Shampoo Geconcentreerde Mangoo (do włosów długich)

Shampoo Geconcentreerde Mangoo (do włosów długich)

Długie wosy są często zniszczone i splątane na końcach, przez co wymagaja sowecjalistycznej ochrony. Zafunduj im luksusową kurację w postaci wyciągu z mango, delikatnie dbającego o włosy i zapewniajacego im intensywną ochronę. Jak wszystkie szampony Ghul, także i ten jest silnie skoncentrowany, dlatego wystarczy niewielka ilość, by osiągnąc zamierzone efekty.

świetny szampon

mimo początkowych obaw,argumenty za: nie uczula,nie wymaga użycia odżywki włosy są po nim miękkie i super się rozczesują,cena mogłaby być nieco niższa ale i tak warto.polecam.

Używam tego produktu od: maja 2013
Ilość zużytych opakowań: 2 opkaowania po 200ml

po prostu dobry

Piekny zapach! Nie wymaga odżywki. Włosy pozostają wypielęgnowane i nawilżone, czasami się błyszczą, czasami nie - zalezne od kondycji czupryny. Bardzo dobry szampon, do wszystkich rodzajów włosów - nie obciąza i nie przetłuszcza....ale tez nic wyjątkowego poza zapachem w sobie nie ma oraz nic wyjątkowego poza myciem i nawilzaniem nie robi.

na dzień dzisiejszy fawor

Jak sobie porównałam skład tego i do włosów tłustych, wyszło mi, że kupiłam dwe butelki tego samego szamponu :)
Ogólnie i w szczególe jestem zachwycona. Włosy mniej się przetłuszczają (hurra!!!), sa mięciutkie, jak się uprę (czytać: zanieliwię=od leniwienia=od leniwca=ja) mogę przeżyć bez odżywki (ale to może być też tzw. side efect oleju kokosowego, który namiętnie wsmarowuję we włosy). Szampon pachnie po prostu obłędnie mango (mój ulubiony owoc, zawsze mam w lodówce co najmniej sztukę), dobrze się pieni, ani nie obciąża, ani nie napusza włosów, ogólnie 5-teczka zasłużona. Ma jedną wadę: sls na wysokiej pozycji - zauważyłam, bo swędzi mnie po nim głowa, jak po wszystkich z sls - ale nikt nie obiecywał, że będzie inaczej. Może nie jest na tyle rewelacyjny, żeby go zaraz z zagramanicy ściągać, szczególnie uwzględniając cenę, ale jak już coś to polecam.