Conter, Tesori d'Oriente Mirra, Crema Corpo (Krem do ciała)

Conter, Tesori d'Oriente Mirra, Crema Corpo (Krem do ciała)

Aromatyczny krem do pielęgnacji ciała nawilża, ochrania i odżywia skórę sprawiając, że odzyskuje ona elastyczność i zdrowy koloryt. Krem ma lekką, nietłustą konsystencję. Otula ciało orientalną mgiełką o zapachu mirry.

Bardzo fajny

Mam słabość do zapachów orientalnych. Kupiłam ten balsam przede wszystkim ze względu na zapach właśnie, ale właściwości pielęgnacyjne tego balsamu też bardzo mi się spodobały. Nazwa "krem do ciała" może być nieco myląca w przypadku tego produktu, ponieważ jest on płynny. Dzięki temu jednak bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy - nie ma mowy o przyklejeniu się do pościeli czy też do ukochanego. Bardzo ładnie nawilża skórę, wygładza ją i nie powoduje podrażnień (używałam go także po goleniu nóg i nic złego się nie stało). Zapach, co nie jest takie częste, utrzymuje się naprawdę długo, ale nie jest bardzo mocny (znam balsamy, które pachną dużo intensywniej, przez co na dłuższą metę stają się ciężkie do zniesienia). Słowem: zapach nie zmęczy ani nas ani otoczenia, ale jest wyczuwalny. Sam krem produkowany jest w kilku wersjach zapachowych, ja na początek wybrałam mirrę, ale jak mi się skończy, na pewno kupię jeszcze przynajmniej Aegyptus i Białe Piżmo. Polecam jako miły gadżet na poprawę humoru, szczególnie osobom gustującym w zapachach orientalnych.