YSL, Haute Tenue

YSL, Haute Tenue

Pierwszy "biustonosz" w... SPRAYU!!! Roślinne proteiny tworzą delikatną, elastyczną siateczkę dzięki której skóra staje się długotrwale ujędrniona. Dość drogo, ale jeśli to prawda co twierdzi producent, to może warto ;-)

Cena: 217 zł / 100 ml

zbędny

Wybierając kosmetyk do biustu stawiam na pielęgnację. Moim zdaniem ten spray to placebo za wysoką cenę. Nie mam żadnych problemów z biustem, jednak lubię mieć poczucie, że pielęgnacja, jaką stosuję zapobiegnie ich powstawaniu. Podczas używania tego sprayu miałam wrażenie, że spryskuję mój biust...wodą. A jak na takie efekty, to ten specyfik troszkę za dużo kosztuje ;)

Używam tego produktu od:kila miesięcy

Cuda kontrolowane;)

Kupilam ten kosmetyk chociaż pani w Sephorze mi go nie polecała usiłując skierować moją uwagę na specyfik do biustu Clarinsa. No, ale zadziałała wyobraźnia i kupiłam YSL. W cuda nie wierzę:) Nie wierzę, że jakikolwiek spray czy krem zlikwiduje w całości rozstępy ( sceptyk ze mnie;) Ten spray zadziała moim zdaniem najlepiej na średni biust, bez specjalnych problemów ( rozstępy czy nadmierne wiotczenie). Ot, taka miła profilaktyka.I po to go kupiłam. Uznałam, że po lecie należy się moim piersiom jakąś dodatkowa opieka:) Może dlatego, że nie miałam wygórowanych oczekiwań ten kosmetyk po prostu mi sie spodobał. Aplikacja przyjemna, coś dla zabieganych dziewczyn, które nie mają czasu czekać aż preparat się wchłonie. Wydajny, ja używałam dwa razy dziennie i starczyło na dość długo.
Efekt? Skóra nieco bardziej nawilżona i piersi lekko podniesione. Tak jak pisałam byłam ogólnie zadowolona z biustu i nie miałam mu nic wielkiego do zarzucenia:)Od jakiegos czasu regularnie stosuję silikonowe staniki w sprayu:). Do YSL może wrócę. Teraz kupiłam Dior Bikini Top ( podobny pomysł). I tu plus dla Haute Tenue za przyjemniejszą aplikację.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:Jedno całe opakowanie.

nic powalajacego

mam dosc obfity biust, a na dodatek rozstepy. Stosowalam regularnie i nie zauwazylam piorunujacych efektow. Moze zadziala na mniejszy biust i profilaktycznie, ale za ta cene...? poza tym plusem jest zapach i wygodnosc w uzyciu, jako ze jest to spray, ktory dosc szybko sie wchlania, i natychmiast mozna zalozyc bielizne. Ale za ta cene, to za malo.

depilacja rąk

nic powalającego

A więc:

to cudo ma podnosić i napinać biust, no i powiem tak mojego biustu nie podnosi z pewnością. Ja jestem nieszcześliwą posiadaczką większych piersi (rozm. C)
i kupiłam ten spray aby zlikwidować rozstępy i może polepszyć ich wygląd, ale nic z tego, preparat bardzo ładnie wygładza skóre piersi, niweluje rozstępy ale jest to raczej działanie chwilowe, optyczne.

To fajna sprawa np. na randkę :D czy ubieranie stroju kąpielowego czy bluzek z dużym dekoltem, ale jeśli ktoś liczy na stałe i skutecze polepszenie stanu swoich piersi to raczej grubo się pomyli. W tej chwili jest już nowa wersja tego preparatu w innym pojemniku, może ona jest lepsza.

Oceniam na 4.00

Bardzo ciekawa pozycja na rynku, jednorazowe spryskanie biustu powoduje ujedrnienie na pare godzin, kuracja 2-tygodniowa czyni cuda. Piersi staja sie jedwabiste, ksztaltne, jedrne i ponetne :) Moj chlopak byl zachwycony :)