Fa, The Wild Freshness, Dry+ Soft (antyperspirant w sztyfcie)

Fa, The Wild Freshness, Dry+ Soft (antyperspirant w sztyfcie)

Bardzo skuteczny antyperspirant. Nie zostawia śladów. Zapewnia jedwabiście gładką skórę pod pachami i świeżość trwającą 24 godziny. Ma bardzo delikatny zapach.

Cena: ? zł

nie polecam

nie

*nie chroni
*brudzi ubrania
*po jakimś czasie na skórze powstaje krucha warstwa o_O,
* wysycha już w opakowaniu, zeby nalozyc trzeba zetrzec pierwsza warstwe skorupy o_O
*nie podoba mi sie zapach

Używam tego produktu od:...

Tym razem nie trafiłam...

Testowałam wersję RÓŻOWĄ. Ma bardzo ładny zapach i po zastosowaniu skóra jest aksamitna. Niestety nie spełnia swojego głównego zadania- nie chroni przed potem. No i zostawił troche śladów na ubraniach ;(

Używam tego produktu od: leży w szufladzie od miesiąca, używam go baaaardzo żadko.
Ilość zużytych opakowań:1 (w połowie)

sredni

nie lubie sztyftów,ale go kupiłam bo chciałam nie czekac az antyperspirant w kulce sie wchlonie,stąd sztyft.Niestety cos za cos- cięzko go rozsmarowac i to jedyny minus,ale wiecej sie na sztyft nie pokusze,jednak jest delikatny i pieknie pachnie wiec kupie taki sam ale kulkowy

Używam tego produktu od:4 m-cy
Ilość zużytych opakowań:nadal 1

Manicure - mat i błysk

okropny!

Zdecydowanie nie plecam
Strasznie trudno go "wsmarować" w pachy.
Po jakimś czasie to mydełko mi się połamało. Z ulgą go wyrzuciłam.
Nigdy więcej!

Używam tego produktu od:kilka lat temu

Przyzwyczajenie?

Od paru lat kupuję tylko sztyfty i zawsze wybieram Fa, a właściwie nie wiem dlaczego. To chyba przyzwyczajenie :). Oczywiście nieprawda, że nie pozostawia białych śladów. Nie klei się, bardzo przyjemnie pachnie, jest wydajny.

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:ojej będzie z 6 albo i 7

klei się i lepi

Skleja pachy:( Nie jest to wg mnie antyperspirant, lecz zwykły dezodorant. Zapach bardzo średni...
Marzyłam, żeby się skończył, na szczęście mało wydajny.

Używam tego produktu od:

Dobry :)

Tyle juz antyperspirantow przewinelo mi sie przez rece ale ten jest chyba jednym z najlepszych jakie mialam. Ladnie pachnie, jest niedrogi, prawie wcale nie brudzi ubran i przedewszystkim skuteczny :) Dobrze chroni przed potem :D Polecam!!!

Używam tego produktu od 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań 1

Jestem na tak

Naprawdę polecam. Wypróbowałam mnóstwo antyperspirantów, ale tylko ten "Sport activ" mnie satysfakcjonuje. Ochrona: może nie 24h, ale z pewnością 12!! Podoba mi się jego delikatny zapach. Nie zostawia plam na ubraniach... Jak dla mnie idealny!!

Ilość zużytych opakowań:3 opakowania

porzadny

Jak dotad jest to najlepszy antyperspirant jakiego używałam, poniewaz:
- skutecznie odswieża,
- skutecznie zapobiega poceniu sie i powstawaniu nieprzyjemnego zapachu,
-a poza tym pozostawia białe ślady na bluzkach w minimalnych ilościach (prawie wcale) i jak dotad pod tym względem jest najlepszy,
- jest niedrogi
- i wydajny.
Przerzucam sie na fa :)

Używam tego produktu od: 1
Ilość zużytych opakowań: 2 m-cy

Może być!

Mam zapach "Sport Activ" i jak dla mnie jest troszkę męski. Za to dość dobrze chroni przed potem i jego zapachem. Minusem jest brudzenie ubrań, jeśli nałoży się zbyt dużo tego sztyftu. Ogólnie jednak dość porządny produkt. Myślę, że wypróbuję inne zapachy z tej serii.

nie skuteczny

To moj 1 antyperspirant w sztyfcie i co? rozczarowalam sie zawsze kupowlalm w kulce (owszem sa minusy bo dlugo schna po zaaplikowaniu pod paszki ale za to byly skuteczne) a ten nic nie dziala nawet nie chroni przed zapachem potu wiec.... ja nie polecam...

the best

i znów zapomniałam o podaniu ceny: 10 zł za 50 ml
Jest to drugi antyperspirant, który oceniam bo wypróbowałam ich taką masę i wszystkie były do bani, że postanowiłam napisać tylko o najgorszym i najlepszym. Więc ten jest dla mnie najlepszy. W ogóle nie podrażnia skóry, Zapach pasuje do mojego naturalnego zapachu skóry. Działa bez zarzutu i śmiem twierdzić, że działa dużo dłużej niż 24 godziny. Zupełnie nie plami ubrań bo doskonale się wchłania. Wydajność nadzwyczajna- jednego sztyftu używam ok pól roku. Na koniec dodam, że nie zamien ie go na żaden inny!