Nivea Beaute, Maximpact (tusz pogrubiający, modelujący)

Nivea Beaute, Maximpact (tusz pogrubiający, modelujący)

Tusz Nivea Maximpact nadaje rzęsom maksymalną objętość i jednocześnie unosi je do góry "otwierając" tym samym oko.
Dzięki specjalnie zaprojektowanej szczoteczce, która nabiera idealną ilość tuszu, rzęsy są doskonale rozdzielone i równomiernie pokryte kolorem już za pierwszym jej pociągnięciem.
Szczoteczka o stożkowatym kształcie i o różnej długości włosach pozwala na dotarcie do rzęs najmniej dostępnych, w kącikach oczu.
Formuła tuszu zawiera:
- naturalne woski - dodają rzęsom objętości, jednocześnie zachowując ich giętkość
- panthenol (pro-witamina B5) - pielęgnuje rzęsy, chroni je przed wysuszeniem
- proteiny jedwabiu - tworzą na rzęsach lekki film, dzięki któremu rzęsy są idealnie pokryte tuszem
Dostępny w trzech odcieniach: czerń, brąz, granat oraz w dwóch wersjach:
- zmywalny wodą,
- wododporny.
Produkt niedostępny w Polsce.

Skład: Aqua, Oryza Sativa, Stearic Acid, VP/VA Copolymer, Candelilla Cera, Cera Microcristallina, Butylene Glycol, C18-38 Alkyl Hydroxystearoyl Stearate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Simethicone, Triethanolamine, VP/Eicosene Copolymer, Magnesium Aluminum Silicate, Panthenol, Lauroyl Lysine, Silica, Cetyl Alcohol, Serica, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, BHT, CI 77499, CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77891, CI 77288, CI 77510, CI 77742.

Cena: 10 euro / 7 ml

dobry

Używam tylko i wyłącznie tuszy NIVEA i żałuje bardzo, że nie są ogólnie dostępne w Polsce. Ten nie uczula, jest naturalny (nadaje się idealnie do pracy i do szkoły). Nie skleja rzęs!!!! Daje naprawdę dobry efekt.
Jedyny minus - bardzo łatwo się rozmazuje. Wystarczyło by kilka płatków śniegu spadło mi na rzęsy a zaraz odpływał

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Dobry i już

Mając w planach wyjazd do Niemiec postanowiłam że tusz kupię tam i to taki którego u nas dostać nie mogę. Wybrałam właśnie ten, ale niestety przez niedopatrzenie i pośpiech wzięłam brązowy. Całą drogę w samochodzie rozpaczałam nad swoją głupotą że nie sprawdziłam co brałam.
Jednak tusz nie jest zły, mimo brązowego koloru daje ładny efekt na rzęsach, przyzwyczajona do czerni, ale mimo to jestem zadowolona. Tusz ma wygodną szczoteczkę, nie za dużą i nie za małą. Nie rozmazuje się, nie tworzy grudek, nie jest gęsty, bo tego nie znoszę, jest w sam raz jeśli chodzi o konsystencję.

koszmar

Nie bardzo wiem jak testowano ten tusz, ale na pewno nie posiada on wlasciwosci pogrubiajacych, ani modelujacych, co najwyzej posiada wlasciwosci rozmazujace i sklejajace. Szkoda slow, opakowanie w porzadku, ale zawartosc pozostawia wiele do zyczenia

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1 probuje skonczyc ale nie starcza mi sil ani rzes

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

mam dylemat...

mam dylamet. bo sa dni kiedy ten tusz wydaje mi sie super. ladnie pogrubia, nie skleja itd. Ale sa dni kiedy najchetniej bym go wyrzucila.
Cenie go ja trwalosc bo nie osypuje sie nawet po 10h. Nie zasycha - moj mam juz ponad pol roku i jest ok (z tym, ze lubie geste tusze). OPracowalam metode nakladania: najpierw dobrze oczyszczam szczoteczke z nadmiaru tuszu i nakladam go malutko (efekt jest zerowy, ot bardziej widoczne rzesy). Zanim calkiem podeschna nakladam druga warstwe, nie czyszczac szczoteczki wogle, zygzakiem nakladam i jest super efekt. Choc jak napisalam czasem tusz ma kaprys i jest kichowato...
Ale jest wydajny. nie uczula. Ladnie wyglada i naturalnie. mam brazowy kolor

Używam tego produktu od: pol roku

tak jak zwykły za grosze

Kupiłam go we Francji przekonana ze moze on naprawde pogrubic i wydłuzyc moje rzesy..Efekt odwrotny tusz wydaje mi sie za rzadki i klei rzesy,sa strasznie cienkie i tak jak wogole nie pomalowane.Moim zdaniem nivea produkuje kosmetyki tylko pielegnacyjne a nie nadaje sie do nadania mocnego efektu..

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:połowa

bez rewelacji

mam sztywne, dlugie i proste rzesy.ta mascara nie jest dla mnie. efekt "otwartych "oczu utrzymuje sie przez ok 2 godziny po nalozeniu 2och warstw specyfiku.mam wrazenie ze tusz jest za "lekki "do moich sztywnych rzes szczoteczka fajna, i na pewno ja zachowam do przeczesywania rzes, tusz sie nie osypuje nie kruszy nawet po calym dniu,latwo sie zmywa. na tym koncza sie jego plusy

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pol opakowania

Co to jest?!

Urzeczona pieknym opakowaniem,niezle wygladajaca szczoteczka i testem w sklepie,skusilam na to"cudo".O ile w sklepie bylam zadowolona z efektu to juz w domu zalowalam,ze wyrzucilam pieniadze w bloto.Niby ten sam produkt a jaka roznica.Moze ten tusz potrzebuje zgestniec by dawal efekt jak w sklepie??Nie wiem,poczekam jeszcze-jesli sie nic nie zmieni-podaruje go ktores z kolezanek,moze ona sobie poradzi z tym wynalazkiem.

lepiej niz naturalny

tusz daje troche lepszy efekt od naturalnego. Lekko pogrubia, ale tak pogrubiaja tusze wydluzajace gdy nalozy sie dwie warstwy. Przy tuszu podrubiajacym wymagam mocnego pogrubienia jesli uzywam dwie lub trzy warstwy. Trzeba uwazac, bo moze sklepic, wiec nanosimy delikatnie na rzesy i potem malujemy kolejna cienka warstwa. Kiedy uzywam kredki do oczu to efekt mi sie nawet podoba. Chodz rzesy nie sa maksymalnie pogrubione, to czern jest gleboka i oko zaznaczone. Jednak od 4 miesiecy zadko uzywam kredki. Maluje oko bezowym cieniem i lekko cieniuje szaroscia w zewnetrznym kaciku rozcierajac cien przy rzesach. Przy malowaniu tylko cieniem , oko juz nie jest tak mocno zaznaczone. Przy moich pierwszych kontaktach z kolorowka Nivea (jakies 3 lata temu) bylam bardzo zawiedziona i dalam sobie spokuj z ta firma. Nawet kiedy wszyla nowosc na rynek w postaci tuszu z ta smieszna gumowa szczoteczka, tez omijalam z daleka, chodz tusz znikal z polek w mgnieniu oka. Ten jednak mnie zachecil , bo ma szczoteczke ja alubie, latwo w uzyciu. Niestety, nie daje pogrubienia jakiego oczekiwalam. To juz lepiej sie spisuja tusze wydluzajace, bo przy drugiej warstwie ladnie pogrubiaja, a nie takie maja zadanie. Tusze podrubiajace jakos daja takie efekt jak przy wydluzajacych, tylko czesto wydluzenia brak. Chyba nastepny wyprobuje ten z gumowa szczoteczka. Moze wkoncu znajde moj tusz. Jak uzywalam tuszy wydluzajacych to bylam bardziej zadowolona, z pogrubiajacymi mam marne doswiadczenia.

dobry, moze nawet bardzo

Mialam wersje wodoodporna tego tuszu (chcialam sprobowac na lato), wiec moze sie roznic od wersji normalnej. Jest to jedyny tusz, ktory mi wysechl szybciej niz inne (ale tak w sumie nigdy nie uzywam wodoodpornych,wiec nie mam porownania z takimi tuszami tylko z normalnymi). Rozcienczony juz nie jest taki dobry, moze tworzyc grudki. Ale kupiony nowy jest b. dobry.
O wiele lepszy niz wszelkie tusze L`oreala, ktorych tez wyprobowalam pare roznych...(nigdy wiecej).

Ale poza tym malym minusem (wyschniecie po 2,5 mies), efekt na moich rzesach byl b. dobry. Rzeczywiscie pogrubial i wydluzal, ja stosuje co najmniej 2 warstwy (najczesciej 3), wiec potem musze go rozczesywac na rzesach, zeby nie bylo grudek, ale efekt byl ladny i naturalny.

Na szczegolne okazje chcialam czegos bardziej "teatralnego", wiec wyprobowalam biala baze pod tusz Revlona z Maximpact Nivea i wyszly mi rzesy super-dlugie (nie mam takich naturalnie), podkrecone, geste i wyraziste, a mimo to nieposklejane. Zadnych "owadzich nozek"! Oczywiscie przy nakladaniu tylu produktow i warstw trzeba b. uwazac z iloscia, zeby efekt byl ladny, ale przy tym tuszu nie bylo to trudne. Troche wprawy i rzesy naprawde robily wrazenie! A nie jestem posiadaczka jakichs "firanek".

Kupie jeszcze wersje tego tuszu nie-wodoodporna.

słaby efekt

Ta mascara zapewnia raczej naturalny wygląd rzęs, co nie jest minusem, ale mi nie odpowiada.Tak naprawdę, latem, kiedy mało sie malowałam, wcale mi to nie przeszkadzało(chc lato sie nie skonczylo, to po powrocie do Warszawy, skonczyly sie wakacje :P). Teraz wolałabym cos mocniejszego ;) Tusz dość ładnie podkresla i rozdziela rzęsy, trochę też wydłuża.Jeżeli chodzi o trwałość, to nie osypuje sie, choć czasem zostawia "podkówki". Ogólnie rzecz biorac - dość przecietny kosmetyk.

ZERO !!!

Znowu dałam się skusić na totalny bubel, zero efektu wogóle nie wydłuża, nie pogrubia kompletnie nic. A na dodatek mam uczulenie .Chyba każdy inny tusz z kiosku za 5 zeta byłby lepszy.

Chciałabym więcej jednak.

Kupiłam go i miałam wielkie nadzieje, bo fluidy Nivei mnie poprostu oczarowały . A tu po pierwszych użyciach wilekie rozczarowanie....pogrubienia żadnego , podkręcenie w miarę dobre , wydłużenia brak.A mnie interesuje raczej teatralny , wyrazisty efekt...ten tusz daje taki nieco lepszy niż naturalny , ale ma swoje ogromne plusy
nie kruszy się
wspaniale rozdziela rzęsy
ma bardzo poręczne opakowanie
nie nabiera sie na szczoteczkę zbyt dużo maskary
bardzo łatwo go zmyć.
Ogólnie musze przyznac , że przekonuję sie do jego zalet , a rzęsy wyglądaja jednak całkiem fajnie,choc nie tak jak sie sp;odziewałam .Używam od tygodnia , dlatego jeszcze nie wiem czy kupię raz jeszcze, nie wiem czy na tyle sie przekonam.