Miraculum, Perła & Jedwab, Krem regenerująco-odmładzający na noc

Miraculum, Perła & Jedwab, Krem regenerująco-odmładzający na noc

Krem przeznaczony dla skóry suchej, wrażliwej po 35 roku życia. Bioaktywny kompleks zastosowany w formule kremu regeneruje i reperuje szkody zaistniałe w skórze w ciągu dnia - zmarszczki, utrata poziomu nawilżenia, zwiotczenie i zmęczenie. Krem stymuluje syntezę kolagenu, pobudza jej naturalne funkcje oraz aktywizuje proces odnowy komórkowej. Redukuje grubość zmarszczek, zapobiega powstawaniu nowych i wzmacnia skórę podczas snu. Wyraźnie poprawia jędrność i elastyczność skóry, niweluje objawy zmęczenia, odpręża i odstresowuje.
EFEKTY STOSOWANIA:
-wyraźna redukcja zmarszczek
-poprawa jędrności i elastyczności skóry
-optymalne nawilżenie i regeneracja
-skóra odprężona i odstresowana
SUBSTANCJE AKTYWNE:
- PEARLPURIN - pozyskiwany z pereł słodkowodnych, źródło protein i aminokwasów, które odpowiadają za nawilżenie i elastyczność skóry, przyspieszają metabolizm komórek, dając skórze sygnał do odnowy.
- PROTEINY JEDWABIU - utrzymują na długo wodę w naskórku, dzięki temu skóra jest miękka, jedwabiście gładka i elastyczna.
- URSOLISOME - unikalny składnik z australijskiej rośliny Duboisia, regeneruje i wzmacnia włókna kolagenowe, redukuje grubość zmarszczek, wzmacnia naturalne właściwości skóry - grubość i jędrność, działa przeciwzmarszczkowo.
- ROŚLINNY KOMPLEKS WYGŁADZAJĄCY - minimalizuje zmarszczki, napina skórę i ujędrnia, odmładza rysy twarzy. Zawiera ceramidy roślinne z olejków: wiesiołkowego, jojoba, różanego, awokado, migdałowego. To naturalne składniki lipidów skóry; stanowią główny składnik spoiwa wypełniającego przestrzenie międzykomórkowe w warstwie rogowej naskórka.

dla cery dojrzałej tłustej/ mieszanej

Kupiłam go siostrze na imieniny razem z kremem pod oczy z tej serii i siostra bardzo go sobie chwali.

Krem wyraźnie wygładza, lekko napina skórę, nawilża, ale nie natłuszcza. Skóra wygląda na rozświetloną i wypoczętą.

Ma bardzo ładne, eleganckie opakowanie, delikatny, przyjemny zapach i łatwo można go wydobyć do końca.

Jest bardzo wydajny, nie uczula, opakowanie się nie ściera.

Siostra już zamówiła u mnie kolejny taki zestaw na święta (ma 40 lat, skórę przetłuszczającą się).

To bardzo dobry, polski produkt w fantastycznej cenie.

Przeciętny

Dostałam w promocji, jako dodatek do innego kosmetyku i uzywałam sumiennie ponad miesiąc. Ma lekką, przyjemną konsystencję i ładny, delikatny zapach. Dobry poslizg, rozsmarowuje się bez problemu. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając żadnej warstwy na skórze. Niestety za słabo nawilża, tuż po aplikacji czułam, że moja skóra jest nadal wysuszona a kolejne porcje nie pomagały. Krem nie zrobił z moją twarzą nic. Ani nie wygładził, ani nie nawilżył, rano po obudzeniu była taka sama jak wieczorem poprzedniego dnia. Ot przeciętniaczek, który ani nie pomoże ani nie zaszkodzi.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

Dla 20latki!

Bardzo przyjemny kremik, o lekkiej konsystencji idealny na lato, pobieważ skóra się nie poci. Dobrze się wchłania, nie powoduje podrażnień, po całej nocy skóra jest miękka, delikatna i wypocząta. Jak dla mnie ten kremik jest bardzo dobry...ha tylko trzeba zaznaczyć że mam 20 lat. Z pewnością nie nadaje się dla osób poyżej 30 lat, poniewaz jest zdecydoanie za słaby. raczej polecała bym go panią do 30 lat <20-25>

Na początku używała go moja mama zachęcona opinami pani z drogeri, jednak po miesięcznym użyciu pożegnała się z nim na zawsze, ponieważ był za słaby:(

Używam tego produktu od:3 miesiąsce

makijaż kreska

za słaby powyżej 35:/

cerę mam mieszaną, 23 latka na karku.
oceniam kremik jako dobry ale napewno nie dla starszej cery bo jest zbyt leciutki i delikatny raczej jak emulsja..
Rano twarzyczka jest wypoczęta i polecam jako dodatkową pielęgnację :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Niczego sobie. Trzy plus.

Miły kremik. Bardzo fajna konsystencja, lekki, dość wydajny. Nie tłusty. Ładnie się wchłania. Delikatny, przyjemny zapach.
Nałożony wieczorem jest odczuwalny jeszcze rano, po 8 godzinach skóra nadal jest nawilżona, nie ciągnie i nie jest napięta.
Jestem mile zaskoczona.
Minus dla opakowania, ale po takiej cenie nikt się chyba cudów nie spodziewa. :) No i zawartość jest zdecydowanie ważniejsza. :)

Edit.
Po miesiącu użytkowania odejmuję jedną gwiazdkę.
Po 1 - krem już się kończy, więc wcale nie jest taki wydajny.
Po 2 - na dłuższą metę jest za słaby dla trzydziestolatek. Miesiąc temu (po skończeniu innego kremu na noc) moja skóra była dużo lepiej nawilżona niż teraz, po tym kremie.

nijaki

Właściwie krem, o którym niewiele można powiedzieć...Plastykowe opakowanie, z pretensjami do elegancji, przeciętny zapach, który nie uprzyjemnia nakładania...Przeciętna gęstość - dość dobrze się rozprowadza, dość dobrze wchłania, właściwie nie pozostaje po nim ślad, a to w kremie na noc jest dla mnie wadą...Zmian nie zauwazyłąm, czyli nie podrażnia, nie zapycha porów, ale i cudów nie działa...Totalny przeciętniak - do zuzycia i zapomnienia.

Używam tego kosmetyku pare miesięcy temu/ ilość zużytych opakowań: 1