Nivea Baby, Toddies - chusteczki nawilżające wielofunkcyjne

Nivea Baby, Toddies - chusteczki nawilżające wielofunkcyjne

Pojemność 60 szt

Chusteczki przeznaczone w prawdzie dla dzieci, ale doskonale też dla kobiet o delikatnej skórze. Świetnie nadają się do zmywania makijażu albo odświeżania twarzy podczas dnia. Nie podrażniają nawet delikatnej, skłonnej do alergii cery, a dodatkowo świetnie nawilżają. Całość zamknięta w sprytnym pudełeczku zapobiegającym wysychaniu chusteczek przez dluuuugi czas.

Cena: 9 zł / 60 szt.

Najlepsze

Przetestowałam już wiele wersji chusteczek nawilżanych, ale tych nic nie pobije. Jako jedyne nie podrażniają mojej skóry, są delikatne, bardzo przyjemnie pachną, mają \' kompaktowe\' opakowanie, nie takie \'na wyrost\'. Zwykle kupuję je w dwupaku.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: sporo

Dobre chusteczki

Chusteczek używałam do oczyszczania pupy mojego dziecka. Zapach mógłby być bardziej subtelny. Wyciagają się pojedynczo, ale niestety trochę się rozciagają przy wyciąganiu, czego bardzo nie lubię. Poza tym dobrze oczyszczają, nie podrażniają delikatnej skóry niemowlaka. Minusem jest cena i rozmiar chusteczek.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dobry

Chusteczki są wielofunkcyjne i to jest ich dużym plusem, bo są niezawodne w podróży ale mimo to zapach odstrasza. Tak to z jakości bardzo dobre, mogłam nimi robić wszystko. Nie podrażniają ale jak wycierałam nim ręce to bardzo się kleiły. Jednak przewyższa wszystkie nawilżone chusteczki.

Używam tego produktu od: każda podróż
Ilość zużytych opakowań: dużo ich będzie

Make up no make up H&M

super

mam podobnie jak droga A (pozdrawiam)
moje dziecko to już panienka:), ale chusteczki nam zostały
sa rewelacyjen w spełnianiu swojej funkci;), ja używam ich czasem do odświeżania w podróży, mają miły zapach i mozna je wrzucić do toalety
pudełko wygodne, mam pewność ze nic w środku nie wyschnie

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań:duuużo

ślicznie pachną...

Moja starsza córka (7 lat) tak się do "mokrych" chusteczek przyzwyczaiła, ze niestety ciągle muszę je jej kupować. Toddies mają śliczny zapach, fajna fakturę oraz niebieskie obrazki misiów. Są świetnie nasączone. Pudełko rewelacyjne - bardzo ładne wizualnie, starannie wykonane i fajny patent z gumową buźką misia jako otwarcie. Szkoda, ze cena za nie jest dosyć wysoka... dlatego odejmuję za to gwiazdki

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:niezliczona

przydatne

Dziecko dawno mi już wyrosło z chusteczek nawilżanych, a ja ciągle pozostaję im wierna ;) Może niekoniecznie tylko tym Nivea, ale zawsze jakieś wilgotne chustki mam w domu.
Są to produkty wielofunkcyjne - do higieny intymnej, do rąk, do stóp w podróży itp.
Toddies mają tę przewagę nad innymi, że mogą zostać wrzucone do toalety. Są miękkie, mięsiste, nie za suche, nie wysychają w opakowaniu. Mogłyby być trochę większe.
Nie stosowałam ich do zmywania makijażu, bo jakoś z produktami Nivea wolę na twarzy nie eksperymentować.
Do hig. intymnej są ok, ale używane zbyt często podrażniają trochę.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

najlepsze

te chusteczki naprawdę są świetne. Używamy ich już od dawna do wycierania pupy, rączek, buzi, a w zasadzie do całego ciała.Bardzo fajnie, że dziecko może wrzucać zużytą chustkę do sedesu. Chustki mają śliczny zapach, sa dobrze nasączone, no i to przecudne pudełko. Było by super, gdyby były troszkę tańsze... Ale i tak warte są swojej ceny

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: duuużo

super choć drogawe

Fajne chusteczki, przyjemny zapach, dobra jakość hustki, opakowanie pierwsza klasa. Chustki są odpowiednio nawilżone, nie za mokre, nie za suche. Łatwo wyjmują się z pudełeczka, a opakowanie jest dodatkowo poręczne i podoba się dzieciom.

Używam tego produktu od:5 miesięcy

Jak zwykle-Nivea najlepsze

Teraz córka używa tych chusteczek.Są wszechstronne i łatwe w użytku.Wykonane z porządnego materiału,wystarczająco grubego.Są mocno nasączone mleczkiem.Wygodne,nie podrażniają a pielęgnują skórę dziecka.Przyjemny zapach i ciekawe wzorki,które podobają się dzieciom.Bardzo polecam.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:wiele

Przyjaciel dziecka !!!

Chusteczki na stałe zagościły w naszym domu.

Są bardzo mięciutkie, ładnie pachną. Świetne do wytarcia zabrudzonych rączek jak i do higieny intymnej. Nie powodują żadnych podrażnień. Po prostu spełniają zapewnienia producenta w 100%. Polecam wszystkim ;)

Używam tego produktu od:2 miesięcy

wspaniałe

Przez lata używałam chusteczek Pampers, do których nie miałam i nie mam żadnych zastrzeżeń. Skusiłam się na chusteczki Nivei, bo mój maluch wyrasta z pieluch i potrzebujemy czegoś zbliżonego do papieru toaletowego, ale wciąż jakos tam myjącego. Możliwość spłukiwania chusteczek Toddies w toalecie jest ich dużą zaletą. Poza tym chusteczki delikatnie pachną zapachem charakterystycznym dla dziecięcych produktów Nivei. Są cienkie, ale nie drą się. Bez problemów "wchodzą" z pudełka. Nie podrażniają. Nadają się raczej do starszych dzieci, korzystających już z nocnika, bo dla mocno umazanej pupy niemowlaka będa po prostu za małe. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

Używam tego produktu od:

Świetne

Rewelacynie sprawdziły się na wyjeździe wakacyjnym. Brałam poręczne pudełaczko do torby i w każdej chwili mogłam z nich skorzystaj, co przy moim rozrabiace znaczyło dużo. Łatwo się otwierają, wyciąga sie bez problemu po jednej chusteczce a nie ciagnie cału sznurek. Swietnie usuwaja zabrudzenia z czarnego dzioba i małych rączek. Nie uczulają!

Używam tego produktu od:miesiąca