Miya Cosmetics, myWONDERBALM I Love Me (Odżywczy krem z olejkiem z róży, do twarzy, rąk i ciała)

Sprawdź ceny produktu

MIYA Cosmetics myWONDERBALM I Love Me to odżywczy krem do twarzy z olejkiem z róży. Odżywia i nawilża. Rozświetla i wygładza. Zmniejsza zaczerwienienia. Olejek z róży tonizuje i rozświetla skórę, zmniejsza zaczerwienienia, poprawia kondycję skóry, wyrównując jej koloryt. Olejki makadamia, sezamowy i słonecznikowy odżywiają i wygładzają skórę, odbudowując jej warstwę ochronną. Ekstrakt z alg i witamina E nadają jej elastyczność i miękkość. Dzięki lekkiej, kremowej formule QuickAbsorb szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Pokochasz jego zmysłową formułę o delikatnym zapachu płatków róży, która sprawi, że na moment zapomnisz o świecie. myWONDERBALM I Love Me jest przeznaczony jest do każdego typu skóry, także wrażliwej ale szczególnie polecany do normalneja, mieszanej oraz mieszanej ze skłonnością do przesuszania, suchej. Na dzień i na noc, do twarzy, szyi, dekoltu, rąk i całego ciała.
Produkt nie testowany na zwierzętach, odpowiedni dla wegan.

HIT!

Z czystym sercem mogę powiedzieć, że jestem zakochana w tym kremie! Kupiłam go ze względu na skład i duże przesuszenie mojej skóry twarzy. Ostatnio używam czystej wody różanej jako tonika i stwierdziłam, że krem z olejkiem z róży będzie dobrym dopełnieniem :)

Nie zawiodłam się! Krem ma ciężką konsystencję, więc na początku używałam go tylko na noc. Już po pierwszym nałożeniu nawilżenie mojej twarzy było tak duże, że zaczęłam go używać też na dzień :D Po nałożeniu krem wchłania się w przeciągu 5 min i po tym czasie zaczynam nakładać codzienny makijaż.

Dodam, że na noc kremu używam z kilkoma kropelkami olejku z nasion malin z Ministerstwa Dobrego Mydła (ma właściwości antybakteryjne i leczę nim wypryski na czole). Na dzień używam kremu solo. Nawilża tak samo dobrze.

Serio, krem za 30 zł, który jest tak dobry, że używam go od rana do nocy... Jak dla mnie najlepszy do tej pory!

Działanie kremu na mojej skórze:
+ Odżywia i nawilża
+ Zmiękcza skórę
+ Pięknie współgra z makijażem. Nic się nie waży
+ Nie powoduje przetłuszczania, nie zapycha

Dodatkowo:
+ Dostępność (Hebe, Rossmann, Natura, Internety)
+ Cena <3

Gdyby nie to, że staram się walczyć z kosmetycznym zakupoholizmem, wymieniłabym całą pielęgnację na kosmetyki tej marki. No cóż, poczekam aż skończą mi się stare opakowania. Za taką cenę można zaszaleć :D

Rewelacja za niską cenę

Jestem zachwycona tym kremem. Właśnie kończę pierwszą tubkę i właśnie zamawiam następną w zestawie z wodą różaną i kilka miniproduktów od Miya. Po pozytywnych doświadczeniach z I love me chętnie przetestuję, co tam jeszcze oferuje Miya.
Zazwyczaj kupuję kremy z wyższej półki cenowej, co ciekawe nie dają takich efektów jak ten krem. I do tego ten skład! Bez PEGów olejów mineralnych parafiny... treściwy krem bez zapychaczy. Stokrotne dzięki temu, kto go wynalazł.Krem starczył na 3 miesiące codziennego stosowania, co oznacza 10zł za miesięczną super pielęgnację. Idealnie sprawdza się jako krem na noc jak i pod makijaż. Stosuję razem z day/night serum od Kiehl (co ciekawe, serum polecane prze rzesze tych choler... influencerek, youtuberek czy jak je tam zwał, kosztowało fortunę i nie daje żadnych efektów stosowany solo).

Lubię to

Kremik jest gęsty, bardzo tresciwy jak rowniez wydajny. Zapach delikatny różany. Ladnie nawilża ,nie zapycha . Idealnie nadaje się pod makijaż. Polecam

Bardzo dobry krem

Przez kilka miesięcy poszukiwałam kremu, który uspokoiłby moją skórę - po pierwsze nawilżył i uelastycznił, a po drugie i najważniejsze nie powodował zaczerwienienia. Byłam sceptycznie nastawiona do tego kremu, chyba głównie przez zapach, ale zachęcona pozytywnymi recenzjami postanowiłam spróbować i bardzo mile mnie zaskoczył.
Konsystencja kremu jest gęsta, ale bardzo łatwo rozprowadza się po twarzy i o dziwo dość szybko się też wchłania, nie pozostawiając sztucznej, tłustej warstwy na twarzy. Zaczerwienienia się uspokoiły, po wysmarowaniu się kremikiem moja twarz nie przybiera już plemiennych barw :) Moja skóra nie tylko nie jest już wysuszona czy napięta, ale też wygląda bardzo dobrze.
Praktyczne okazało się też rozwiązanie wyciskanej tubki, mam wrażenie, że jest to bardziej higieniczne rozwiązanie.
Podsumowując, krem spełnia wszystkie moje oczekiwania. Skóra jest dobrze nawilżona, elastyczna, mam wrażenie, że promienieje oraz nie ma zaczerwień. Na pewno zostanę wierna temu kremowi przez dłuższy czas.
ps. A zapach nie jest na tyle intensywny, by mi przeszkadzał - w sumie to się przyzwyczaiłam i go już nie zauważam :)

Najlepszy dla wrażliwców

Krem zamknięty jest w ślicznej różowej tubce. W środku znajdziemy cudowną maź o delikatnym zapachu róży. Naturalne składniki sprawiły że moja wrażliwa skóra od razu pokochała ten krem.

HIT!

Najlepszy!
Najlepszy krem jakiego używałam do twarzy! Nie jest tłusty, szybko się wchłania. Stosuję cienką warstwe rano pod makijaż, a co drugą noc zamiennie z jakimś olejem na stonizowaną, wilgotną skórę właśnie wieczorem. Używam go od miesiąca i po pierwszym tygodniu stosowania wyskakuje mi mniej mniejszych i większych nieprzyjemniaków. Zakochałam się w tym kremie, na stronie na której go zamówiłam niestety jest już wyprzedany :( chętnie sprawdze inne z tej serii, aczkolwiek róża to królowa nawilżenia na pewno kupię. Dobrze, że jest wyciskany z tubki, wygodne i higieniczne.

przetłuszcza skóre

Krem pięknie pachnie, od razu to mnie skusiło. Cena też jest atrakcyjna więc na poczatku nie żałowałam zakupu. Nie maluję się codziennie więc jakos nei zwracałam uwagi jak wygląda mój podkład na akurat tym kremie ale z czasem zauważyłam ze skóra badziej się przetłuszcza a podkład zaczyna zjeżdżać z twarzy i się ważyć. Przestałam go używać i zamieniłam na inny krem i sytuacja wróciła do normy

MiYa

Dobrze nawilża skórę, niweluje zaczerwienienia. Niestety po dłuższym stosowaniu zapycha skórę. Do skóry mieszanej z tłustą strefą T nie nadaje się pod makijaż;(

Super

Bardzo spodobał mi się ten krem. To pierwszy Krem, który u mnie po nałożeniu zostawia takie coś jakby warstwa ochronną. Ale bez tłustego filmu. Czuć nawilzenie i skóra jest miła w dotyku. U mnie nadaje się pod makijaz , ale potrzebuje chwili żeby się wchłonąć. Rozświetla twarz i neutralizuje zaczerwienienia. Narazie jestem na tak

świetne kremy

Po zachwycie nad żółta wersją Hello Yellow postanowiłam kupić treściwszy krem kiedy byłam chora na zatoki chusteczek używałam hurtowo i potrzebowałam czegoś mocniejszego na nos i policzki które były w fatalnym stanie podczas choroby pobiegłam do Hebe po inny krem wybór padł na wersję różową i też jestem mega zadowolona pomógł mojej biednej czerwonej wytartej i zgładzonej przez chusteczki cerze. Teraz używam go na noc a żółty na dzień i skóra jest super jeżeli chodzi o nawilżenie, regeneracje, sprężystość.
Dla mnie to marka nr 1 jeżeli chodzi o sklepowe półki.

Plusy takie same jak u żółtego brata:
Plusy poza genialnym działaniem:
+ Nie testowany na zwierzętach. Wegański
+ opakowanie
+ zapach,
+ dostępność
polecam jest świetny!

Wszędzie ta gliceryna

Krem dostałam w prezencie, mam cerę naczynkową, a olejki różane i wszelkie inne kosmetyki z wodą różaną są jak najbardziej wskazane w pielęgnacji takiej cery.
Krem ma dość zwartą konsystencję, która pozostawia na skórze film. Jako, że moja cera jest także tłusta, nie ma mowy, bym stosowała go pod makijaż. Parę razy spróbowałam i efekt był katastrofalny, podkład się rolował i warzył, twarz strasznie się świeciła. Nie nie nie.
Używam go na noc, nie codziennie, ale wtedy, kiedy moja skóra potrzebuje nawilżenia i ukojenia po ciężkim dniu. I wtedy sprawdza się w porządku.
A nawiązując do tytułu mojej recenzji, przykre jest to, że w niemal każdym kosmetyku znajdujemy glicerynę, która jest komodogenna, zwłaszcza w przypadku cer tłustych i mieszanych.
Krem jest ok, ale szału nie robi. Nie sądzę, bym kontynuowała pielęgnację z nim, kiedy to opakowanie się skończy.

lepszy, niż wersja kokosowa

Krem kupiłam z polecenia blogerów i yutuberów, ale okazał się średniaczkiem (tak samo jak w przypadku kremu kokosowego), aczkolwiek ta wersja kremu nawilża znacznie lepiej. Krem używałam na dzień pod makijaż i sprawdzał się w porządku. Nawilżał, nie jakoś intensywnie, ale jak na co dzień, pod nawilżający podkład nadawał się jak najbardziej. Używałam go w okresie letnim.