Under Twenty, White Touch, Balsam superujędrniający

Under Twenty, White Touch, Balsam superujędrniający

Balsam WHITE.TOUCH z wyciągami z czerwonych alg i pomarańczy ujędrnia i wygładza ciało. Przy okazji - przyjemność dla zmysłów.

Niezachwycający

Ten balsam był zdecydowanie średniaczkiem. Wielka tuba, którą ciężko zmęczyć do końca. Konsystencja, która lekko się lepi i natłuszcza. Delikatny zapach, ale nie na długo, bo po dłuższym używaniu staje się odpychający. Ujędrniał tyle co nic i tylko cena niczego sobie.
:/ to nie jest dobry balsam.

Używam tego produktu od: strasznie dawno
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe, końcówka poleciała do kosza

Dla mnie BOMBA :)

Używałam tego balsamu kilka lat temu i byłam mega zadowolona, nawilżał i ujędrniał skórę, z naciskiem na ujędrnianie, po żadnym innym balsamie nie widziałam takich rezultatów! Efekty były widoczne nie tylko
Niestety od jakiegoś czasu nie mogę znaleźć tego balsamu a chętnie kupiłabym go ponownie. Nie wiem skąd te negatywne opinie, może po prostu on działa jedynie na skórę UNDER 20? ;)
______________________________________________
Daj "+" jeśli się podobało :)

Używam tego produktu od: 2005-2007
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 3 (nie pamiętam)

Paskudztwo

Właśnie wylądował w śmietniku.PRObowałam go wymęczyć do końca, ale nie mogłam znieść tego smrodu.Do tego tłusta, lepka konsystencja i nieporęczne opakowanie.Nie polecamUżywam tego produktu od:parę tygodni

Quality Missala Jak dobierać perfumy

OKROPIEŃSTWO

okropny! kupiłam go, bo wypróbowywałam wszystkie kosmetyki z tej serii. jednak ten balasam okazał się w 100% nietrafiony. jest okropnie gęsty, nie wchłania się, jak się nim posmaruję mam wrażenie jakbym rozsmarowała na sobie jakiś tłuszcz. fu! w dodatku neiprzyjemny zapach, który później nie daje za wygraną i nie da się go zneutralizować. stanowczo nie polecam! wolę uniwersalny balsam firmy Nivea, o dużo rzadszej, wygodniejszej konsystencji i uniwersalnym zapachu!

Używam tego produktu od: parę miesięcy temu

o co chodzi???

Czytając recenzje innych wizażanek zastanawiam się czy mówimy o tym samym produkcie he he no żartuję oczywiście ale ja dostrzegam w nim same wady i jeden plus. Zaleta ta może zainteresować posiadaczki bardzo suchej skóry- tak Was natłuści, że cały drugi dzień też będziecie to czuć (gorzej z waszymi spodniami, spódnicami ;p). Wady- wchłania się całą wieczność, tłusty wręcz smalcowaty film na skórze i stosując go pojawia się pytanie: a co to jest w ogóle to ujędrnienie??? Dla mnie dno... Ale z nazwą to chyba trafili- "White Touch" he he ;-p

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2/3 opakowania

Rewelacja!

Miałam ten produkt co prawda dość dawno, ale pamiętam, że był super.. chyba znów go zakupie :)
Ujędrnia w 100%! Na prawdę! Skóra jest po nim także nawilżona, gładziutka, po prostu cudaczek :)
Do tego ładny zapach, jak dla mnie wydajny, ładne opakowanie, żadnych minusów :) Polecam!

Używam tego produktu od:kiedyś używałam, zamierzam kupić znów

Bardzo dobry.

Dla mojej skóry wręcz idealny. Dobrze nawilża, szybko się wchłania, zapach też bardzo przyjemny. Nie mam problemów z bardzo suchą skórą, jest raczej normalna. Po depilacji nie piecze, przynosi naprawdę ogromną ulgę, gdy skóra zrobi się nieco bardziej sucha ( nie stosuję balsamów co wieczór ). Wydajny, cena w porządku.
Polecam mniej wymagającym osobom.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Jestem na nie!

Jestem na nie zdecydowanie. Balsam jest za drogi jak na jego mierną jakość, za mało nawilża, ujędrnienia też nie zauważyłam, zapach taki sobie, jeszcze ujdzie. Natomiast to, co mnie najbardziej w nim denerwowało było opakowanie: nie dość, że twarde to jeszcze np zużyciu 1/4 opakowania nie można go wycisnąć, a tylko co wieczór trzeba się było z nim męczyć !!!
Nie polecam, a wręcz odradzam szkoda pieniędzy!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 ledwo

beznadziejny

Przede wszytskim tragiczny zapach-jak powąchałam w sklepie to wydawął mi sie niezły ale na ciele jest okropny. Pudrowy, drazniący-okropieństwo. Sam balsam jest dziwny-skóra sie po nim lepi... Jest dosc wydajny.
Ale tego smrodu nie da sie zniesc. Efektu ujędrniającego rowniez nie zauważyłam.

dobry

Balsam ma swoje plusy i minusy.Do plusów zaliczam fakt ,że ładnie sie wchłania i nie przetłuszcza skóry.Jakiegos wielkiego ujedrnienia nie zauwazyłam ,ale w pewnym stopniu skóra jest napieta.Minusem jest zapach moim zdaniem zaden szczegolny myśle ,że jest dosc neutralny no i konsytsencja wydaje sie być odrobine za gesta.Sumując jest ok!!!

Używam tego produktu od:5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Jest bardzo dobry

Moim zdaniem ten balsam jest bardzo dobry. Świetnie nawilża. Dobrze się wchłania. Jest niedrogi, ale wydajny.
+nie pozostawia tłustych śladów
+szybko się wchłania
+nie jest bardzo drogi
+skóra po nim jest bardzo gładka i świerza
+łagodzi podrażnienia

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno jeszce mam

Super!

Kupiłam go, po przeczytaniu kilku pochlebnych recenzji. Pomyślałam co mi szkodzi. Nie żałuje zakupu. Po pierwsze świetny zapach. Po drugie bardzo fajna konsystencja, nic nie spływa, nie maże sie itp. Dobrze się wchłania. Jest tłusty przez co bardzo dobrze nawilża skóre. Tak jak obiecuje producent po użyciu kosmetyku skóra jest gładka i napięte (ujedrniona). Naprawde polecam ten balsam!

Używam tego produktu od: miesiaca