Eveline Cosmetics, Contour Sensation (Paleta modelująca kontur twarzy)

Eveline Cosmetics, Contour Sensation (Paleta modelująca kontur twarzy)

Średnia ocena: 3.49/5

Pojemność 13,5 g

Zestaw 3w1 do konturowania, który poprawia symetrię twarzy i pozwala uzyskać efekt pełnej metamorfozy. Konturowanie to umiejętne wykorzystanie gry światła i cienia. Makijaż z użyciem podkładu i korektora może spłaszczać rysy twarz. Cera jest wyrównana i wygładzona, ale twarz traci naturalną wielowymiarowość. Modelowanie za pomocą bronzera i highlightera pomaga wyszczuplić lub poszerzyć twarz, możemy ją także wydłużyć lub skrócić, zmodyfikować kształt nosa lub uwydatnić kości policzkowe. Po wymodelowaniu rysów twarzy, nałożenie na policzki różu da efekt wypoczętej, świeżej cery.
Zestaw zawiera:
- puder brązujący, aby przyciemnić i zarysować kontur twarzy, - puder rozświetlający, aby podkreślić wypukłe części twarzy, - róż dla efektu wypoczętej twarzy.
Palety są dostępne w dwóch odcieniach, do karnacji ciepłej i chłodnej:
- 01 Pink Beige
- 02 Peach Beige

pudrowe

Aplikacja kosmetyku przebiega bez problemu.

Opakowanie jest plastikowe, mieści w sobie 3 kolory, dobrze się z nimi pracuje, dobrze napigmentowany. Aplikacja kosmetyku przebiega bez problemu.
Rozświetlacz delikatnie rozświetla cerę. Bronzer ma delikatny, ciepły kolor, ładnie konturuje twarz, nie tworzy plam. Róż w ciepłym odcieniu, daje efekt świeżej cery.

Całkiem niezłe trio

Pokusiłam się kiedyś na ten produkt na zakupach w drogerii, 3 w 1, na wyjazd idealne rozwiązanie, aby nie zabierać zbędnych przedmiotów.
No, ale niestety opakowanie jest plastikowe, niezbyt wytrzymałe, i po paru wyjazdach ze mną wieczko odpadło, za trwałość opakowanie spory minus, mogłoby być trwalsze i bardziej dopracowane,
Bronzer ma dość przyjemny kolor, całkiem nieźle pasujący do mojej karnacji, dobrze się z nim pracuje, ładnie się rozprowadza, może mógłby być nieco bardziej napigmentowany.
Róż bardzo fajny, delikatny, aplikacja również bez problemu, bardzo fajny.
Rozświetlacz jest bardzo lekki, delikatny, nadaje lekki wygląd błysku, delikatne rozświetlenie, kolorystyka jest ok, na codzień jak najbardziej mi wystarczył.
Cena jest atrakcyjna więc w sumie nie żałuję zakupu, ale nie wiem czy kupię ponownie.

Dobry produkt

Świetny produkt. Mamy tutaj wszystko, co potrzebne do konturowania twarzy.
Paleta dostępna jest w dwóch odcieniach, mi przypadł do gustu zestaw 02 Peach Beige.

Paleta jest okrągła, podzielona na 3 części, z przezroczystym wieczkiem.
Pierwsza część to bronzer o delikatnym ciepłym kolorze, ładnie konturuje twarz, nie tworząc plam. Bronzer jest dobrze napigmentowany.
Druga część to róż, również w ciepłym odcieniu, ładnie współgra z podkładami i pudrami. Na twarzy otrzymamy efekt świeżej cery.
Trzecia część to rozświetlacz, jest mniej napigmentowany, bardzo delikatny, ale podkreśli nam kości policzkowe po kilkukrotnym muśnięciu pędzla.

Produkt spełnia oczekiwania, myśle że jeszcze po niego sięgnę.

Super paletka

Kocham produkty marki Eveline, a to trio sprawdziło się u mnie idealnie, świetnie się nakłada, co do trwałości mogłoby być lepiej, ale jestem bardzo zadowolona.

Nie dla mnie

Plastikowe opakowanie, które nie wyróżnia się niczym szczególnym. W środku bronzer, róż i rozświetlacz. Mój odcień to 02 peach beige. Produkty są dosyć suche, a pigmentacja jest różna. O ile róż ma bardzo dobrą pigmentację, tak rozświetlacz - dobra, a bronzer jest mało napigmentowany. Wszystkie trzy produkty są dosyć suche i mocno się sypią. Nie da się ich budować. Bronzer ma fajny, ciepły odcień, róż jest dosyć mocno różowy - oba mają matowe wykończenie. Rozświetlacz natomiast ma trochę chłodne, różowe-srebrne tony i daje efekt tafli. Aplikacja jest taka sobie. Bronzer, aby nałożyć w odpowiedniej dla siebie ilości to trzeba się trochę namachać. Rozświetlacz nakłada się dosyć sprawnie, ale jeśli chodzi o róż to trzeba go nabierać delikatnie, aby nie przesadzić z ilością. Razem dają bardzo ładny efekt na skórze, są trwałe, a cera wygląda świeżo i promiennie. Wydajność największą ma róż, później bronzer o dziwo i rozświetlacz. Prawdę mówiąc paleta nie jest bardzo tragiczna, aczkolwiek zdecydowanie bardziej ucieszy osobę początkującą niż kogoś kto już trochę makijaży wykonał. Jak kiedyś lubiłam tą paletę tak teraz po kilku latach nie koniecznie. Nie polecam.

Niespodzianka

Kupiłam zestaw już jakis czas temu. Fajny bronzer zużyłam od razu,fajny kolor, ładnie się nakładał. Potem trio leżało w kosmetyczce aż nagle mówię, a spróbuję różu...i przepadałam. Śliczny herbaciany kolor, piękna wyważona pigmentacja i na kremie bb utrzymał się cały dzień. Do tego rozświetlacz, piękny jasnoróżowy i moje policzki mają zdrowy i piękny blask. Zakochana jestem. Świetna jakość, piękne odcienie. Eveline umie produkować sztosu. Polecam!

3 produkty w jednym - uwielbiam

Paletę mam w kolorze 01. To świetne trzy kolory które dodają twarzy młodzieńczego blasku. Bardzo lubię rozwiązania, w których w jednym opakowaniu mamy kilka produktów dzięki czemu w razie czego na szybko do torebki pakuje jedno opakowanie a nie kilka.
Bronzer pozwala dobrze wykonturować twarz oraz dodać jej odrobinę ciepła. Produkty pozwalają się dokładać, dobrze się rozblendowują dlatego nie muszę się obawiać że zostanę z plamą z którą nie będę potrafiła sobie poradzić. Efekt jest delikatny, dziewczęcy a w razie potrzeby można go wzmocnić. Naprawdę fajna paletka w dobrej cenie.

Zestaw do konturowania

Chyba jedyny zestaw do konturowania jakiego używam mam kolejne opakowanie jestem w jego trakcie zużywania jeżeli chodzi o bronzer to jest idealny do mojej karnacji jeżeli chodzi o rusz to go nie używam bo zazwyczaj nie używam różu a jeżeli chodzi o rozświetlacz to jest po prostu mega pięknie rozświetla buzia przynajmniej podkreśla kości policzkowe łuk brwiowy

Paletka jest na pewno warta wypróbowania...

Paletkę do konturowania otrzymałam w prezencie, trochę przypomina mi tą którą posiadam z Ingrid.
Posiadam ją w numerze 01- Pink Beige i jest to paleta o trzech przegródkach a w każdej z nich mieści się inny kosmetyk o pudrowej konsystencji, dzięki któremu wymodelujemy naszą twarz.
Ma ona wygodne, trwałe i bardzo poręczne kompaktowe opakowanie.
Znajdziemy w niej bronzer, rozświetlacz i róż podzielone na części,każda część zawiera 4,5g produktu co łącznie daje 13,5g produktu.
Bronzer posiada dość ciepły i delikatny odcień którym ładnie wymodelujemy i ocieplimy twarz.
Róż jak dla mnie jest zbyt różowy, ja jednak wolę bardziej brzoskwiniowe odcienie.
Dobrze się go nakłada, jest matowy i dość trwały.
Rozświetlacz jest bardzo ładnym, ciepłym i szampańskim odcieniem,daje u mnie całkiem ładny i delikatny efekt rozświetlenia.
Ten kosmetyk polubiłam przede wszystkim za trwałość, która rzeczywiście jest kilkugodzinna bez potrzeby robienia poprawek. Dodatkowo odcienie kolorów każdego z kosmetyków są bardzo ładne i naturalne.
Jest to paletka która jest bardzo wydajnym kosmetykiem, używam jej dość często i nie widać po niej jakiegoś większego ubytku.
Paleta zawiera w sobie wszystko to, czego potrzebuję w codziennym makijażu, świetnie sprawdzi się u osób początkujących.

Gdy okładka zdobi książkę...

Strasznie się zawiodłam! Cena niska, więc nie oczekiwalam czegoś mega super, ale to jest porażka... Pigmentacja? Brak czegoś takiego. Nieźle trzeba się "namachać", żeby nabrać bronze, jest tak jasny, że go nie widać (mimo, że jestem totalnym "bladziochem" i każdy podkład jest dla mnie za ciemny). Róż? Ten kolor jest tak bardzo różowy, że na twarzy nie wygląda dobrze, a rozświetlacz to jakiś słaby brokat!
Jedynym plusem jest świetne opakowanie...

Genialny, dla każdego

Swoją przygodę z konturowaniem właśnie zaczęłam z tym produktem, i powiem, że rewelacja. Produkt pełnowymiarowy, bo każdego produktu jest naprawdę dużo. Kolory są neutralne, wydaje mi się ze mogą spasować każdemu, bo nie wchodzą w jakieś konkretne tony. Konturowanie można budować, można nałożyć delikatnie ale można wzmocnić efekt. Rozświetlacz nie jest jakimś WOW brokatem, jest fajną delikatną taflą, mnie ten efekt bardzo zadowala.
A żeby nie było ze nie mam porównania korzystałam z takiego typu produktu, tez 3w1 od siostry i nie porównywalny, tragedia zero pigmentu trzebabyło tego chyba z tonę nałożyć.
Dlatego ten produkt polecam każdemu, i początkującym i zaawansowanym, jest naprawdę wydajny, dopasowany no i w super dostępny bo chyba w każdej drogerii nie za fortunę;)

Bardzo fajne Duo

Tak Duo nie trio. Bardzo fajna paletka do konturowania, śliczne ciepłe kolory które będą idealne na wiosnę i lato. Paletka ma bardzo miłą formułę nie suchą i nie mokrą taka w sam raz i chociaż lekko się osypuje to nie jest to jakoś dokuczliwe. Róż jest w bardzo ładnym ciepłym brzoskwiniowym odcieniu. Dobrze się blenduje i nie tworzy plam, kolor wytrzymuje przez większość dnia. Bronzer zdecydowanie w ciepłej tonacji ale ja takie lubię wolę efekt cery muśniętej słońcem niż szare baki niczym brud. Kwestia gustu. Wszystko ładnie wygląda dobrze się transferuje na skórę. Najsłabszym punktem tego trio jest rozswietlacz. Taki nijaki. Troszkę różowy odcień który jak dla mnie kłuci się z kolorystyką paletki. Lubię bardziej złote tony i większy błysk więc jak dla mnie to nie trio tylko duo.
Ogólnie produkt bardzo dobry w estetycznym opakowaniu. Za dobrą cenę.