Liqpharm, Liq CC Serum Rich 15% Vitamin Boost (Bogate serum rozświetlające z witaminą C)

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Serum dzięki wysokim stężeniom aktywnych składników redukuje proces starzenia skóry oraz chroni przed działaniem niekorzystnych czynników środowiskowych. 15%, zapewnia szybkie pobudzenie syntezy kolagenu, skutecznie neutralizuje wpływ wolnych rodników i wyrównuje koloryt skóry.

z przebarwieniami / defektami, dojrzała, sucha, młoda
rozświetlające, wybielające / rozjaśniające, przeciwzmarszczkowe, nawilżające
bezzapachowa
z pipetą, w ampułce
bogate
emulsja
koncentraty i esencje, serum

Liq cc Rich

Kupiłam zachęcona opiniami o marce. Miałam już serum z wit. E. tej firmy.
Moje wrażenia: na początku serum sprawdzało się dobrze. Bez spektakularnych efektów. Po jakimś czasie zauważyłam na buzi czarne kropki - to serum ma oleistą konsystencję i niestety na mojej twarzy powodowało powstanie czarnych punkcików oraz podrażnienie. Nie mogłam zużyć do końca. Nie dla mojej cery.

Produkt dla mnie

Witaminę C kupiłam bo przeanalizowaniu wielu recenzji w internecie. Wcześniejsze kosmetyki z witaminą C albo nie działały albo bardzo drażniły moją skórę. W moim wieku 30+ witaminą C powinna być numerem 1 dlatego poświęciłam nieco czasu żeby zagłębić się w temat. Liq CC kupiłam online w Super-pharm ponieważ tam wchodziła korzystnie cenowo. Buteleczkę trzymam w lodówce i jednorazowo aplikuje 2-3 krople. Początkowo strasznie bałam się pieczenia i stosowałam z serum nawilżającym Biodermy. Okazało się, że nie ma się czego bać bo mojej skórze te serum przypadło do gustu i nie tylko dobrze je przyjmuje, a do tego z dnia na dzień wygląda coraz lepiej. Oczywiście na efekty trzeba trochę poczekać ale już teraz mogę śmiało stwierdzić, że warto.

Grnialne

To serum to produkt kultowy, jednak w moje ręce trafiło dopiero kilka miesięcy temu. I...kupiłam już drugą sztukę ????
Jak zawsze zacznę od opakowania. Cimna, szklana butelka z wygodną pipetą. Kosmetyk ma żółty kolor i lekko oleistą konsystencję. Kilka kropel wylewam na dłoń i wklepuję w skórę podczas porannej pielęgnacji. Po chwili nakładam krem, potem krem z filrem, albo tylko sam spf. Pomimo, że nie wchłania się do końca, żaden z kremów, a także makijaż nie spływa, nie warzy się ani nie rozwarstwia. Buzia od razu jest rozświetlona, koloryt ładniejszy. Po kilku tygodniach stosowania już widać rozjaśnienie skóry. Zapach (i smak, jak trafię za blisko ust) ma lekko kwaskowy. Używałam już różnych kosmetyków z wit.c, jednak takiego efektu wow nie dał jeszcze żaden. Jest tu zauważalna poprawa cery, wzrost nawilżenia i wygładzenia skóry.

to czego szukałam

Najlepsze serum z vit C jakie miałam okazję testować. Tak, też próbowałam się przerzucić na tańsze ale tylko tu zauważałam efekty . Moja skóra mieszana i naczynkowa uwielbia ten produkt. Używałam w wersji light. Wygładza, wyrównuje koloryt, zmniejsza widoczność naczynek, wizualnie skóra jest jakby odmłodzona.

Na ten moment ulubione serum antyoksydacyjne

Na ten produkt natknęłam się przypadkiem parę miesięcy temu z polecenia i nie żałuję, że w końcu się na niego zdecydowałam. Póki co spełnia wszystkie moje wymagania. Po pierwsze realnie czuję, że "coś robi" z moją skórą. Po paru tygodniach stosowania wydaje się być bardziej rozjaśniona i odżywiona, nawet przy samej aplikacji pozostawia fajne uczucie odżywienia. Posiadam skórę skłonną do tworzenia się przebarwień - w trakcie stosowania serum zauważyłam, że stare przebarwienia potrądzikowe zaczynają blednąć a te, które gdzieś regularnie pojawiają się na mojej twarzy szybciej znikają.

Jego konsystencja jest nie rzadka ale też nie za bardzo gęsta, coś pomiędzy, przez co mimo bogatej formuły dobrze się wklepuje na twarz. Muszę jednak podkreślić, że nie trzeba nakładać go za dużo, jedna pompeczka w zupełności wystarczy, ponieważ przez przy nałożeniu zbyt dużej ilości produktu może pozostawić klejącą warstwę, coś jakbyśmy nasmarowali sobie twarz cytryną. Przy cienkiej warstwie produkt bardzo szybko się wchłania i można nakładać na niego kolejne kosmetyki.

Uważam, że cena jest adekwatna do jakości szczególnie jeżeli produkt złapie się na jakieś przecenie. Produkt jest wydajny, osobiście stosuję go już drugi miesiąc a doszłam dopiero do połowy buteleczki. Z całą pewnością zakupię kolejne opakowanie.

Spodziewałam się lepszych efektów

Kupiłam z polecenia jako jednej z najlepszych witamin C na rynku. Muszę przyznać, że się zawiodłam. Spodziewałam się lepszych efektów za tę cenę. Skóra jest odżywiona i nawilżona, ale brakuje jak dla mnie rozświetlenia.

Bardzo dobre serum

Próbowałam innych, tańszych serum z taką zawartością vit C i zawsze wracam di tego. Po nim moja cera wydaje się autentycznie bardziej promienna i rozświetlona. Stosuję go na noc, bo rano nie mam czasu, żeby czekać aż się wchłonie.
Trzymam serum w lodówce.
Pierwszą butelkę dostałam w prezencie, od tamtego czasu kupuje regularnie.

Moje ulubione serum z witaminą c

Stosuje to serum już od kilku dobrych miesięcy, zaczynam właśnie drugie opakowanie, po około tygodniu stosowania zobaczyłam pierwsze zmiany na mojej twarzy. Przebarwienia potrądzikowe z którymi walczyłam kilka lat widocznie zmniejszyły się, cera wygląda dużo zdrowiej, wyrównał sie koloryt. Stosuje to serum codziennie rano pod krem z filtrem

Po jakimś czasie polubiłam - widać efekty

Serum kupiłam z polecenia internetowych twórców, ale też po pozytywnych doświadczeniach z nocną maską z witaminą E od Liq CC.

Byłam zdziwiona konsystencją, gdyż wcześniej korzystam z bardziej wodnistych formuł. Tutaj na plus, bo taka raczej luźna żelowa konsystencja nie ucieka z dłoni i jest łatwiejsza w aplikacji.

Niestety mój egzemplarz uległ chyba jakiejś niekorzystnej zmianie, bo zmętniał i pojawiły się żelowe grudki, mimo wstrząśnięcia i prawidłowego przechowywania. Było jeszcze pół roku do upływu terminu ważności. Więc wydaje się, że zadowolenie z korzystania z tego produktu zwykle jest większe :)

Mimo tego problemu z konsystencją, nauczyłam się z niej z sukcesem korzystać. U mnie serum się nie szybko nie wchłaniało i zostawiało świecącą się, lekko lepką warstwę. Jednak po dobrym wmasowaniu i nałożeniu kolejnych warstw, nie przeszkadzało mi to. Skóra też nie wyświecała się przez to nadmiernie.

Dzięki swojej gęstszej konsystencji serum nie wymaga natychmiastowego przykrycia kremem, co jest wygodne i pozwala na lepsze wchłonięcie się substancji czynnych. Choć producent nie mówi nic o takim odstępie. Jednak fajnie, że nie trzeba i nie czuje się potrzeby śpieszenia. Zawsze większy uniwersalizm.

Na plus dość neutralny zapach, szybko się ulatnia. Po doświadczeniach z intensywnym metalicznym zapachem kwasu ferulowego, to miłe zaskoczenie. Szkoda, że serum nie zawiera tego kwasu, bo byłoby to zdecydowanie lepsze w działaniu.

Na minus krótkie PAO - 3 m-ce i w ogóle względnie krótki termin ważności. Niepraktyczny jest też wymóg trzymania w chłodzie - odpada np. na wyjazdy.

Na plus bardzo eleganckie opakowanie - matowy kartonik w pięknym kolorze. Buteleczka z pipetą też praktyczna i niezwykle gustowna ze wszystkimi niezbędnymi informacjami. Pipetka bez zarzutu.

Produkt też jest zaskakująco wydajny, choć nie spodziewałam się tego. Starczył mi na 2,5 m-ca prawie codziennego porannego stosowania.

I na koniec najlepsze - serum naprawdę działa! Mimo że stosuję serum z witaminą C głównie w celach antyoksydacyjnych, które trudno ocenić w krótkiej perspektywie czasowej, tutaj po około 2 miesiącach stosowania zauważyłam wyraźne rozjaśnienie cery, wyrównanie kolorytu i wygładzenie. Nie mam przebarwień, więc tego aspektu ocenić nie mogę. Jestem pozytywnie zaskoczona, bo to nie moje pierwsze serum z kwasem askorbinowym i przy wcześniejszych nie zanotowałam takiego wpływu. A z reguły jest tak, że skóra reaguje silniej na początku kontaktu z witaminą C, potem już stabilizuje się na podobnym poziomie.

Reasumując, polecam - trzeba być tylko świadomym opisanych powyżej kwestii związanych z konsystencją, ograniczeniami czasowymi i przechowywaniem.

Serum ma za zadanie chronić, pobudzać syntezę kolagenu, działać przeciwzmarszczkowo, redukować przebarwienia, przewracać blask i witalność skórze. Serum zamknięte jest w szklaną buteleczkę z pipetą. Ma wodną konsystencję, która szybko się wchłania i daje mega dozę nawilżenia. W zasadzie jest bezzapachowa.
Zauważyłam, iż moja skóra jest bardziej jędrna, promienna i wyraźnie nawilżona.

Najlepsze serum pod spf ❤

Zakupilam to serum z myślą o mojej niejednolitej cerze i przy okazji pod spf dla zwiększenia jego spectrum dzialania i przepadlam. Serum jest przezroczyste, lekko metne, trzymane w lodowce dosc geste oraz bezzapachowe. Formula jest lekko olejowa, ale wchlania sie w kilka minut i cera od razu wygląda promoenniej. Dzieki bogatej konsystencji, serum daje juz taka pierwsza dawke nawilzenia i czasami bez nakladania kremu na dzień aplikuje spf prosto na wchloniete serum i wszystko wyglada slicznie. Opakowanie miesci 30 ml produktu, szklo jest ciemne (na plus dla trwalosci wit c), jedyne zastrzeżenia mam do pipety, która sie zacina, nie wciąga wiekszej ilosci produktu do rurki przez co zeby nalozyc kilka kropel na twarzy musze nabierać 2-3x do pipety. Moze to efekty tego, ze serum zgestnialo w lodowce. Taki zimny produkt swietnie sie sprawdza rano, szczegolnie latem. Cena to ok 50 zl, ale serum jest wydajne i przede wszystkim działa.

Dobry, wart zainteresowania

Serum testuję już od dłuższego czasu, początkowo ciężko było mi zauważyć jakieś pozytywne efekty, spektakularne rozjaśnienie i zniwelowanie przebarwień. Mam cerę mieszaną, trądzik został załagodzony, ale borykam się z przebarwieniami i dlatego poszukuję właśnie kosmetyków do ich rozjaśnienia. To serum fajnie daje sobie radę, warto się nim zainteresować przy świeższych jak i starszych śladach.

Zalety:
- opakowanie z pipetą
- żelowa konsystencja, bardzo wydajna, początkowo nakładałam nieco za dużo, ale później odkryłam, że wystarczy niewiele, aby pokryć całą cerę
- szybko się wchłania i nadaje się do dziennej pielęgnacji pod filtr UV, przy nałożeniu odpowiedniej ilości nie zostawia lepkiej powłoki
- po dłuższym stosowaniu cera ma więcej blasku i takiego naturalnego glow, jest bardziej napięta i elastyczna
- przebarwienia są spłycone, nie całkowicie zredukowane, ale znacznie bledsze i skóra ma bardziej ujednolicony koloryt

Wady:
- opakowanie z ciemnego szkła ma chronić przed światłem, ale słabo widać zużycie ;)

Muszę zaznaczyć, że serum stosowałam od bardzo dawna. Początkowo sporadycznie, żeby zobaczyć jakieś pierwsze wrażenia, a dopiero po jakimś czasie systematycznie, aby przyjrzeć się efektom. Do tego miałam włączoną kompleksową pielęgnację nakierowaną na minimalizowanie trądziku i nawilżanie, dlatego to serum myślę, że świetnie się sprawdziło właśnie w takiej pełnej i zrównoważonej pielęgnacji.

Myślę, że powrócę do niego lub kupię lżejszą wersję jeśli moja cera będzie już w satysfakcjonującym stopniu rozjaśniona. Uważam, że to serum warte uwagi :)