Top Pops Pure Pops Brush-on Color Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Top Pops Pure Pops Brush-on Color Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Pure Pops Lip Gloss to najnowszy błyszczyk w kolekcji Estee Lauder. Słodki, galaretkowaty błyszczyk z zatopionymi drobinkami lub bez nich. Do wyboru.
Błyszczyk nadaje blask i delikatny kolor. Ma lekką konsystencję. Przyjemny owocowy zapach. Błyszczyk zamknięty jest w tubce zakończonej pędzelkiem lub poręcznym ściętym apliktorem. Podobnie jak w JT.
Ponoć utrzymuje się na ustach przez długi czas? :) Zobaczymy co na to powie praktyka :) ??
Błyszczyki sprzedawane są w wersji limitowanej po 5 szt. w paku. Oczywiście można pojedynczą sztukę nabyć w serwisach aukcyjnych.

Kolory jakie są w zestawie to:
- Pink Cupcake (różowy)
- Mello Yello, (żółty)
- Fizzy Pear, (brązik)
- Watermelon, (róż)
- Peppermint (trukusowy-niebieski)

Cena: 35USD / 7ml x 5szt.

Słabizna za wysoką cenę

WERSJA FIZZY PEAR

Opakowanie: Jedyny plus. Szczelne, wygodny aplikator, miękka tubka.

Konsystencja i zapach: Klejąca, aczkolwiek żelowa konsystencja. Zapach przyjemny, ale chemiczny, rzeczywiście przypominający gruszkę.

Działanie: Tandetny look - efekt mokrych ust w połączeniu z odpustowymi drobinkami brokatu. Sklejone wargi i obrzydliwy posmak. Pytałam samą siebie, za jaką cholerę skusiłam się na ten błyszczyk. Teraz zalega na dnie kosmetyczki z wciąż ważną datą wciąż tragicznym działaniem.

Ilość zużytych opakowań: ledwie napoczęte 1

Wysuszająca słabizna

Pierwszy raz zawiodłam się na Estee Lauder...
Najpierw zostałam właścicielką złoto-brązowego mieniącego się Sugar Pie. Bardzo nieutrafiony, stwierdziłam że to Lauder nie może być tak źle więc dokonałam kolejnego zakupu, tym razem transparentnego delikatnie różowego Pink Cupcake...
Bardziej pachnie niż smakuje. Troszeczkę się klei czego nie znoszę. Zostawia na ustach mocno błyszczący film ala lukier tudzież efekt typu "totally wet"... nienaturalny. Tego również nie lubię. Rozpływa się. Spływa z ust. Nie ma konsystencji galaretki tylko wodnistą. Często zdarza się wycisnąć za dużo. Błyskawicznie znika z ust a najgorsze jest to... że bardzo wysusza..
Plusy?
+ forma opakowania
+ zapach

Stanowczo nie jest to kosmetyk dla mnie.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

czysta przyjemność

wcześniej używałam pink cupcake teraz skusiłam się na gruszkowy wariant.zawsze lubiłam estee lauder i tym razem również nie mogę powiedzieć o tej marce złego słowa. bardzo przyjemny zapach,nieklejąca się formuła,i moc pięknie iskrzących się refleksów sprawiają,że każda aplikacja staje się przyjemnym rytuałem;) moim zdaniem pure pops lip gloss jest jak najbardziej wart swojej ceny. polecam!

Ilość zużytych opakowań: rozpoczynam 2

pierwsza depilacja bikini

mozna sprobowac ale to nie KWC

Posiadam 3 mianiturki – kazda po 7ml :
- fizzy pear
- pink cupcake
- peppermint

miniaturki niestety nie posiadaja pedzelka, za to bardzo nieporeczny dziubek ( zbyt waski). Kolejna rzecz do ktorej sie przyczepie jest konsystencja blyszczykow, zbyt wodnista, co sprawia ze blyszczyk rozlewa sie na ustach (albo to moja wyobraznia bo generalnie jestem fanka JT, ktore sa dosyc geste)

Blyszczyki pieknie pachna, sa kolorowe, nie wysuszaja ust wrecz calkiem niezle sobie radza z nawilzaniem oraz pielegnacja ust. Duzy plus za brak chemicznego smaku.
Ladnie nablyszczaja usta, ale nie jest to efekt zwalajacy z nog (znam kilka blyszczykow ktore lepiej oraz ladniej nablyszczaja ), drobinki sa, niewyczuwalne na ustach, daja ustom delikatnego blasku.
trwalosc w zwiazku z ta wodnista konsystencja- srednia.
Dla mnie nic nadzwyczajnego, ot blyszczyk jakich wiele. Nic nadzwyczajengo, ciesze sie ze wybrobowalam ale nie kupie ponownie

Używam tego produktu od: kilku ygodni
Ilość zużytych opakowań: 3 x 7ml w trakcie

Delikatny i przyjemny

Mam wersję Mello Yello 10ml. Jest transparentny, ma świetny zapach i delikatny smak. Na początku nie podobał mi się różnokolorowy brokat, jak za dużo drobinek znajdzie sie na ustach wygląda to trochę cyrkowo, ale można nad tym zapanować i chyba sie już przyzwyczaiłam.

Świetna konsystencja, trochę żelowa, błyszczyk nie spływa z ust, nie kleją się do niego włosy.
Dzieki pędzelkowi nakładanie bez użycia lusterka to pestka. Napewno wypróbuję inne wersje.

ciekawy nabytek

wylicytowalam go na aukcji allegro u pewnego sprzedawcy od ktorego juz dosc duzo rzeczy kupilam i nigdy mnie nie oszukal podobnie jak i 5 tys osob :) ma peppermint 7 ml i musze przyznac zenajbardziej co mi sie w nim podoba to nawilzenie, usta faktycznie sa nawilzone dosc dobrze na penwo lepiej od innych blyszczykow :) do tego ma fajny zapach i lekko chlodzi ustencje jednak nie wiem czy sie ponownie akurat na niego skucze bo chce wyprobowac tez inne kosmetyki lancoma :) ale polecam

Używam tego produktu od:styczen 08

hm...

Mam wersję Peppermint - 10ml
Ponieważ te błyszczyki dają głównie połysk i trochę migoczącego blasu z drobinek, kolor wybrałam raczej na zasadzie gadżetu do kosmetyczki ;)
Turkusowa wersja Peppermint rzeczywiście pachnie miętą i odrobinę chłodzi usta po nałożeniu.
Bardzo podoba mi się forma aplikacji - wygodny pędzelek [który jednak należałoby czyścić od czasu do czasu ponieważ końcówka nabiera iezdrowego odcienia]. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby coś się z tubki wylało.

Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że po paru miesiącach [a błyszczyk w pojemności 10ml starcza mi na o wiele więcej] piękny turkusowy kolor zaczął zielenieć [sic!], dziwnie pachnieć [raczej jak miętowe krople żołądkowe] a maleńkie pigmenty rozświetlające zbierały się w jakieś skupiska, małe kropelki, a nie jak to było przedtem - rozprzestrzenione równomiernie po całym opakowaniu.
Cóż, być może trafiła mi się wersja z bardzo krótkim okresem przydatności, dlatego oceniam wersję nową.

Następnym razem chcę spróbować Pink Cupcake w mniejszej wersji - 7ml [ze ściętym aplikatorem]

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Bardzo fajny

Bardzo porządny błyszczyk, nie klei się, pięknie błyszczy, nie śmierdzi. Bardzo wydajny, łatwa aplikacja, czegóż więcej chcieć - może niższej ceny i większej dostępności

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/2

rewelacyjny

Posiadam odcień Fizzy Pear. Ten błyszczyk jest najlepszy jaki kiedykolwiek miałam, chociaż troszkę za mocna się rozlewa.Posiada drobne delikatne błyszczące drobinki, świetnie pachnie, lecz nie smakuje zbyt dobrze :( Odcień Fizzy Pear wcale nie jest taki brązowy !!! Mi bardziej przzypomina złoty :)

Używam tego produktu od:zeszłych wakacji (kupiłam w USA)
Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie skończyłam jednego bo mam pełno błyszczyków

Ujdzie

Mam dwa odcienie tego błyszczyka Mello Yello i Pink Cupcake. Mello Yello oddałam kuzynce bo mi nie przypadł do gustu zapach a sobie zatrzymałam ten drugi.
Wadą tych błyszczyków jest moim zdaniem, mała ilość drobinek taka jakaś "ni w pięć ni w dziewięć"...Jak już producent chciał ten kosmetyk wzbogacić o błyszczące drobinki to lepiej byłoby ich tam dodać na tyle dużo, żeby jedna nie goniła drugiej na ustach..bez sensu. Albo dużo albo nic.
Pink Cupcake ma bardzo przyjemny słodkawy zapach, taki "całuśny". Podoba mi się sposób aplikacji błyszczyka za pomocą pędzelka. Dobry to pomysł i wart naśladowania przez innych producentów. Poza tym nie jest klejący i dość przyjemnie się go nosi na ustach.
W Polsce ten kosmetyk jest dość drogi.
Ponownie go nie kupię bo jakby nie patrzeć nie powala jakoś szczególnie na kolana.

Używam tego produktu od: tygodnia

Przeciętniak w ładnej tubce

Mam kolor mello yello (złocisty z drobinkami). Tak mi się wydaję,ponieważ opakowanie wyrzuciłam,a na samym błyszczyku nie jest to napisane.. Na ustach oczywiście jest przezroczysty z drobnkami. Wielki plus za opakowanie z pędzelkiem! Nigdy za to nie kupiłabym błyszczeyka z plastikową,ściętą końcówką(bardzo nieprzyjemne w nakładaniu). Błyszczyk jak błyszczyk, średnio sie trzyma, efekt jak po większości kosmetyków tego typu. Na szczęście się nie klei i ładnie pachnie. Kupiłam,bo skusił mnie kolor i opakowanie. I nie żałuję,bo zapłaciłam za niego 13euro,czyli niewiele (ceny w Polsce są z kosmosu!!!). Ładny gadżet,ale jakościowo to nic specjalnego.

Używam tego produktu od:roku

Średniak

Mam dwa opakowania. Jeden to peppermint, w małej tubce ze ściętą koncówką. Najiększa błyszczykowa porażka. Nie dość że śmierdzi to jeszcze się z owej tubki wylewa. Drugi, większy z pędzelkiem ma dwa plusy - pedzelek właśnie i zapach. Tylko że zarówno zapach, jak i cały błyszczyk po 15 minutach znikają z ust. Zrobiłam nawet test. Nałożyłam błyszczyk i starałam sie nic nie mówić, nie oblizywac ust, itd. No i cóż...nie minęło 15 min. i "zniknęło go" ;)

Używam tego produktu od: w sumie oba od 3 lat