Kolastyna, Piękno Natury, Mleczko oczyszczająco-kojące

Kolastyna, Piękno Natury, Mleczko oczyszczająco-kojące

Mleczko przeznaczone jest do delikatnej, wrażliwej i suchej cery. Zawiera ekstrat z zielonej herbaty, witaminę E i olejek ze słodkich migdałów - czyli same cudowne środki ;). Jest bardzo łagodny, więc można używać go też do demakijażu oczu. Ma subtelny, świeży, wiosenny zapach. Jest wydajny, zmywa makijaż z odpowiednim "poślizgiem".

uwaga: proszę nie oceniać tutaj produktów z odnowionej serii Piękno Natury PLUS ! Redakcja

łagodne mleczko

Fajne mleczko, dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia oczu, nawet moja siostra, która ma problem ze znalezieniem mleczka, które nie będzie piekło jej oczu, zaczęła mi je podbierać i stwierdziła, że też je kupi. Ładnie pachnie i jak za taką cenę naprawdę warte jest zakupu. Mały minusik jest trochę rzadkie, ale mimo tego i tak starcza na długo.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka na pewno

świetnie zmywa

Mam mieszaną cerę, więc używam tego mleczka tylko do demakijażu oczu. Mleczko doskonale usuwa nawet wodoodporny makijaż, z czym często nie radziły sobie dużo droższe kosmetyki. Jest bardzo wydajne i ładnie pachnie. Jedyną wadą jest to, że trochę szczypie gdy dostanie się do oczu, ale wystarczy uważać i jest OK.

Milusie ;)

Polecam. Ma przyjemny zapach i konsystencję. Nie jest tłuste, przyjemnie koi. Doskonale radzi sobie ze zmyciem każdego makijażu ;), a przy tym jest bardzo wydajne!

dobre i wydajne

Zużywam już 2 opakowanie i to mleczko dobrze mi służy. Zmywa dobrze zwykły tusz (nie używam wodoodpornych) i ogólnie cały makijaż. Nie podrażnia oczu. Konsystencję ma płynną, ale nie za rzadką. Zapach ma taki sobie, ale nie to jest najważniejsze. Wydajne.

strasznie szczypie:(

Makijaż zmywa ale strasznie szczypie mnie w oczy!!Nie mam jakoś wybitnie wrażliwych oczu a po tym mleczku mam czerwone, podrażnione i łzawiące oczy. Z tego względu nie dam więcej niż 2 gwiazdki.
Recenzja: ...

Świetne, ale niewydajne.

Świetnie radzi sobie z usunięciem podkładu z twarzy, maskary z rzęs i cieni z powiek. Mleczko doskonale zmywa makijaż, pozostawiając skórę czystą i lekko natłuszczoną. Nie szczypie w oczy, nie zatyka porów, nie uczula. Nadaje się do mojej tłustej, ale wrażliwej cery :) Ma za to jedną, ale poważną wadę. Jest bardzo niewydajne. Opakowanie 160ml kończy się błyskawicznie :(

w porządku

Zimą zawsze mi się trochę skóra przesusza, więc zakupiłam bogatsze mleczko. Wrażenia mam mieszane: z plusów mogę wymienić gęstą konsystencję i pozostawianie tłustego filtru, co dla skóry suchej czy przesuszonej jest błogosławieństwem. Mleczko czyści skórę dobrze (makijaż oczu nieco gorzej), faktycznie koi niektóre podrażnienia na twarzy. Istotnym minusem jest dla mnie fakt, że podrażnia mi spojówki - każdorazowo po jego użyciu miałam oczy królika. Więc w podsumowaniu - mogłabym powtórzyć, bo mi się nawet podobało, ale nie zrobię tego, bo podrażniło oczka :)

Porządne

Polubiłam je! Naprawdę przyjemne - podoba mi się zapach oraz delikatność mleczka. Faktycznie nadaje się do cer wrażliwych - koi, świetnie nawilża, troche pomaga złagodzić podrażnienia. Aksamitne, gęste i przez to bardzo wydajne. Dobrze usuwa makijaż, nawet ten super trwały. Ma troszkę wad, jest naprawdę tłuste, dlatego właścicielki tłustej/mieszanej skóry nie będą zachwycone - zostawia widoczny film na twarzy, trzeba je koniecznie spłukać, ja najpierw usuwam mleczkiem makijaż, potem jeszcze myję buzię żelem, więc ta tłustość mi nie przeszkadza. Nadaje się nawet do zmywania wrażliwych oczu - nie podrażnia, oczy nie łzawią, no chyba że nieco mleczka dostanie się do oczu :) niska cena, chyba warto sprobować! Ja polecam. Waham się troszke między oceną - jak dla mnie to taka porządna czwórka, a nawet czwórka z plusem :)

b.dobry!

mam cere sucha i wrazliwa. wszystkie mleczka były dla mnie za "ostre". ten jest wyjatkiem... bardzo dobrze zmywa makijaż.nie podraznia skory. ładnie pachnie i jest bardzo tani a przy okazji wydajny.

Mi odpowiada:))

Akurat do mojego typu cery:))Po użyciu moja twarz jest nawilżona i oczyszczona.Co do demakijażu oczu to u mnie odbywa się bez problemowo:))Mnie tam nic nie szczypało.Minusem mleczka jest średnia wydajność,ale ogromnym plusem jest cena i przecudowny zapach.Zresztą uwielbiam zapach zielonej herbaty w kosmetykach do twarzy.

Do poprawek ;)

No tak, no ja uzywam tego produktu do poprawek w demakijazu oczek :) W zasadzie nie zmywałam nim całej buzi (nie ten typ cery ), ani oczu tak " na zywca" ;) po prostu , gdy zbyt spiesznie zmyję oczka i buzie moją ukochaną emulsją J & J i zdarzą się jakieś niedociągnięcia, to poprawiam tym mleczkiem, żeby oczka były całkiem czyste :) nie szczypie, ładnie zmywa, jest wydajne, tanie , nie uczula, nie wysusza. Ja bym tam je polecała :)

takie średnie

Mleczko to kupiłam sobie niedawno bo coś tam innego (hm nie pamietam co) Kolastyny bardzo mi się spodobało. Tylko ślepa sierota nie popatrzyłam na cerę do jakiej jest przeznaczone:] Jego plusem jest niziutka cena- u mnie w centrum ok.7 złotych no i to, że coś tam oczyszcza twarz. Natomiast okropnie paskudnie piecze w oczka:(:( Ma niewielką pojemność, chyba 160 ml i jest niewydajne:( Nom a po umyciu twarz (ale ja mam cerę mieszaną a to mleczko jest dla suchej) mam taką...z jakąś tłustą powłoczką. Taki średniaczek:)