Take It Away - Total Makeup Remover

Take It Away - Total Makeup Remover

Delikatny a jednocześnie skuteczny preparat do demakijażu o żelowo-kremowej konsystencji. Adresowany do wszystkich rodzajów skóry, usuwa makijaż, w tym również wododporny, nie naruszając przy tym równowagi lipidowej skóry. Pozostawia skórę świeżą, oczyszczoną i delikatną.

Nie usuwa makijażu

Produkt do demakijażu, który nie usuwa w całości makijażu.

Używałam go według wskazań producenta, czyli najpierw wsmarowując w suchą skórę, a następnie zmywając wodą.

Moje spostrzeżenia były takie:
-po intensywnym wmasowaniu i spłukaniu na mojej twarzy wciąż był podkład - kiedy wycierałam twarz ręcznikiem, zobaczyłam masę podkładu na ręczniku
-postanowiłam powtórzyć zabieg, kolejny raz nałożyłam i wmasowałam produkt, zmyłam wodą - ale po wytarciu ręcznikiem nadal to samo! Musiałam zetrzeć resztki podkładu ręcznikiem...
-nie zmył tuszu do rzęs, mimo że tusz nie był wodoodporny - produkt nadal pozostał na rzęsach lub okruszył się pod okiem i musiałam ponownie pomóc sobie ręcznikiem

Na plus może przyjemna mleczkowa konsystencja, ale kiedy trochę produktu dostało mi się do oka, zaczęło mnie szczypać.

Jak na kosmetyk od Estee Lauder za takie pieniądze, to bardzo duże rozczarowanie, produkt praktycznie bezużyteczny dla mnie, bo nie spełnia swojej roli ;]

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Czegoś mu brakuje.

Jestem przyzwyczajona do płynów micelarnych, lecz kiedy w moje łapki trafiło to mleczko oczywiście postanowiłam je przetestować :)

Zużyłam dwie tubki produktu, razem 60ml.

Pierwszy problem, który zauważyłam to - <b>jak go używać?</b> Producent sugeruje, by mleczko nałożyć na suchą buzię, dobrze wmasować, a następnie zmyć wodą. Zmycie podkładu w ten sposób jest możliwe, gorzej jednak z oczami. Gdy zastosowałam produkt tak jak w opisie makijaż oczu okropnie rozmazał mi się po całej twarzy i nie było możliwe zmyć go do końca. Postanowiłam więc, że będę nakładać go na wacik i po prostu ścierać oczy, następnie już bez wacika nacierając twarz.

<b>Konsystencja:</b>lekka, kremowa, wodnista, kolor kremu lekko miętowy.

<b>Zalety:</b>
*faktycznie bardzo ładnie i <b>dokładnie oczyszcza twarz</b>, zmywa puder i podkład, odtyka pory
*odświeża buźkę
*konsystencja bardzo w porządku, łatwo się rozprowadza i łatwo zmywa
*ładny, <b>delikatny zapach</b>
*fajny design opakowania, wersja oryginalna z wygodną pompką
*nie wysusza, <b>brak uczucia ściągnięcia</b> po zastosowaniu
*w składzie <b>jęczmień, pszenica</b>

<b>Wady:</b>
*niestety <b>nie nadaje się do oczyszczania oczu</b> - tego właśnie mu brakuje, nawet nakładany na wacik nie do końca dobrze zmywa tusz, kreskę, trzeba się z nim namęczyć
*podrażnia oczy, czuć nieprzyjemne szczypanie przy zastosowaniu
*bardzo <b>wysoka cena</b>
*mało wydajny - 60ml produktu wystarczyło mi dosłownie na kilka zastosowań
*w składzie <b>SLS i parabeny</b>

Moim zdaniem produkt za tyle pieniędzy<b> powinien być uniwersalny</b>, czyli zmywać cały makijaż - również oczy. Oczywiście taka wydajność również jest nieopłacalna.
Fajnie było go przetestować, lecz sądzę, że zakup tego produktu to raczej<b> strata pieniędzy</b> - na rynku można dostać wiele tańszych, a skuteczniejszych produktów.

Ilość zużytych opakowań: 2 x 30ml

Zawód

Jak dla mnie to pieniądze wyrzucone w błoto.

Rzadka konsystencja sprawia, że muszę bałożyć dużą ilość kosmetyku, przez co sprawia wrażenie niewydajnego. Mocno perfumowany, co chyba nie może wróżyć nic dobrego.

Przede wszystkim nie spełnia swojej podstawowej funkcji, to znaczy, słabo usuwa makijaż - mimo, że nakładam sporą ilość i masuję skórę, aby makijaż się rozpuścił, a następnie spłukuję dokładnie wodą, wacik z płynem micelarnym, którego następnie używam, jest mocno zabrudzony (np. w porównaniu z tańszym mleczkiem do demakijażu L\'Oreala, którego wczesniej używałam).

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Powiększanie ust domowym sposobem - wasabi

nie dla mnie

Niestety kolejny produkt Estee LAuder, który mnie zawiódł.
- okropny zapach
- mało wydajny,
- słabo oczyszcza twarz
- okropne wypryski po jego stosowaniu
wylądował w koszu.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: pół, albo i mniej

Kocham go... :)

Uwielbiam ten kosmetyk.
Według mnie jest bardzo wydajny. Bardzo łatwo i DOKŁADNIE!!!! zmywa się nim makijaż. Ma wygodną w użytkowaniu pompkę dozującą odpowiednią ilośc kosmetyku.
Nie szczypie w oczy, pachnie niesamowicie łagodnie.
Polecam!

Używam tego produktu od:6 m-cy

Super świetny!!!!

Poprzedniczka tak dobrze go zrecenzowała, że mnie nie pozostaje nic do dodania :)
Fantastycznie spełnia swoją rolę:
- zmywa makijaż za pierwszym razem
- nie ma potrzeby poprawki
- bardzo wydajny
- super komortowy
Przymierzam się do kupna pełnowymiarowego opakowania.
Naprawdę warto!

Ilość zużytych opakowań: kończę próbkę 30 ml

rewelacyjny

Po pierwsze-cena. Produkt kosztuje dokładnie dwukrotność ceny ze zgłoszenia, 26 euro (zresztą w EL niczego nie da się kupić za 13:)))
Super.
Świetny.
Rewelacyjny. Jeśli chodzi o demakijaż, szczególnie oczu, jestem wiecznie rozdarta między rozsądkiem, a wygodnictwem. Rozsądek mówi mi, że nie ma sensu kupować &quot;selektywnych&quot; płynów do demakijażu, które są bardzo małe, bardzo drogie i bardzo (dla mnie) niewydajne. Wygodnictwo mówi-ale jakie przyjemne w użyciu! Nie szczypią w oczy, nie trzeba przykładać mnóstwa wacików, rach-ciach i po makijażu.
Take It Away łączy doskonale skuteczność płynów do demakijażu i wydajnośc mleczek. Odruchowo poprawiłam oko drugim wacikiem-jak się okazał-niepotrzebnie. Cały (dość odporny-Hypnose!) tusz zlazł za 1 razem. Preparat to właściwie żel, nie mleczko,tyle że o kremowym kolorze. Ślicznie pachnie, a na liście składników bardzo wysoko są wyciągi z jęczmienia i pszenicy. Wielki plus za wygodny dozownik.
Polecam i na pewno będę kupować. Cena do najniższych nie należy, ale preparatu jest 200 ml, a nie marne 125, jak w przypadku większości preparatów do demakijażu oczu. I jest bardzo wydajny.
Równie dobrze radzi sobie z demakijażem ust.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1