Toujours Masumi EDT

Toujours Masumi EDT

Toujours Masumi (fioletowe) firmy Coty. Delikatny, zmysłowy, nadający się zarówno na dzień jak i na wieczorne wyjścia. Jest po prostu inny, tajemniczy. Subtelny, piękny zapach. Na opakowaniu czytamy "każda kobieta powinna mieć swój subtelny zapach, który pasuje do jej stylu i wyraża jej osobowość".

Nuty
kwiatowe
<50ml

idealny

Poznałam je wąchając pachnącą stronę w Twój Styl i od razu się zakochałam.Kwintesencja kobiecości. Uwielbiam perfumy na bazie frezji i większość moich ulubionych ją w składzie posiada.Używając ich zbierałam dużo komplementów, szkoda że już nie są dostępne.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dwa po 50ml, jedno 30ml

coś pięknego...

dostałam je kilka lat temu od chłopaka...byłam bardzo niezadowolona,że dostałam perfumy do momentu otworzenia i powąchania....no coś wspaniałego, otulił mnie taką spokojną,lekką, delikatna magia...nie mogłam się opanować, żeby ich nie używać. pamietam ,że dostałam je w zestawie z satynową torebeczka, która mam do tej pory:) a perfumy...nigdy wiecej ich nie spotkałam później mimo iż wiele razy bardzo chciałam je kupi i jakbym je tylko spotkała to na pewno by były moje:)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe ( do ostatniej kropelki)

Mój ulubiony :)

Zapach delikatny, tajemniczy a zarazem bardzo świeży, nie duszący. Jedyny w swoim rodzaju. Dość trwały. Po prostu piękny. Jestem mu wierna już kilka lat, choć zauważyłam że jest go już ciężko kupić :((

Quality Missala Jak dobierać perfumy

dobry był

Dostałam go w prezencie razem z kosmetyczką i dezodorantem dosyc dawno temu. Podobał mi sie wtedy i uzywałam go dosyc często. Nie był duszący, raczej taki delikatny, słodkawy. Nie zwracałam wtedy uwagi na trwałośc zapachu, poniewaz podekscytowana pierwszymi perfumami 10 latka cieszyła sie juz z tego ze moze na nie popatrzeć i sie nimi prysnąć :) :) :). Ale wydaje mi sie ze sa raczej trwałe ponieważ buteleczkę mam do teraz i jeszcze czuć w niej zapach ;). Opakowanie jest ładne. Nie mam pojęcia czy kupiłabym za tę cenę, może jeszce je kiedyś dostanę w prezencie ;).

Pospolity śmierdziuch

Zapach jak tysiące innych, szczerze mówiąc trudno mi go sobie przypomnieć,nie robi wrażenia. Ani to uwodzicielskie, ani świeże, trudno określić co to takiego. Dla kobiety niezdecydowanej. Posiadam flakonik tylko dlatego, że dostałam w prezencie, sama nie kupiłabym go nigdy.

Używam tego kosmetyku od: kilka razy
ilość zużytych opakowań: ok. 5 ml.

Typ nr 2:)

Szkoda że tak późno je poznałam-z tego co widzę znikają z perfumerii a są to naprawdę śliczne perfumki..Przeraża mnie jedynie ich krótkotrwałość ale w połączenie z dezodorantem z tej samej linii zapachowej pachną dość długo;)Są cieplutkie ale moim zdaniem nadają się na cieplejsze pory roku-zimą można ich po prostu nie wyczuć:)Buteleczka jest piękna-taka prosta a jednak ma coś w sobie:)Uważam ze to najładniejszy zapach ze sredniej półki

idealny

Moj zapach. Tajemniczy, swiezy ale nadajacy sie rowniez na wieczor. Buteleczka skromna ale gustowna. Szkoda tylko ze za jakis czas Coty calkiem wycofa je z obiegu. Zreszta jak wiekszasc swoich zapachow.