Silk Perfect

Silk Perfect

Po nałożeniu podkład zmienia swoją konsystencję z kremowej w pudrową, a dzięki zawartości jedwabnego pyłu czyni skórę miękką i gładką.Doskonale kryjąca i trwała formuła idealnie maskuje niedoskonałości cery oraz oznaki zmęczenia. Matowy efekt makijażu trwa aż do 12 godzin.

Cena: ok. 29 zł / 30 ml

mój KWC!

Super super i jeszcze raz super!!!
Pięknie wygląda na mojej buźce. Naturalnie, maskując wszystkie niedoskonałości. Jest w formie takiego jakby musu, który ładnie się rozprowadza i pachnie. Na twarzy wygląda tak jakby pudrowo. Każdy się pyta co to za kosmetyk :) Co najważniejsze nie swieci się tak jak inne które miałam tylko tak troszkę błyszczy powodując że wygląda oszałamiająco :)
wcale nie powinien należeć do tej kategorii zapomnianych bo ja go kupuje tak jak kupowałam :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście lub nawet kilkadziesiat:)

idealny.

dziwią mnie tak kiepskie oceny tego produktu, ja jestem nim zachwycona.
konsystencja: dla mnie bomba. nie jest rzadki, nie leje się po rękach i twarzy, nie jest też zbyt gęsty, dzięki czemu łatwo się rozsmarowuje, równomiernie pokrywa buzię.
nie zastyga zbyt szybko, więc jest trochę czasu na rozprowadzenie go.
w moim odczuciu jest lekko kryjący, nie tworzy efektu maski, ale dosyć skutecznie maskuje przebarwienia.
efekt wykończenia: pudrowy, skóra leciutko, zdrowo się błyszczy. całość wygląda bardzo świeżo i naturalnie.
odpowiedni dla mojej mieszanej skóry, która ma częste skłonności do przesuszenia. polecam gorąco.

Używam tego produktu od: rok z hakiem.
Ilość zużytych opakowań: trzy.

ok

na lato co prawda sie nie nadaje, ale na zimę jest świetny
podoba mi sie ten zapach
ma idealną konsystencję, nie trzeba go nakładać dużo i dlatego nie tworzy efektu maski

niestety wycofano go z produkcji (tak mi powiedziała sprzedawczyni w drogerii)

Używam tego produktu od:2 lat

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

jak na razie okey

A więc zacznijmy od:

plusy + :)
1. dobrze kryje cienie pod oczkami / troszke gorzej mocniejsze przebarwienia blizny itp./
2. dobrze sie wtapia - ja użyłam odcienia 201
3. leciutki na twarzy i nie robi efektu maski- skóra jest mięciutka w dotyku i podkład sie nie wałkuje
4. przyjemny zapaszek
5. przystępna cena
6. dość dobrze się zmywa

minusy-
1. zbyt gęsta konsystencja
2. przesuszone miejsca od razu podkreśla wiec trzeba mieć dobrze nawilżoną skórę

aha i poczekam czy przypadkiem i podziała jakoś alergizująco albo trądzikotwórczo na moją cerę bo o to nie trudno... wtedy zmienie recenzje ;)

Osobiście polecam go dla osób o mieszanej skórze bąd normalnej bo faktcyznie przy bardzo tłustej może nie spełnić zadania. Ale tak czy inaczej to porządna produkcja made by ASTOR :)
To cała recenzja

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:pół jednego

nie polecam

mam tłusta cera szybko splynąłjest delikatny srednio matuje chociaz nie tworzy maski ale ogolnie mi sie nie podobal jest dużo innych produktów o takich plusach ktore sa o wiele lepsze

Używam tego produktu od:czerwca (czasami)

Słaby produkt!

Podkład nie spełnia obietnic zawartych w opisie. Mam tłustą cerę i podkład w ogóle jej nie zmatowił. Konsystencja nieco dziwna, nie utrzymuje sie długo, nie kryje niedoskonałości.Ja już go nie kupię!

Używam tego produktu od:użyłam 3 mięsiące temu
Ilość zużytych opakowań:1 zaczęte i leży w szafce, bo juz go nie uzywam

jak druga skóra

puder świetnie wtapia się w skórę, nie pozostawia żadnych smug. Ma delikatną kremową konsystencję, jednak nie lubię pierwszego wrażenia. gdy go nakładam, bo mam wrażenie jakbym nakładała maść na twarz :( potem to wrażenie znika, daje efekt pudrowy, więc jest OK!! Ma fajny kolor, używam 300, który idealnie dopasował się do koloru mojej skóry. Jest lekki, nie ściera się w ciągu dnia, może tylko mógłby bardziej ukrywać drobne niedoskonałości na twarzy, ale i z tym sobie radze bo używam korektora. Więc jak dla mnie godny polecenia.
Jedną gwiazdkę odjęłam za pierwsze wrażenie tłustej maści.

Ale i tak go lubię i chętnie polecam.

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań:

Jedno nalozenie na caly dzien

Wtapia sie w moja cere nie ma zadnych pomaranczowych sladow. Makijaz jest delikatny ale zakrywa wszelkie niedoskonalosci mojej skory(tradzik, zaczerwienienia, piegi). Dla efektu pelnego matu warto uzyc sypkiego pudru, ale dla naturalnego efektu jest on niepotrzebny. Jedna aplikacja wystarcza na 12 godzin czyli tak jak podano na opakowaniu.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Mój ulubiony

Lubię podkłady zmieniajace konsystencję po nałożeniu z płynnej na pudrową - ten jest świetny! Idealnie pokrywa, tuszuje niedoskonałości, nie daje efektu "maski" niewidoczny - idealnie wtapia się w cerę, matuje na bardzo długo - przy mojej suchej skórze, praktycznie nie wymaga poprawek przez cały dzień . Nie czuję, że mam go"na sobie" ;) Niejeden podkład mający w tytule "matujący" nie radzi sobie z tym problemem tak dobrze jak ten, który nie jest do matowienia "stworzony". Można dobrać odcień -ja mam raczej jasny, natralny. Rzeczywiście przy nakładaniu jest wrażenie drobnego pyłku, czy piasku pod palcami, ale tylko w przypadku nabrania zbyt dużej ilości - ja nakładam minimum - dlatego opakowanie starcza mi na baaaardzo długo :) Mam zamiar kupić go także w wersji "opalonej". Nie daję KWC tylko dlatego, że nie ma w składzie chociażby min ilości filtrów UV .

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie, ale będą następne :)

Średni

Soł:
Podkład przez pierwsze dni użytkowania był boski. Idealnie wtapiał się w skórę już po pierwszych minutach od nałozenia, krył co miał kryć. Niestety.. nie wiem co sie stało, kogo szlag trafił mnie czy ten podkład [?!]
Trzeba go nakładać jakąś godzinę przed wyjściem żeby dać mu czas by wtopił się w cerę :/ gdy już to zrobi skóra wygląda ładnie. Niestety.. kilka godzin i podkład schodzi. Czyli trzyma się na buzi około 4h w tym 1h 'akomodacji do cery' :P
Po jeszcze dłuższym stosowaniu stwierdzam - pogorszył mi stan cery. Zatyka pory, czuje z nim na twarzy jakaś nieświeża. Nie mój typ, absolutnie.
Plus za WYDAJNOŚĆ, dosyć miła konsystncję i cenę. To tyle..

dla mnie bomba;)

Kończę już drugie opakowanie tego podkładu i muszę przyznać że jestem z niego bardzo zadowolona. Dobrze matuja ( może nie na 12h jak to obiecuje porducent) ale dość długo. Pozatym podkład ten jest świetnie kryjący, co dla mnie jako twarzy z "problemami" jest istotną jego zaletą. Cena też dosyć kusząca jak na produkt znanej marki. Ogólnie podsumowując przymierzam się do kupna następnego opakowania:) A wszystkie niezadowolone wizażanki, które chcą pozbyć się tego kosemtyku, mogą go mnie wysłać:P

dziwny

Ma dość gęstą konsystencję, a w zetknięciu ze skórą zamienia się w puder. Niestety, aplikacja podnosi mi ciśnienie. Pod palcami zamiast lekkiego jak mgiełka pudru (jak na przykład w Ideal Balance L'Oreal) tu czuję... piasek. Mam wrażenie, że to peeling, a moją skórę ta "mechaniczność" dość podrażnia.
Kolory też takie sobie, dla porcelanowych odcieni skóry ten podkład w ogóle się nie nada.
Trochę lepiej wypada po mniej wiecej 30-40 min od nałożenia - znika uczucie piasku na skórze, podkład wtapia się ładnie w skórę. Niestety, wtedy ulatnia się też jego efekt matowienia - więc generalnie buzię i tak trzeba jeszcze przypudrować.
Jest mało wydajny. Dość dobrze kryje, za to trudno go równo nałożyć. Może przesuszać słabo nawilżone fragmenty skóry.
Za to jest mimo wszystko na twarzy dość lekki - nie zatyka porów.
W ogóle na początku dość przeraziła mnie wyciekająca z niego po odkręceniu zakrętki woda - ale doczytałam na opakowaniu, że to naturalny efekt (niestety, na polski już tego fragmentu nie przetłumaczyli).
Pachnie ładnie, po "astorowemu", ma dość eleganckie i trwałe opakowanie.
Ja jednak z niego zrezygnuję - dyskomfort podczas nakładania skutecznie mnie zniechęca.