Astor, Mikado, Tusz podkręcający

Astor, Mikado, Tusz podkręcający

Intensywnie pogrubia rzęsy. Specjalnie wygięta szczoteczka doskonale je podkręca i modeluje.
Kolory:
- Black Mania
- Manga Pink.

Cena: 16zł/ 7ml

Nie polecam

Szału nie mam, przyznam szczerze, że spodziewałam się o wiele więcej po tym tuszu, skusiłam się na wygiętą szczoteczkę, a tak naprawdę nic ona nie daje. Nie jest drogi, ale jakość też nie zachwyca, więc w sumie nie mamy za co płacić. Bardzo nieprzyjemnie pachnie, super szybko wysycha, a opakowanie maksymalnie się ściera i to już po kilkunastu użyciach. Generalnie patent pewnie był dobry, ale wykonanie jest tragicznie. Nie polecam. Rzęsy są tylko trochę podkreślone, tusz się rozmazuje i obsypuje.

Mój pierwszy tusz

Mój pierwszy tusz, ale nawet sentyment by mnie nie zmusił do ponownego zakupu. Z tego, co pamietam, to mógł służyć jedynie do rozczesania rzęs, bo nie dawał żadnych efektów:)

Używam tego produktu od: używałam kiedyś - dawno
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie niecałe

Eee..

Średniak..przeciętniak.. na prawdę..
Kupiłam go już dawno gdy potrzebowałam jakiegoś tuszu wodoodpornego.
Pani w drogerii poleciła mi ten.
Zapłacilam za niego 17 zł.
Efekt jaki ten tusz dawał mnie nie zachwycał.
Wydawał mi się za słaby.Tak jakby nic na tych rzęsach nie było,a zaznaczyć muszę że mam rzęsy długie.
Co do właściwości wodoodpornych to były na 2 ,gdyż tusz nie spływał ale rzęsy się strasznie sklejały i żadna siła nie mogła ich rozdzielić konieczny był demakijaż.
I to opakowanie..strasznie mi się nie podoba.
nie polecam.

Używam tego produktu od: już nie używam

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Taki sobie

Na początku gdy go kupiłam, spodobało mi sie jego opakowanie :) no i gdy pierwszy raz przeciągnęłam nim rzęsy byłam zadowolona- rzęsy nie sklejające się, ładnie wydłużające rzęsy ale nie pogrubiające... ale i tak byłam zadowolona.

Po jakims czasie (tydzien dwa) Coraz mniej był fajny.
Szybko sie skonczył mozna powiedziec ze wysech. Na chwile obecną od czasu do czasu uzywam go do delikatnego makijacu, poniewaz nie nadaje sie do \wiekszych wyzwan\

Minus jeszcze taki ze po kilku godzinach nie widac ze w ogóle malowałam rzęsy.

Używam tego produktu od:6 misięcy

Black tragedia :-/

Miałam ten tusz kilka lat temu, bo obecnie nie jest już dostępny, posiadałam odcień czarny i innego nie widziała. Według mnie tusz był gorzej niż beznadziejny, bo jedynie nadawał kolor, a nie robił nic z rzęsami. Mogłam nakładać ile warstw chcę, a jakiegokolwiek efektu oprócz zabarwienia rzęs nie było. Wylądował w końcu w śmieciach.

nic ciekawego

Zacznę może najpierw od tego, że kupiłam ten tusz tak poprostu żeby mieć jakąś awaryjną maskarę w swojej kosmetyczce.Kosztował około 7zł bo był chyba w jakiejś promocji.Opakowanie fajniutkie takie różowe, nieduże, świetne do małej kosmetyczki.Gorzej z zawartością,tusz kruszy się, obsypuje(prawie tak jak każdy tusz Astora), jakieś efekty wydłużające i podkręcające są, ale niewielkie, dlatego dobry raczej do bardzo naturalnego makijażu.Używam koloru Black Mania.Szczoteczka jest nawet niezła, przy wyciaganiu z opakowania czasem nabiera się za dużo tuszu i zostają takie paprochy.Makijaż nie wytrzymuje całego dnia(mało trwały).Moja koleżanka używała go dawno dawno i również stwierdziła, że Mikado nie jest rewelacją.Używam tego produktu od:półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Miłe wspomnienie:)

To był mój pierwszy tusz do rzęs :).Bardzo go lubiłam,bo ładnie podkreślał moje długie i gęste rzęski oraz je rozdzielał.Denerwowało mnie tylko to,że po ok.1,5 miesiąca trochę zgęstniał i robił grudki oraz lekko się rozmazywał i robił czarne podkówki,jednak bardzo go lubiłam i została mi po nim szczoteczka,którą rozdzielam rzęsy gdy mi się skleją ;)

Używam tego produktu od:2 lata temu

moj mikadooooo:D

pamietam ze byl to 1 z pierwszych moich tuszy...:D kupilam go za namowa mojej kumpeli ktora miala taki sam;] bylam zachwycna:D ostatnio znalazlam go za pralka:D chyba juz wysechl...;( ale dobrze go wspominam. fajnie podnosi i podkreca rzesy. polecam dla dziewczyn ktore ubustwiaja naturalny makijaz;)

Używam tego produktu od: oj to bylo jakies 5 lat temu...:P
Ilość zużytych opakowań: prawie 1:P

ja również używałam kiedys

Używałam Mikado parę lat temu, jeszcze jako uczennica chyba klas 6-1 ;P Pamiętam, że byłam zachwycona, a koleżanki zazdrościły mi takiego odkrycia jakbym trafiła na żyłe złota ;D Teraz juz nie pamiętam czy był nietrwały, ale dla początkujących dziewczyn,a blo dla ludiz lubiących lekki, naturalny makijaż tusz bedzie dobry [szczegolnie za ta cene :)]. Ja jednak jestem teraz przy Max Factorze Curved Brush i go kocham hihi ;D

Używam tego produktu od:kiedys przez ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok 4

uzywalam pare lat temu ;)

z tego co pamietam to calkiem niezla maskara;o)
swietnie wydluzala rzesy, podkrecala ale faktycznie, byla nietrwala...
nie sklejala jednak rzes, rownomiernie sie nakladala..:)
mimo wszystko wtedy bardzo bylam zadowolona z tej maskary i czesto po nia siegalam... ;o)
Używam tego produktu od: pare lat temu uzywalam
Ilość zużytych opakowań: chyba 3

zawiódł mnie

Mam wersję wodoodporną, która wodoodporna wcale się nie okazała, ruszył ją byle deszczyk. Poza tym tusz daje bardzo delikanty efekt, nie pogrubia, nie wydłuża, leciutko podkręca. Bardzo szybko wysechł i zaczął zbijać się w grudki. Jedyny plus to poręczne, nadajace sie do torebki opakowanie. Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy więcej

Nie dla alergików

Tusz ogólnie bardzo dobry, podkreca rzesy i je wydłuza, ale ma jedna wadę...
nie jest przystosowany dla alergików... niestety, po nałozeniu go oczy zaraz swedza i pieka nie do wytrzymania. daje naturalny efekt i chyba to jest jego najwiekszym plusem

Używam tego produktu od: 1miesiaca