Kamill, Wellness Shower (Żel pod prysznic (różne rodzaje))

Kamill, Wellness Shower (Żel pod prysznic (różne rodzaje))

Proteiny mleka przywracają delikatnej i suchej skórze równowagę. Delikatne lipidy i specjalna kompozycja naturalnych substancji nawilżających chronią skórę przed wysuszeniem. Łagodne, nie podrażniające skóry substancje myjące sprawiają, że skóra staje się gładka i elastyczna, a samopoczucie doskonałe. Przebadany dermatologicznie, posiada neutralny dla skóry odczyn pH.
Występuje w wersjach:

w żelu
Skóra
normalna

średniak

Tani płyn pod prysznic, o dużej gamie zapachowej. Niestety jak dla mnie jest za rzadki i ma chemiczne zapachy. Szczególnie zapach oliwkowy jest straszny. Niby myje i odświeża, więc idzie zużyć tym bardziej, że nie wysusza skóry.

Porażka!!

Używałam żelu o zapachu oliwki,niestety ten zapach był OKROPNY,owszem utrzymywał się na skórze ale był tak nieprzyjemny że na następny dzień wylądował w koszu ;) zdecydowanie najgorszy żel jakiego używałam i na 100% więcej do niego nie powrócę.

Takie nic

Oceniam wersję oliwkową.
Żel jakby rozrzedzone mydło, o niezbyt ciekawym zapachu. Dobrze się pieni, średnio wydajny. Dobrze myje, ale wysusza skórę. Bardzo średni, ale ogólnodostępny i tani.

Bądz FIT: ćwiczenia na zgrabną pupę

Kamill - OK

Oceniam żel pod prysznic Kamill Czekoladowo-Miętowy.
Bardzo chciałam mieć żel pod prysznic o zapachu czekolady, jednak wypróbowałam kilka połączeń głównie czekolada z pistacją marki Farmona Sweet Secret i był dla mnie za mdły. Gdy zobaczyłam w sklepie czekoladową-miętę Kamill to stwierdziłam że muszę spróbować, bo mięta powinna dodawać świeżości, bez przesadnej słodyczy.

Zalety:
- żel jest dość rzadki, ale wydajny, dobrze się pieni i oczyszcza skórę
- dobrze odświeża
- zapach nie jest mdły, jest dość przyjemny choć czekolada jest dość chemiczna (za to minus)
- dobra cena
- wygodne opakowanie, nie zacinające się

Wady:
- jak wspomniałam czekolada jest dość przyjemna na początku ale po pewnym czasie zapach nudzi się i przeszkadza to że jest dość chemiczny
- przesusza skórę powoduje uczucie jej ściągnięcia, trzeba koniecznie użyć balsamu po jego użyciu

nie polecam

Miałam oliwkowy i miał jakiś dziwny niezbyt oliwkowy zapach. Rumiankowy był ok. Jednak na rynku jest tak duży wybór, że nie czuję potrzeby powrotu akurat do tych produktów. Konsystencja niby kremowa, ale taka jakby rozrzedzona nieco. Skóra nie była po nich ani gładka ani nawilżona. Ot takie mydło w żelu.

Zwyklaczki.

Mleko i miód- przyjemnie kremowy i smakowity zapach. Żel ma śmietankową konsystencję, dobrze myje, nie wysusza skóry. Relaksuje, uspokaja i otula w zimowy czas.

Dzika róża- zapach przypomina mi różane płyny kąpielowe, choć ta jest bardziej kremowa, jogurtowa, mydlana, bawełniana. Żel ma kremową konsystencję, dobrze myje, nie wysusza skóry. Pieni się delikatnie. Pozostawia na skórze, przyjemny różany zapach.

+ duży wariant wersji zapachowych do wyboru
+ niewygórowana cena
+ nie wysusza

+/ - bez charakteru, nie ma w nich nic szczególnego, co odróżniałoby od innych, równie dobrze mogę kupić jak i nie kupić

- mało wydajne

Przyjemny produkt.

Zużyłam już kilka butelek różnych wersji. Na minionych wakacjach używałam wersji oliwkowej.

Plusy:
+ Przyjemny zapach.
+ Żel ma kremową konsystencję, lubię takie.
+ Nie wysuszał, nie podrażniał skóry (używałam go również tuż po opalaniu).
+ Poręczna butelka.
+ Tani, ogólnie dostępny.

Minusów brak.

Takie nic

Miałam wrsję z mleczkiem rabarbarowym i było błe.
Zapach był lekko niefajny. Mój mąż mówił, że pachnie mokrą ścierką do podłóg. Ja nie miałam takich skojarzeń, ale zapach nie był ani miły, ani relaksujący, ani kojący. Ot takie zwykłe coś, czym można się umyć i tyle, bo żel miał dobre działanie myjące, pieniące itd.. Skończyłam i więcej nie kupię. Troszkę się zniechęciłam.

Dobry

Żel ma przyjemną konsystencję.
Ładnie się pieni i delikatnie pachnie.
Dobrze oczyszcza skórę.
Nie wysusza i nie uczula.
Niestety zapach nie utrzymuje się długo na ciele.
Niestety ostatnio nie widzę go w drogeriach.

Lemon ulubieńcem

Bardzo lubię te żele! Są tanie, choć trochę ciężko dostępne. Lemon pachnie obłędnie. Dobrze się pieni, skóra pozostaje nawilżona i pachnąca. Duża baza zapachów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam

Ulubiony rumiankowy

Może i wyda Wam się to nudne, ale najbardziej ze wszystkich lubię rumiankowy i jego będzie dotyczyć recenzja. Żel ma kremową konsystencję, nie za gęstą. Dobrze się pieni, ładnie pachnie. Wydajność jest średnia, ale cena też nie jest wysoka, więc się opłaca kupić. Nie podrażnia skóry.

Bardzo dobry!

Aktualnie w użyciu mam wersję miodowo-mleczną. Ach, co to jest za zapach, cudo! Można się uzależnić. Prawdziwy, dość trwały, bez odrobiny sztuczności. Pieni się nieźle, ale polecam używać gąbki lub myjki - wtedy piany jest znacznie więcej. Nie wysusza, nie podrażnia, dobrze się z ciała zmywa. Świetnie oczyszcza. czego chcieć więcej. Formuła kremowa, troszkę lejąca. Wydajność więc nie będzie mocną stroną tego żelu. Ale kosztuje grosze, więc to nie minus :) Ostatnio w Lidlu złapałam go za niecałe 5zł.
Opakowanie praktyczne. Wygodna butelka, dobrze leży w dłoni. dziurka dozująca o właściwej wielkości.
Na swoją kolej czeka jeszcze wersja rabarbarowa. Inne pewnie też przetestuję, bo wybór jest niemały :)