Helena Rubinstein, Urban Active Fluid SPF 8

Helena Rubinstein, Urban Active Fluid SPF 8

Kosmetyk dla młodych kobiet, prowadzących aktywny tryb życia i chcących opóźnić pierwsze oznaki starzenia. W wersji lżejszej (fluidu) nadaje się dla cer mieszanych i normalnych. Istnieje także wersja w kremie dla cer normalnych i suchych. Zawiera filtry słoneczne, aktywne składniki, zwalczające wolne rodniki ("Cyto-photoprotector) oraz przyśpieszające naturalną regenerację skóry. Producent obiecuje, ze już po ośmiu dniach widać efekt - drobne zmarszczki znikają, a cera staje się jaśniejsza.

Cena: ok. 280 zł

poprawny

Lubię kremy Rubinstein, ale Hydro Urgency czy Force c Premium zdecydowanie bardziej mi odpowiadały, niż Urban Active. Nie miałam do niego specjalnych zarzutów - dobrze się nakładał, ładnie wchłaniał, nie wałkował ( używałam kremu, bo na mnie wałkują się WSZYSTKIE fluidy ) - po prostu sama poprawność...ale czegoś mu brakowało. Nie wiem, czego, ale mnie do siebie nie przekonał. Nie zniechęcił, jak Expressionist, ale pozostawił obojętną. Więcej po niego nie sięgnęłam...

A fuj!

Daję jedną gwiazdkę, bo niżej się nie da.
Krem się tak koszmarnie wałkuje, ze ledwie byłam w stanie go rozprowadzić, a próba nałożenia podkładu na niego była kompletnym nieporozumieniem. Bez podkładu zaś świecił się upiornie, natomiast przypudrowanie go skutkowało powstanie gęstego, klejącego błotka na twarzy. Obrzydliwość!!! Żeby było weselej to jedno zużyte opkowanie było w stanie tak wysuszyć mi twarz, że jeszcze dwa tygodnie po skończeniu kremu ściągała mi się skóra. Widzieć nie chce tego paskudztwa!!

Bardzo dobry

Zdecydowanie lubie ten kremik -uzywam w formie fluidu z SPF 15 (kupiony w USA,dlatego wyzsze SPF).Pieknie sie wchlania,choc jak na fluid nie ma super lekkiej konsystencji a mimo to jak pisze wyzej ,swietnie sie wchlania.Dobrze nawilza skore,skora jest swieza rozjasniona,zdrowsza,taka aksamitna.Malo spie,duzo pracuje a cera wyglada jakby bylo odwrotnie.Polecam !!!

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

naprawde dobry

Podobnie jak Smoczyca uzywam wersji kremowej, nie fluidu. Dla mnie UrbanActive jest naprawde dobry. Bardzo skuteczny, cera wyglada po nim naprawde swietnie, krem niezle pachnie i dobrze sie wchlania. Nie zauwazylam, zeby sie rolowal pod makijazem.

Świetny produkt

Używałam nie fluidu tylko kremu w wersji do skóry normalnej i mieszanej SPF10 ( co faktycznie nie jest najwiecej jak na filtr). Choć mam cerę mieszaną, ma ona okropną skłonność do przesuszania się dlatego zawsze wybieram konsystencję kremu. Z tego kremu byłam tak zadowolona ze kupiłam go raz jeszcze. faktycznie mieszkam w duzym mieście i zanieszyszczenia i szkody wyrządzane skórze w ten sposób to moje idee fixe. Ten krem bardzo dobrze chroni, świetnie nawilża, delikatnie złuszcza, dzięki czemu skóra nabiera zdrowszej barwy. Z wiekszością podkładów, Clinique czy samej HR dobrze się łączył, ale raz spotkała mnie przykra niespodzianka. Uzywam kemu tonującego-podkładu Yves Saint Laurenta Teint de Jour i niestety te dwa produkty wzajemnie się wykluczają. Podkład nałożony na krem Urban Active łuszczył się i wcale nie dawał się rozprowadzić, co mnie mocno zniechęciło...Ilość zużytych opakowań: 2

Rozczarowanie

Jedna gwiazdka to bardzo niska ocena, ale nie moge dac wiecej :( Po tak renomowanej firmie i za taka cene spodziewalam sie znacznie wiecej. Tymczasem kremik walkuje sie pod podkladem, wiec jako dzienny krem dla mnie odpada. Poza tym ladnie pachnie, ma mila konsystencje, gdyby byl z nizszej polki dalabym moze 2-3 gwiazdki. Ale marka i cena zobowiazuja.

bardzo dobry

To bardzo dobry kosmetyk. Po aplikacji staje się niewyczuwalny, skóra nie świeci się, jest nawilżona. Jednak mnie również przeszkadza za niski filtr ochronny, a wydajność w porównaniu z moim ulubionym Day Wear nie jest najlepsza.

Dotrzymane obietnice

Świetnie nawilża, pięknie pachnie, a buzia po paru dniach używania wygląda jakoś jaśniej i bardziej świeżo. Jest po prostu niesamowicie wydajny - jedną buteleczkę używam już trzeci miesiąc! Wystarczą trzy krople, aby buzia była dobrze nawilżona. Brawo za higieniczne opakowanie z pompką. Minus natomiast za zbyt niski filtr - SPF 8 jak na taki kosmetyk to jednak za mało.