Róża & jedwab, Krem nawilżający na dzień

Róża & jedwab, Krem nawilżający na dzień

Krem nawilżający na dzień dla cery suchej i wrażliwej. Ekstrakt z płatków róż uspokaja i odmładza skórę, proteiny jedwabiu wygładzają, biokompleks nawilżający zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie. Witamina F wzmacnia barierę hydrolipidową skóry, witamina E chroni przed wpływem wolnych rodników.

Bardzo średni

Słabo nawilża, po nałożeniu skóra znowu jest naciągnięta.
Wydaje mi sie że zapycha.
Raczej nie nadaje sie do skóry naczynkowej, mialam wrazenie ze moje policzki byly jeszcze bardziej zarozowione.
Napewno nie dla cery suchej.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

dobry

Kupiłam ten krem pod wpływem tutejszych ocen i nie zawiodłam się na nim. Do mojej mieszanej cery nadaje się idealnie, a dwukrotna aplikacja pozwala nawet zlikwidować wysuszenie uzyskane złuszczającą emulsją nivea ;) Nie zapycha porów, nie roluje się pod makijażem, pachnie nienachalnie. Tylko rzeczywiście pudełeczko tandetne. Ale jest w miarę wydajny - jedno opakowanie skończyło się po około 3 miesiącach ciągłego używania (2-3 razy dziennie). Na pewno można do niego wracać.

****

Kupiłam go bo byłam ciekawa czy jest tak dobry jak jego odżywcza wersja. Nie zawiodłam się ale też się nie zachwyciłam. Krem jest idealny na upalne dni, dobrze nawilża, nie pozostawia klejącego filmu, szybko się wchłania. Skóra nie jest napięta. Dużym minusem jest jednak konsystencja - bardzo rzadka, wręcz nie przypominająca kremu a raczej jakiś żel...
Zapach nie jest najgorszy, ale też nie powala.
Zdecydowanie bardziej wolę wersję odżywczą, nawilżającą zostawię na upały :)

Ilość zużytych opakowań: kończę 2

Studio fryzur kucyk Beyonce

taki sobie

Jak za tą cene to całkiem niezły - nieźle się wchłania, ma przyjemny zapach i konsystencję.
Jego największą jak dla mnie jedyna wadą jest to, że po chwili moja skóra nie czuje, ze czymś ja posmarowałam i nadal jest ściągnięta, a to przecież krem do skóry suchej.
Jak bedę w dołku finansowym, to pewnie do niego wrócę, bo miałam wiele gorszych

dobry :)

Krem fajny :) Ma przyjemną konsystencję, nie za cieżką, taką akurat na co dzień :) zapach bombowy, kolorek jasny, ale czy róż to nie bardzo, taki bardziej szarawo-różowy. Kremik fajnie pielęgnuje skórę twarzy, troszkę za mocno się świecie, ale matowienia od niego nie wymagam :) bo to nie jego rola. Jak na razie dobrze się spisuje. Jego mega wydajny i do tego tani:)

dobrze nawilża

Krem jest na tyle tani, że można go wypróbowac i na tyle dobry, by chcieć do niego wrócić. Opakowanie jest brzydkie, perłowo-różowy plastyk, ale kremy i tak trzymam schowane. Kolor juz ładny, bladoróżowy, zapach różany, delikatny. Smarowanie się nim jest przyjemne. Wydajny, nie nalezy nabierać go za dużo. Wchłania się dość szybko, początkowo nieco się klejąc, ale to na szczęście mija. Pozostawia skórę gładką i nawilżoną i to na wiele godzin, a to juz nie każdy krem potrafi. Po prostu nie czułam potrzeby wysmarowania się czymś innym ( mam cerę normalną). Nie wałkował się, skóra nie błyszczała ( po pierwszych 10 minutach). Nie zatykał porów, nie podrażniał. Nie wiem, jak zachowa się pod makijażem, ale to dla mnie akurat nie ma znaczenia. Nie ma niestety filtrów, więc nie użyję go przed wyjściem, ale w domu - sprawdza się znakomicie.