kolor chroni, choć zawiodą się osoby, które spodziewają się, że farba przetrwa w niezmienionym nawet odcieniu od jednego farbowania do drugiego. Uchroniła też w pewnym stopniu moje włosy przez zniszczeniem i wysuszeniem, chociaż oczywiście nie był to jedyny kosmetyk, którego używałam w tym czasie. Ale myślę, że miała tutaj sporą zosługę, bo to nią traktowałam czupryne przed wyjściem na słońce.
Następna sprawa - ułatwia rozczesywanie umytych włosów. Naprawdę - to trzeba jej przyznać.
Jeszcze jedne duży plus za zapach, słodki, cukierkowy, bardzo mi odpowiada.

Właściwości pielęgnacyjne średnie. Nie nawilża, ale przed wysuszeniem od słońca chroni. No i filtr UV, jak już wpsomniałam, skuteczny. Poza tym właściwie nic więcej. Żadnego odżywiania, zmiękczania, żadnego oszałamiającego blasku zdrowych włosów.

Dobry produkt, mógłby być lepszy. Na następne wakacje pewnie znowu kupię.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

lekka

Dobra odżywka dla włosów farbowanych, ale bez większych problemów. Nadaje ładny połysk, włosy faktycznie łatwiej się rozczesują bez obciążenia, ale już nie odżywia, posiadaczki przesuszonych loków będą nieusatysfakcjonowane. Dobrze chroni kolor farbowanych na czerwono włosów. Plusem jest możliwość zastosowania między myciami. Dość wydajna i ma ładny zapach. Raczej nie kupię ponownie, obecnie mam zbyt suche włosy aby stosować tak lekkie odżywki.

Używam tego produktu od: ok trzech lat
Ilość zużytych opakowań: może z cztery

mieszane uczucia

Używałam tej odżywki jakieś dwa lata temu i z tego co pamiętam:

+ wygodny i szybki w użyciu spray, dobry jak ktoś mam mało czasu
+ ładny zapach
+ nie obciąża i nie przetłuszcza włosów
+ ułatwia rozczesywanie
+ przyjemna w użyciu

- użyta na umyte włosy (bez nałożenia odżywki/balsamu) z jednej strony znacznie ułatwia ich rozczesywanie, ale z drugiej mam wrażenie, że włosy są za mało odżywione (mam raczej suche i wymagające włosy)
- natomiast gdy użyję jej po wcześniejszym nałożeniu i spłukaniu balsamu/odżywki to nie widzę sensu stosowania sprayu, bo włosy i bez niego się dobrze rozczesują i są odpowiednio odżywione
- nie zauważyłam przedłużenia trwałości koloru

Wniosek jest taki, że odżywka może sprawdzić się na mało wymagających, normalnych lub przetłuszczających się włosach. Raczej nie nadaje się do suchych i wymagających włosów.

Używam tego produktu od: 2 lata temu

bardzo dobry

kupiłam go ze względu na obecnośc filtru uv; podczas wakacji włosy płowiały mi na końcach, niedawno je podcięłam i zaczęłam używać tej odżywki i zauważyłam poprawę, dodatkowo włosy zaczęły ładnie lśnić i lepiej się rozczesywać

Używam tego produktu od: prawie miesiąca

włosy nie płowieją

Nie farbuję włosów, ale zawsze latem płowiały mi od słońca, dlatego skusiłam się na tę odżywkę.
Używam jej ponad miesiąc i muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o ochronę koloru to sprawuje się bardzo dobrze. Owszem, ja na słońcu się nie wyleguję, a jeśli jestem długo na dworze w celach "rekreacyjnych" to zawsze w nakryciu głowy - no ale w poprzednie lata też się tak zachowywałam, a włosy szarzały...
Bardzo podoba mi się forma aplikacji odżywki i zapach. Dodatkowo pomaga rozczesać włosy, co tez nie jest bez znaczenia. Oby tak dalej.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

i tak i nie

Przez pewien czas ta odżywka sprawdzała się , włosy stały sie błyszczące i lśniące, ale po jakimś czasie dość długim chyba po zużytych kilku opakowaniach zaczeły się przetłusczać strasznie!
Szukałam różnej przyczyny, bo myślałam że to od stresu i jedzenia ale okzało się że silikony których jestr pełno w tej odżywce nadmiernie obciązyły mi włosy, dodatkowo kupiłam sobie szampon z tej samej serii i po umyciu moje włosy wyglądały jakby nieumyte.
Ta ożdywka jest chyba dobra na same końcówki bo silikon je może zlepić skutecznie.

Używam tego produktu od:2005

Fajna

Dobra odżywka, lubię ją. Jej forma w sprayu bardzo mi odpowiada, łatwo ją nałożyć na włosy. Ułatwia rozczesywanie, włosy są potem mięciutkie i błyszczące, jest wydajna, zapach też może być, niedroga. Wkurza mnie tylko mieszanie tych dwóch faz przed użyciem, bo często o tym zapominam. Aha, i zginęła mi zakrętka :(

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół

NIE!!!!

mam dlugie wlosy i na nich widac wszystko jak na dloni

Na moich wlosach nie sprawdzil sie.
plusy
+spray- dla leniuchow takich jak ja rewelacja
+bez splukiwania- rewelacja jw
+dwie warstwy plynu, ktore wygladaja magicznie
+bardzo wydajny( jak dla mnie niestety wydajny)
minusy
-nabawilam sie lupiezu
- nie moglam ich rozczesac
- brak polysku
-wstretny zapach

Używam tego produktu od:2 miesiace

Lubię takie psiukadła :)

Używałam zarówno tej jak i z jedwabiem nabłyszczającej. Jednak znudził mi się zapach poprzedniej więc teraz używam tego specyfiku. Zapach nie jest tak mocny, da się zniesc. A działanie bardzo podobne do tej nabłyszczającej. Włosy znakomicie się rozczesują, nie obciąża ich. Nie trzeba spłukiwać, wygodna w użyciu. POLECAM

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: one

ctrl + c

Właściwie mogłabym skopiować recenzję jej różowej siostry (tej z jedwabiem), bo używam ich na zmianę. Obudwie są świetne i mają podobne działanie (pomogają rozczesywać, nawilżają, odżywiają, dają włosom połysk ...).

Godne polecenia.