Sopot Sun, Ujędrniające mleczko po opalaniu z wapniem

Sopot Sun, Ujędrniające mleczko po opalaniu z wapniem

Bioaktywne mleczko do pielęgnacji każdego rodzaju skóry po opalaniu, również w solarium.
Ddziałanie ujędrniające: Enteromorpha compressa, witamina E. Stymuluje odnowę komórkową i wzmacnia wewnętrzną strukturę skóry. Odżywia, regeneruje i zwiększa spoistość naskórka. Aktywnie ujędrnia i wygładza skórę oraz skutecznie zapobiega jej wiotczeniu.
Działanie łągodzące: kompleks wapniowy, substancja chłodząca, masło shea, prowitamina B5 (D-panthenol).
Zapewnia przyjemne uczucie chłodzenia wyraźnie obniżając temperaturę ciała. Likwiduje skutki nadmiernego przebywania na słońcu oraz niedostatecznej ochrony skóry.
Intensywnie nawilża, działa kojąco i osłaniająco na naskórek.

Lubię

Po dość intensywnej kąpieli słonecznej byłam czerwono- brązowa i szukałam jakiegokolwiek ukojenia. Padło na to mleczko. Faktycznie nawilża, natłuszcza skórę, przywraca jej nawilżenie. Czy ujędrnia to nie wiem, ale D-panthenol faktycznie działa. Skóra mi nie schodziła płatami, była miękka w dotyku. Minusem jest jego wydajność, ale do przeżycia

Średniak

Mleczko kupiła mama wraz z innymi produktami Ziaji SopotSun. Używałam go, by ukoić spaloną we Włoszech skórę łydek - niedługo po powrocie schodziła mi płatami. Starałam się ich nie zrywać, a smarowałam właśnie tym mleczkiem. Dość dobrze nawilżyło. Ujędrniających właściwości nie oceniam i raczej w nie nie wierzę.
Na plus zaliczam fakt, że niewielka ilość starczy na posmarowanie dużej powierzchni. Wchłanianie - średnie.
Nie wiem czemu, ale jakoś mnie nie przekonało. Gdybym miała inny balsam nawilżający, dałby prawdopodobnie ten sam efekt.
Mimo, że sezon letni jeszcze trwa - gdy mleczko się skończy, raczej nie kupię. Myślę, że istnieją lepsze balsamy nawilżające (bo tak bym ten produkt nazwała)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

więcej nie kupię

Kupiłam, chcąc używać na zmianę z "ultranawilżającym i chłodzącym" mleczkiem sorai, (któremu już wystawiłam opinię). Spisał się tylko odrobinę lepiej niż soraya. Przede wszystkim nie spełnia obietnic producenta - nie ujędrnia, ale dam spokój, bo nie miałam cienia wątpliwości, że to chwyt marketingowy.
Nie nawilża - to najgorsze, a przecież o to chodzi w balsamie po opalaniu, czyż nie?
Doceniam obecność wapnia, choć nie poparzyłam się, więc trudno docenić jego skuteczność.
Nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: wakacje 2009

Starzenie się skóry - dieta

dobry, tani

Wyjeżdżając w tym roku na wczasy zainwestowaliśmy m.in. w ten balsam. Nie oczekiwałam cudów, ale kiedy sięgnęłam po niego po opalaniu, bo był akurat pod ręką, zostałam mile zaskoczona. Jest bardzo lekki jeśli chodzi o konsystencję, ale nie lepko-obleśny jak bywa to z żelami. Niby jest napisane, że ujędrnia, więc spodziewałam się, że bardziej będzie wysuszał niż cokolwiek dobrego czynił, a tu jednak przeciwnie. Balsam nawilżał skórę w miarę dobrze, a przy tym - i tym mnie ujął! - błyskawicznie się wchłaniał i można było po paru minutach założyć ubranie bez obawy, że nigdy już nie uda się go zdjąć. Do tego kosmetyk jest tani. Nie daję pięciu gwiazdek, albowiem jestem czepialska i uważam, że opakowanie jest nie tylko tandetne, jak na Ziaję przystało, ale i niepraktyczne, bo ciężko wydobyć balsam, kiedy jest już trochę zużyty. I mógłby ładnie pachnieć, ale to bym nawet odpuściła.

SUPER

Jak dla mnie ten kosmetyk jest idealny (lecz nie daję 5* bo może go jeszcze kiedyś ulepszą ;)), szybko łagodzi moje podrażenienia (a miewam je przeważnie zawsze, mam jasna karnację i opalam się na czerwono), więc jest on moim wakacyjnym niezbędnikiem.

Używam tego produktu od: nie pamiętam, ale coś około 7 lat
Ilość zużytych opakowań: na pewno ponad 10:D

dobry

Mleczko jest dobre, ale nie zachwyciło mnie. Nie czułam w ogóle efektu chłodzenia, a na tym bardzo by mi zależało...dobrze nawilża i powoduje zmniejszenie zaczerwienienia skóry po nadmiernej ekspozycji na promieniach słonecznych, dodatkowo natłuszcza skórę. Takie zwykłe mleczko do ciała.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1/5

przydatny

zawsze, gdy czuję, że przeholowałam ze słońcem, smaruję się tym cudem. Od razu chłodzi, łagodzi. Następnego ranka po opalaniu skóra jest niesamowicie miękka i nie wiem czy ujędrniona, ale lekko napięta i apetyczna, nie ma mowy o zaczerwienieniu czy pieczeniu. Zapach mi nie odpowiada, ale nie jest jakiś męczący

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Dobry, ale nie po opalaniu.

Po zwykłym chodzeniu na plażę, kąpieli i jeździe na rowerze nie zaobserwowałam, żeby łagodził skórę. Świetnie za to sprawdza się jako balsam do codziennej pielęgnacji. Nie zauważyłam, żeby ujędrniał. Ale wydaje mi się, że skóra jest lepiej napięta. Nie wiem, czy kupię go ponownie. Tym razem poszukam kosmetyku, który zadziała po opalaniu. Ale jeśli będę szukać zwykłego balsamu, zwrócę na niego uwagę.Mam go od miesiąca, ale używam od 5 dni, bo wyjechałam i zapomniałam go wziąć.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte.

hmmm...

2 lata temu na wakacjach w Turcji smarowałam się nim i czułam uczucie chłodu. W tym roku na wakacje tez sobie go kupiłam ale tego uczucia nie doświadczyłam. Mimo to uważał ze jakiś tam korzystny wpływ na skórę ma, bo bolały mnie ramiona od opalania a smarowanie tym preparatem regularnie chyba zapobiegło schodzeniu mi skóry. Nawilżać o on raczej nie nawilża, dodatkowo potrzebny jest balsam do ciała, ale i tak mi się podoba i pewnie będę go na wakacje kupować.

Hmm....

Jak dla mnie mleczko jest mało wydajne, lekko ochładza po opalaniu jednak jak dla mnie zdecydowanie za mało nawilża. Smarując się wieczorem rano niestety moja skóra była już sucha. Zdecydowanie wole zwykłe balsamy, bez podpisu "po opalaniu" po kąpieli słonecznej.

Używam tego produktu od:

sama nie wiem

Takie sobie jest to mleczko i niestety nie lagodzi wiekszych podraznien spowodowanych nadmiernym opalaniem. Z powodzeniem sprawdzil sie za to jako balsam co ciala i krem do stop:D
Efektu ujedrniania nie zauwazylam, ale troche uelastycznia skore i delikatnie natluszcza.
Konsystencja ok, zapach delikatny - nie podraznia.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Jestem na nie

W tym balsamie rewelacyjna jest...cena!
Nie mogę się już doczekać końca opakowania - jest wydajny - zużywam go na nogi, pięty, cokolwiek ;-)
Jak dla mnie - śmierdzi, nie uspokaja mojej suchej skóry. Absolutnie nie nawilża. Nie spełnia swojej funkcji.