Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Bourjois, Creme Ultra Or & Ultra Argent

Bourjois, Creme Ultra Or & Ultra Argent

Creme Ultra Or/Ultra Argent to złoty lub srebrny krem do "uatrakcyjnienia wyglądu" twarzy, włosów lub ciała. Sposobów jego użycia może być tak wiele, jak wiele sobie zażyczymy i ile podpowie nam fantazja. Ja podam przykładowe sposoby jego spożytkowania na własnej mej, skromnej osobie :) Aha, posiadam krem złoty, ten kolor lepiej współgra z moim ciepłym kolorytem cery i brąz oczkami. ;) Oto więc moje sposoby "rozprawienia się" z nim:

1. Można delikatnie zaakcentować nim części twarzy, np. kości policzkowe, łuk brwiowy - szczególnie teraz, letnią porą pięknie połyskuje na opalonej skórze!
2. Można wymieszać go z podkładem i nałożyć na całą twarz - efekt delikatnie połyskujących złotych drobinek!
3. Można nałożyć go na ciałko, bezpośrednio, lub wymieszać z balsamem do ciała. Jak już wspomniałam, na opalonej skórze efekt super!
4. Można nim zrobić np. pasemka na włosach, szczególnie gdy są to włosy w miarę ciemne . Pasemka wypróbowałam na koleżance w wieczór sylwestrowy i muszę powiedzieć, że dłużej się trzymały niż te zrobione kolorowym lakierem.

Kosmetyk ten jest bardzo wydajny, szczególnie gdy używa się go w "mieszance" z balsamem, czy podkładem. :)

naprawdę dobry

W przeciwieństwie do większość tego typu kosmetyków nie znika po godzinie ;) i bardzo szybko zasycha.
Jest superwydajny i w zasadzie można go stosować do wszystkiego - makijażu oczu, policzków, dekoltu, całego ciała, włosów.
Ma przyjemny zapach i idealną ilość brokatu - można uzyskać delikatny oraz całkiem mocny efekt.

Dziesiątki zastosowań

Rewelacyjnie wielofunkcyjna rzecz. Można z tym kremem szaleć, jak tylko wyobraźnie nam podpowiada. Nadaje się do podkreślania miejscowego (np. ramiona, skronie, policzki), można zmieszać odrobinę z podkładem i już mamy rozświetlający;), albo z kremem brązującym dla dodania blasku, można nakładać jako żloty cień lub eyeliner (cieniutkim pędzelkiem - w tej formie, służąc za jedyny obok tuszu makijaż oka, doskonale sprawdza się na dzień.)... Dla mnie po prostu kosmetyk, który obowiązkowo mam w kuferku!:) Nie bardzo rozumiem tylko, dlaczego na opakowaniu wymieniono też włosy jako miejsce zastosowania - odrobina nie widać, a większa ilość to smalec na głowie!:)
Niewiarygodnie wydajna rzecz, swój kremik mam już trzeci rok!

dobry na wieczór

Stosowałam go wyłącznie na wieczór, "udekorowałam" też nim rodzicielkę na Sylwestra. Używałam wraiantu złoto-miedzianego (tak mi się wydaje, że jest parę wersji tego złota), głównie na policzki i ramiona, na włosach niespecjalnie było widać. Na opalonej skórze nie miałam przyjemności, ale chyba faktycznie musi fajnie wyglądać. Na wieczór jest super, nadaje delikatne wykończenie makijażu, ale nie nadaje się moim zdaniem na dzień.

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Suuuper

Faktycznie wspaniała rzecz, poleciła mi go koleżanka która jest wizażystką jakiś czas temu, kiedy marudziłam że przydało by mi się coś co ożywiło by nieco mój makijaż i udało się, używałam właśnie głównie na ciało i do rozświetlania twarzy i włosów, zostało mi jeszcze trochę tego produktu ale kiedy się skńczy napewno kupię sobie drugie opakowanie.