Miya Cosmetics, myWONDERBALM I Love Me (Odżywczy krem z olejkiem z róży, do twarzy, rąk i ciała)

MIYA Cosmetics myWONDERBALM I Love Me to odżywczy krem do twarzy z olejkiem z róży. Odżywia i nawilża. Rozświetla i wygładza. Zmniejsza zaczerwienienia. Olejek z róży tonizuje i rozświetla skórę, zmniejsza zaczerwienienia, poprawia kondycję skóry, wyrównując jej koloryt. Olejki makadamia, sezamowy i słonecznikowy odżywiają i wygładzają skórę, odbudowując jej warstwę ochronną. Ekstrakt z alg i witamina E nadają jej elastyczność i miękkość. Dzięki lekkiej, kremowej formule QuickAbsorb szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Pokochasz jego zmysłową formułę o delikatnym zapachu płatków róży, która sprawi, że na moment zapomnisz o świecie. myWONDERBALM I Love Me jest przeznaczony jest do każdego typu skóry, także wrażliwej ale szczególnie polecany do normalneja, mieszanej oraz mieszanej ze skłonnością do przesuszania, suchej. Na dzień i na noc, do twarzy, szyi, dekoltu, rąk i całego ciała.
Produkt nie testowany na zwierzętach, odpowiedni dla wegan.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua (Water), Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Decyl Oleate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Stearic Acid, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil Unsaponifiables, Rosa Canina (Rosehip) Fruit Oil, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Helianthus Annuus Seed Oil, Algae Extract, Plankton Extract, Ascophyllum Nodosum Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Crithmum Maritimum Extract, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine, Sodium Phytate, Alkohol, Parfum (Fragrance), Citronellol, Geraniol.

Tylko na noc?

Krem bardzo zachwalany, a tu takie rozczarowanie. Mam wrażenie, że wchłania się bardzo słabo, nawet jeśli nałożę cieniutką warstwę to zawsze zostawia tłustą poświatę. Zupełnie nie nadaje się pod makijaż czy nawet solo na dzień. Stosuje go na noc, raczej dlatego, że szkoda mi wyrzucić niż żeby cuda działał. Umiarkowanie nawilża, rano twarz wygląda dobrze - efekt taki jak po średnim kremie półtłustym.

Jako krem na noc - Tak!

Na początku używałam go jako krem pod podkład, ale nie sprawdził się w tej roli, skóra zaczynała błyszczeć już po kilku godzinach, kiedy już miałam odstawić go z powrotem na półkę, pomyślałam że spróbuje go użyć na noc. Nie zawiodłam się, stosowany na noc pięknie tonuje i nawilża skórę. Rano moja skóra wygląda świeżo i zdrowo. Serdecznie polecam.

kosmetyk wielofunkcyjny

Przetestowałam wszystkie kremy marki Miya, jednak różowy sprawdził się u mnie najlepiej. Ładnie nawilża, świetnie sprawdza się jako baza pod makijaż, nie zapycha!!!

Nie dla mnie, chyba że do rąk

Mam suchą i naczynkową cerę, więc kupiłam krem z myślą o odżywieniu i neutralizowaniu zaczerwienień. Skład naprawdę zachęca do testowania, mamy tu kilka olejków na samym początku, w tym olej sezamowy i macadamia. Spodziewałam się fajnych efektów, lecz niestety to jeszcze nie to.
Jak dla mnie to ten krem spisał się całkiem nijako. Moja skóra piła go szybko, w kilka minut wchłaniał się do matu. W ogóle gdybym miała go porównywać to jest on bogatszym bratem bliźniakiem evree magic rose. Żadnego odżywienia nie zauważyłam. Pozostawał po nim tylko uroczy zapach róż a i to na krótko. No i niestety kilka zaskórników, o które obwiniam glicerynę obecną na wysokim miejscu w składzie. Osobom wrażliwym na ten składnik radzę uważać.
O wiele lepiej krem spisał się na dłoniach gdzie nie toleruję żadnej lepkości. Z tego względu dam wysoką ocenę, ponieważ jest to krem dobrze pomyślany, o fajnym zapachu i konsystencji, tylko że może okazać się zbyt słaby dla osób o wymagającej cerze.

Świetnie wygładza!

Jestem naprawdę w szoku jeżeli chodzi o ten produkt. Na początku myślałam okej kupię zobaczę pewnie będzie dobrze nawilżał ale czy nie będzie zapychal... No ale od początku.

MAM cerę mieszaną, czyli wyswieca się, wyskakują mi pryszcze i mniejsze krostki, ale skóra jeżeli chodzi o jej strukturę jest często sucha i widać moje pory. Każdy jakiś kremik nawilżał bardziej lub mniej, ale ten jest cudowny. W ciągu dnia stosuję go pod makijaż razem z kremem pod oczy z Mincer a wieczorem robię go dokładnie tak samo tylko po wchłonięciu nakładem kilka kropel Bio Oil i tak kładę się spać. Testuje go już spokojnie 2 tygodnie i to 2xdziennie . Krem w ogóle nie zapycha , a to co on zrobił z moją kondycją cery to kopara mi opada. Po wykonaniu makijażu (po przypudrowaniu) zauważyłam, że moja buzia nie ma już widocznych porów , ma wyrównany koloryt, jest bardzo gładka w strukturze. Dodam że maluję się tymi samymi kosmetykami co przed stosowaniem kremu z Miya. Polecam w 100%.

Różany ogród

Róża jak wiadomo ma zbawienne działanie na cerę naczynkowa, tak jest tez w tym przypadku. Nie za ciężki, nie za lekki. Oszałamiający zapach. Szybko się wchłania. Cena przyjemna jak na jakość. Skład prosty.

Idealny

Skusiłam się na ten krem ze względu na zły stan mojej cery. Wiedziałam że muszę kupić coś bardziej naturalnego z naturalnym składem i co najważniejsze bez parafiny, która mnie strasznie zapycha. Krem świetnie nawilża, zwłaszcza zimą. Lekko redukuje zaczerwienienia i nadaje się nawet do mojej tłustej skóry. Wszystko jest w nim na swoim miejscu. Bardzo polecam. Najlepszy krem jaki używałam.

Zapycha

Do zakupu kremu zachęcił mnie jego skład i urocze opakowanie.
Konsystencja jest kremowa, dość gęsta i odżywcza. Ja mam cerę mieszaną, więc może być on trochę za ciężki dla niej. Zostawia na skórze odczuwalna delikatną warstwę. Wolałabym, żeby był trochę lżejszy, bo może powodować świecenie się twarzy.
Krem dobrze nawilża, więc nadaje się świetnie do cery suchej, wrażliwej, przesuszonej miejscami, ale mieszaną i tłustą będzie niestety zapychał.
Co do kolorytu cery i wpływu na zaczerwienienie to się nie wypowiem, ponieważ nie zauważyłam działania w tym kierunku.

Uniwersalny

Krem kupiłam na promocji, więc biorąc pod uwagę pojemność, zapłaciłam grosze. Właściwie nie miałam co do niego wiele oczekiwań, tylko jedno. Żeby pomógł mi okiełznać moją przesuszoną skórę. I faktycznie pomógł.

+ widocznie nawilża, wygładza skórę
+ pięknie pachnie
+ estetyczne, ładne i duże opakowanie
+ stosunkowo niska cena
+ uniwersalność - nadaje się do skóry twarzy, ale można go stosować także na całe ciało

- takim małym minusem jest to, że po wchłonięciu zostawia dosyć tłusty film; nie jest to żadnym problemem dla skóry suchej, natomiast mieszanym i tłustym radzę stosować na noc

Bardzo przyjemny krem!

Odżywczy krem z olejkiem z róży myWONDERBALM wzbudził u mnie pozytywne wrażenia. Przyjemnie nawilża, koi a przede wszystkim odżywia moją skórę. Ma lekką, dobrze wchłaniającą się konsystencję. Pozostawia skórę widocznie ożywioną oraz sprawia, że o niebo lepiej się prezentuje. Początkowo denerwował mnie zapach, ale po kilku aplikacjach zaczął mi się podobać. :) Polecam!

Jednocześnie delikatny i bardzo skuteczny!

Ten krem poleciła mi znajoma wizażystka - nałożyła mi go, przed wykonaniem makijażu. Krem jest dostępny w większości drogerii więc nie miałam problemu z jego odnalezieniem.
Kosmetyk ma delikatny i bardzo naturalny zapach - nie czuć w nim sztucznych aromatów. Konsystencja jest taka "w sam raz", ani za rzadka, ani zbyt gęsta - niewielka ilość wystarcza by dokładnie rozprowadził się na twarzy, szyi i dekolcie.
Stosuję go na noc i w ciągu dnia, gdy nie nakładam makijażu, bo delikatnie wyrównuje koloryt i dodaje skórze świeżości.

niestety nie

zapycha mnie okrutnie, do tego mam zaczerwienienia, dałam mu szanse 2 tygodnie używania, niestety do ostatniego dnia, nie dawał żadnych rezulatów, poza negatywnymi skutkami ubocznymi.