Double Effect (tusz z bazą 2w1 wydłużający i pogrubiający)

Double Effect (tusz z bazą 2w1 wydłużający i pogrubiający)

Ekskluzywny czarno- biały dwupak, w komplecie dwie spirale, umożliwiające łatwą aplikację odpowiedniej bazy (efekt wydłużenia) i tuszu (pogrubienie).

Cena: ok. 7 zł / 12 g

Co to ma być....;/

Kupiłam kiedyś dla mamy , bo mama uwielba tusze z bazą:)
w dodatku kosztował 8 zł więc ucieszyłam się że uszczęśliwie mamę małym kosztem:))Pomyślałam , że też mo go na tym skorzystać:))

Okazał się byc totalną porażką:(
Nie było widać go na rzęsach , a był tak gęsty , że nałozenie go na nie graniczyło z cudem!
czarny dalo się cudem jakoś wydłubać, zaś białego(ku rozczarowaniu mamy :( nie)
nie wiem może kupiłam jakoś maskarę z wyschniętej partii...
mama go wyrzuciła..
w każdym razie byłam ost w rossmanie i ku mojej uciesze wycofali go już z obiegu i nikogo już on nie oszuka:)

Używam tego produktu od:kiedyś kilka razy
Ilość zużytych opakowań:

Gorzej byc nie moze...

Jak dla mnie ten tusz to totalne badziewie- wszedzie sa biale przeblyski, czarny tusz nic nie pokrywa.Oddalam kolezance- jej wszytsko pasuje;)Pozatym osypuje sie sie bardzo.Mam po nim oczy jak panda.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1 i nigdy wiecej

bardzo przeciętny

U mnie spisuje się tylko jako poprawiacz :) Gdy pomaluję się wsześniej innym tuszem np. Rimmela. Białą bazę trudna zatuszować czarnym kolorkiem. Szczoteczka uboga. Nie pasuje mi. Dostałam ten kosmetyk i go zmęczę do końca w celu poprawek i tylko poprawek... Sama bym się na niego nie zdecydowała. Osypuje się po kilku godzinach, brudzi powieki. Znajdzie się też kilka grudek.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Wibo na wiosnę 2015

Rzęsy jak MOTYLE ;)

Kupiłam ten tusz, ponieważ zobaczyłam go u mojej koleżanki. Pomalowałam się nim raz i byłam zachwycona. Moja koleżanka stwierdziła, że mam rzęsy "jak motyle" :). Gdy już miałam swój tusz zauważyłam, że nie jest taki idealny. Rzeczywiście białą bazę trudno zatuszować. Dlatego przestałam jej używać, a sam czarny tusz jest bardzo dobry i za taką cenę mogę nawet nie używać bazy. Jeżeli chcę, żeby moje rzęsy były maksymalnie pogrubione i wydłużone (kiedy np. wybieram się na imprezę), to nakładam bardzo mało białej bazy, tak, żeby można było ją przykryć tuszem i jest ok. Ogólnie tusz jest wart polecenia, tym bardziej, że jest taki tani :D

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy

trgiczny :(

skuszona oczywiscie cena kupilam go, a z reszta co poniektorzy chwala sobie ten tusz niestety zawiodlam sie bardzo po pomalowaniu baza faktyczne rzesy wydaja sie dlugasne ale niech to ktos potem usiluje zamalowac, zycze powodzenia rzesy wygladaja jak dalmatynczyk maja biale przeblyski efekt tragiczny :(

Używam tego produktu od:kilka podejsc kazde nieudane
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

świetny!

Malowanie się tym tuszem wymaga pewnej wprawy, ale efekty są świetne.
Baza bardzo łatwo rozprowadza się na rzęsach, wydłuża je, pogrubia. Podkręcenia nie zauważyłam. Niestety dość szybko wysycha - i tu właśnie niezbędna jest wspomniana wyżej "wprawa" - na nałożenie tuszu kolorowego ma się jakieś 40 sekund... :]
Mimo to warto się pomęczyć. Efekty są zaskakujące - gęste, grube i długie (chociaż w przypadku moich krótkich rzęs powinnam powiedzieć - "normalne" ) firanki. Za taką cenę? Grzech nie spróbować...

kolejny ulubiony

Jak dla mnie kolejny strzał w 10 :-)

Po nałożeniu bialej bazy, z następnie właściwego tuszu rzęsy są PODKRĘCONE I PIĘKNIE WYDŁUŻONE

w zależności od ilości nałożonego kosmetyku uzykamy efekt naturalny bądź mocniejszy,

nie skleja rzęs,

no i cena - za 7 PLN można kupić nawet jeśli ma nam nie odpowiadać i leżeć w kosmetyczce, bądź wylądować w koszu, u mnie jednak napewno zostanie zużyty do samego końca ;-)

Mogę powiedzieć również, że jest to chyba jedyny tusz, który podkręcił rzęsy mojej koleżance, zawsze miała ładnie wydłuzone, ale proste rzęsy, tusz WIBO je podkręcił

POLECAM

do niczego